Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Vardamir

    O!!!

    a ja sobie dzisaj siadam i co widze sympatyk ... hyh raptem 2 dni i jaki postep )no nic gratuluje sam sobie skromnosc to moje 2 imie ) na pierwsze mam Marcin
  3. kgadzina

    O!!!

    Spoko Śnieżny Krasnoludzie. Tylko nasza aktywność pozwoli doszlusować do elyty. Ale ważnym jest też żeby nie pisać bzdur.
  4. Snowdwarf

    O!!!

    a będziecie pamiętać o nas - "młodych"????? dziadki??? pozdrowka snow
  5. Frankai

    O!!!

    Yemiołka - chodziło mi o - cytuję - "wrrr..."
  6. yemiołka

    O!!!

    taa, chodzi Ci o moje umaszczenie, czy jak?? [wrrr....]
  7. Frankai

    O!!!

    Yemiołka - był wątek o psie upodabniającym się do swego pana, ale nie było jeszcze o pani upodabniającej się do swojego psa. A propos słyszałaś, że Łajka żyła w Kosmosie znacznie krócej niż zeznawali przedtem? Raptem kilka godzin.
  8. Frankai

    O!!!

    Macias - ja jestem na to zbyt porządny, ale nie powiem okazje były. Jak opowiadam ludziom historie z tego pobytu, to ubaw mają niezły. Co do United Colors of Benetton, to żadnych "pingwinów" nie całowałem.
  9. Macias

    O!!!

    O, juz nie. Teraz to juz rekordzista. Najaktywniejszy to sie potwierdzilo z paluszkami Rekordzista, no tak Unitetcolors (chinki,angielki,kolega). <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Macias dnia 2002-10-31 14:24 ]</font>
  10. Macias

    O!!!

    A gdzie moczysz te paluszki? no przyznaj sie. Musisz byc w tym naprawde dobry. Ale to nie mi oceniac, moze kobietka Twojego zycia. Ups man nadzieje ze sie nie obrazisz za troszke smialosci. Pozdrawiam Cie serdecznie. Maciej
  11. Frankai

    O!!!

    Yemiołka - na takie życzenia nieźle się musiałem napracować. Uff !!! Wiesz ile czasu muszę moczyć opuszki palców po takim stukaniu, że o masażu nadgarstków nie wspomnę.
  12. dziuba

    O!!!

    No to sto lat!!!!
  13. yemiołka

    O!!!

    i tylko Tobie życzą miłego dnia!! wrrrrrrr
  14. Majka

    O!!!

    Dziuba, ja też będę już niedługo domownikiem podwójnym I wirtualnie i w rzeczywistości. Tak więc dołączymy do Ciebie
  15. pitbull

    O!!!

    Uwazaj bo Cie trzeba bedzie przekluc Skromnosc i cnota to wazna zaleta, dla poniektorych, zadna podnieta, pare literek kolo nazwiska, zabrac literki a czar juz pryska Memento morii
  16. Alicjanka

    O!!!

    A ja się bardzo dobrze czuję będąc Domownikiem (już niedługo podwójnym... )
  17. Frankai

    O!!!

    Macias - tam na górze, to czuję się jak ekshibicjonista albo aktor - wszyscy na Ciebie patrzą, a Ty się czujesz jakoś dziwnie boś niezwyczajny. Dobrzykowice - skromność to podstawa
  18. Macias

    O!!!

    Panie i Panowie generalowie, Elito jak to jest tam na szczycie. Nie zapomnicie o nas maluczkich. Pozdrawiam Plutonowy Maciej
  19. Maco

    O!!!

    Dzięki. Kiedyś myślałem, że 1000 wypowiedzi to trzeba "zarobić" siedząc dniami i nocami... A teram widzę, że to jakoś samo wychodzi jak się człowiek wciągnie w różne rozważania i dyskusje... A licznik może stanął ?
  20. Luśka

    O!!!

    Frankai, potwierdzam w całej rozciągłości Pozdrowionka i gratulacje !!!!
  21. Frankai

    O!!!

    Dziewczyny - a ja jestem najaktywniejszy
  22. forum_user

    O!!!

    MAco, ale dlaczego wszystkie Twoje ostatnie posty mają informację o 1000 postach? Pospieszyłam się czy spóźniłam z gratulacjami?
  23. forum_user

    O!!!

    MACO!!! gratulejszyn! Ale się cieszę, że udało mi się Ciebie złapać w rewanżu Drogi Sąsiadku. Witaj w elytce.
  24. Maco

    O!!!

    A ja chyba jakiś schizo jestem... zmienia mi się szybko..
  25. Luśka

    O!!!

    Jasne, ciemne, schłodzone czy grzane z sokiem malinowym?
  26.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...