Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Mieszkam sobie jakiś czasw tych Cybulicach Małych swoją drogą. Wcześniej temat już wynikł ale uspokojony go zaniechałem. Chodzi mi dokładnie o przetwórnię pasz "Rut-Pasz". Działała sobie taka radośnie w Cybulicach i smrodziła niemiłosiernie. Swego czasu dowiedziałem się że właściciel wszelkie pozwolenia posiada a mieszkańcy już próbowali wieś "odsmrodzić" (czyt zakazać właścicielowi działalności" ale się nie dało. Potem wyszło, że z powodów różnych przetwórnia kończy działalność i od początku roku 2011 przestaje działać. Słychać również było że aktualnie właściciel pozwoleń na tą działalność już nie posiada. Niestety od jakiegoś czasu smrodek padliny pojawia się znów. O dziwo w weekendy (czyżby działalność nielegalna). Czy ktoś może wie jaki jest aktualnie status tej przetwórni oraz jak przyszłościowow sprawa wygląda?
  3. Witam wszystkich Poszukuję ziemi do obsypania fundamentów - budowa okolice Leszna
  4. Witam ! Sporo czasu minelo od postu adebkowskiego i jakas dziwna cisza w grupie sowiowolskiej, pomimo ze sporo domków w Sowiej Woli i okolicy sie buduje. U adebkowskiego krzaki juz dawno wyciete a domek stoi pod dachem. Moja budowa tez jest w Cybulicach, aktualnie robi się więźba. Gdyby ktoś potrzebował stemple to na sprzedaż mam około 180 sztuk o długości 2,85 m. Mogę sprzedać w całości lub ile komu potrzeba. Cena 4,5 zł za sztuke do negocji w zależności od ilości. Polecam bo nie są to jakieś cienkie psztyczki tylko porządne grube sosnowe stemple. http://wszechnica.nazwa.pl/maciek/images/DSCF4862.jpg Telefon: 501 922 889. Pozdrawiam, Grzegorz
  5. Witam, Jestem na etapie skladania pozwolenia na budowe i jak sie uda w przyszlym roku bede startowal w Cybulicach. Chcialem jednak wczesniej poczyscic dzialke bo jest troche gruzu, krzakow itp... zna ktos kogos sensownego?
  6. Ha - tego sama nie wiedziałam ale w końcu wymyśliłam (będzie nawiązuwać do elewacji) i w końcu udało mi się znaleźć wykonawcę.
  7. Witam, Nasz domek się wykańcza i dotarlismy wreszcie do etapu ogrodzenia z przodu. Niestety brak materiału, wykonawcy a nawet pomysłu Czy ktoś mógłby mnie poratować i polecić sprawdzoną firmę wykonującą ogrodzenia? Pozdrawiam, Ania
  8. PILNE! Mam do sprzedania garaż balszany 5x3m, stan idealny, prawie nowy. do odebrania w Dziekanowie Nowym, cena 999 zł - do negocjacji tel 501-118-118
  9. Szukaj na forum, jest tu wielu sprawdzonych fachowców. Ja swoich specjalistow od dachu nie polecam, bo strasznie nieterminowi byli Powodzenia. PS jak będziesz chciał dobrych tynkarzy cement-wap. to zgłos się.
  10. alez zagląda tylko my z naszym wykonawca w Sądzie wyladowalismy jak cos bedziemy wiedziec o innych to damy znac, pozdrawiamy,
  11. Czyżby? na forum już nikt nie zagląda? Czy może nikt nie ma dachu i stąd milczenie na moje pytanie;)
  12. Domek powoli się stawia w Cybulicach. Z uporem maniaka trzymam się technologii Thermomur;) Przypominają mi sie dziecięce czasy zabawy klockami;) Gdyby nie pogoda to by pewnie więcej juz stało. A tak własnymi rękami we dwóch z ojcem powoli stawiamy domek. Fundamenty staneły szybko, ściany się powoli budują, już podniosły się na dwa metry przeszło. Dla mnie to wiele bo sam je stawiam;) I tak powoli szukam kogoś kto zrobi to czego sam nie dam rady. I tak pytam czytających: Czy macie może namiar do kogoś kto zrobiłby mi więźbę a później położył dachówkę na to. Szukam jakiegoś naprawdę godnego zaufania gościa no i oczywiście mozliwie najtańszego.
  13. Haaalooooo, a gdzie to sie wszyscy podziewaja ??? wiosna w pelni a tu u nas na forum kompletna ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiszaaaaaaaaaaaa Grzesiu, czy Wy sie tu jeszcze pokazujecie? wiem, ze pewnie zajec macie mnostwo, ale chałupka taaaaaka pusta stoi ... pozdrawiamy
  14. witam, ano z ta kanalizacja to jest tak: zebranka nt. byly jeszcze w 2008 przed wakacjami, obecnie mamy oplacony projekt doprowadzajacy (koszt - jakies chyba 250zl), choc najpierw podobno glowna droga pojdzie, idzie im to jak krew z nosa, niestety, dziur narobili, ze ho ho, szczegolow szukaj: http://www.czosnow.pl/news.php pozdrawiamy majowo
  15. Witam Wszystkich ponownie! Mam pytanko czy coś wiecie na temat kanalizacji w Sowiej Woli Folwarcznej bo żadko tam przebywam i ostatnio widziałem że coś ciągną w wioskach wcześniejszych.
  16. Witam czy ktokolwiek budował, buduje lub będzie w najbliższym czasie budował z thermomuru lub może w podobnym systemie np izodom. Szukam wszelkich danych na taki temat. Doświadczeń z budowy i z mieszkania. No i szukam kierownka budowy, który ma doświadczenie w domach w tym systemie Info proszę bezpośrednio na maila [email protected] pozdrawiam Liseczek
  17. Ja również chciałam się przywitać ze wszystkimi Już niedługo rozpoczynamy budowę w Jesonce więc postanowiłam przyłączyć się do Grupy Sowiowolskiej. Pozdrawiam, Ania
  18. Witamy rownież, do Kaliszek córcie do przedszkola wozimy, ale w sumie sama wioske omijamy boczkiem, kiedys tez szukalismy tam miejsca, ale w koncu na Sowia Wole padlo, niestety ekipy polecic nie mozemy, obecnie sie z nia sadzimy, nawet musimy sie pochwalic, ze pierwsza sprawa z Sokulskim wygrana, choc jeszcze apelacje przed nami wiec to jeszcze nie koniec, na czarnej liscie o Adamie Sokulskim mozna sobie poczytac i o jego obecnej firmie Faberdom, ale to tak przy okazji, ostrzezenie, bo na firmy absolutnie uwazac trzeba, kazdy z nas tu zapisanych ma swoje te dobre i te zle doswiadczenia... ale koniec o tym, a za Maja dolaczamy prosbe o czeste wizyty na forum, bo faktycznie sie LENIWIE (zimowo) zrobilo... pozdrawiamy i powodzenia zyczymy, polecamy sie na przyszlosc, co mozemy to pomozemy monika i jjj
  19. Dzięki! Faktycznie sporo tam kontaktów można znaleźć. Jak na razie zajmujemy się całą papierkologią. Obecnie budujemy jedynie swoje wyobrażenie na temat tego, co ma powstać Pozdrawiam
  20. Witamy i zapraszamy do aktywnego udziału na forum, bo nasza grupa bardzo leniwa jest Co do ekip, to szukaj tu na forum http://forum.muratordom.pl/solidni-warszawa-i-okolice,t61043.htm Bierz ludzi sprawdzonych i z polecenia. Pozdr.
  21. Witam grupę sowiowolską! My będziemy się budować w Kaliszkach (niedaleko ). Na razie jesteśmy na etapie projektu. Oto to, co wybraliśmy: http://wuwo.home.pl/project.php?cat=2&project=75 Jeśli macie sprawdzonych projektantów i ekipy do stanu surowego, to bardzo bym prosił o jakieś kontakty. Pozdrawiam!
  22. Macie może namiar na szklarza w okolicy. Potrzebuję lustro szklane na wymiar w ramie drewnianej, które będzie pełniło funkcję drzwi do pomieszczenia pod schodami
  23. Kilka postow wyżej masz telefon do p.Grzegorza z Brzozówki. Myślę, że będzie mógł Ci pomóc.
  24.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...