Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Tak, całość bez garażu. Musi być piec na węgiel czy coś alternatywnego, poza tym jest nas 2+3 więc pełno różnych bliżej nieokreślonych rzeczy będzie w domu potrzebnych. Acha, jeszcze 2 psy i kot (na razie )
  3. Otak Majki, Twój dziennik przeczytany już kilka razy. Jest super! Nasz dom w przeciwieństwie do Twojego jest znacznie mniejszy - 133m2 ale podpiwniczony
  4. Witajcie Gratulacje z wyboru jedynie słusznego projektu W razie czego zapraszam do mojego dziennika, dość dokładnie chyba opisałem na razie budowę tego pięknego domu pozdrawiam, majki
  5. Heya! Ostatnio trochę się tutaj cicho zrobiło, ale może za Twoją przyczyną odezwą się głosy (stare i nowe)? Z tego co zauważyłem podpiwniczacie dość znaczną część domu...? Pozdrawiam i życzę szczęścia w doborze wszelkiego rodzaju ekip budowlanych (mogą się też niestety trafić "ekipy" ).
  6. Witam Wszystkich. My również szykujemy się do budowy troche zmienionego D24. Super się czyta Wasze posty, mysle że są równiez bardzo pomocne. Od prawie dwóch lat szukaliśmy projektu i zawsze wracaliśmy do D24- coś w nim jest Pozdrawiam de-dwudziestkoczwórkowców
  7. No rzeczywiście... Trochę mnie tu nie było... Ale po najświeższe informacje zapraszam do mojego dziennika (bez kilkunastu stron niestety... ).
  8. A to się chwali Bo my to takie rodzynki tu jesteśmy pozdrawiam, majki
  9. jak to nie ja buduję i ostatnio moi znajomi ze Świnoujścia zaczęli jak zobaczyli nasz
  10. RANY BOSKIE Z zaświatów ... Dawno już Cie nie było ... Co u Ciebie, jak budowa, a chyba już "mieszkanie" w domu Ano widzisz, chyba nie budują, ludzie nie wybierają pięknych projektów, tylko jakieś inne badziewia pozdrawiam, majki
  11. ale tu cisza...wszyscy tak zajęci budową...a może ktoś nowy zacznie teżbudowę D24 w skrócie co u nas: (szerzej w dzienniku ) - ściany są - jutro przyjeżdża część wiązarów - jutro pomiar okien - brama zamówiona zapraszam do dziennika Pozdrawiam Justyna
  12. nie mam teraz za bardzo czasu aby pisać dziennik ale nasze postępy można oglądać w albumie:-) adres w stopce Pozdrawiam Justyna
  13. justyna_m - zakładaj dziennik, zakładaj Zmiany fajne, dom jedynie słuszny więc będziecie zadowoleni ... powodzenia, majki
  14. Witam ponownie wszystkich budujących D24. Powinnam założyć już dziennik...ale zrobie to jak juz na dobre w lipcy zaczniemy...na dzień dzisiejszy mamy stan "0" a od połowy lipca ruszamy dalej...teraz załatwiamy kredyt. A tak dla oka.....oto nasz domek po zmianach:-) http://images32.fotosik.pl/285/892bf083fc571092med.jpg powiększyliśmy też taras... http://images23.fotosik.pl/229/6cbd84ef9fe6f0ddmed.jpg na dziś to tyle:-) mam nadzieje że podobają wam się nasze zmiany POZDRAWIAM
  15. hej!! No faktycznie masa roboty nie ma w co rąk włożyć. Ja właśnie skończyłem "zero" murarz miał wejść ale niestety wszedł na stół opercyjny, zawał serca. Wczoraj byłem u znajomej brygady murarskiej i "wcisneli" mnie na lipiec, trochę opóźnienia, ale za to odpocznę przy grodzeniu:) PZdr
  16. Halo, HALO !!! Czy ktoś jeszcze ten dom buduje ??? Co słychać u "klubowiczów" ??? Ja rozumiem, że pogoda, że masa pracy, ale coś byście napisali co sie u Was dzieje ... pozdrawiam, majki
  17. Witam! Ale sie ciesze! Nie wiem jak dziękować! Jestem z Wrocławia (z rodzinnego miasta Jelenia Góra). Byłabym bardzo wdzięczna za formę elektroniczną. Bardzo zależy mi na czasie. W jakim programie są zapisane rysunki? Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc! Ps. Prosze rys przeslac na email [email protected] Bardzo dziekuje!!!
  18. Hej! Napisz skąd jesteś Chciałabyś w formie eletronicznej czy live zobaczyć ten projekt. Pzdr
  19. Witam wszystkich! Jestem studentka III roku budownictwa na Politechnice Wrocławskiej. Mamy tu taki przedmiot jak "Technologia i orgzanizacja budownictwa". Zajmujemy sie tu teoretyczna czescia budowy domu, czyli co, ile, i... za ile Planujemy budowe domu od fundamentow, po elewacje. Stad moja prosba... Chcialam za swoj projekt do budowy wziac wlasnie dom D24. Bardzo mi sie podoba i chcialabym sie wglebic w jego budowe. Niestety nie moge nigdzie dostac rysunkow, ktore sa mi niezbedne (tzn. przekroj kondygnacji, fundamenty, wiezba dachowa itd.). Czy istniala by mozliwosc, aby ktos udostepnil mi te rysunki? Bede bardzo wdzieczna za jakakolwiek pomoc
  20. w poniższym albumie można podziwiać nasz stan "zero"
  21. Ja niestety nie powiem czy to duzo bo bedę "0" robił sam
  22. U nas projekt już oddany do adaptacji... właśnie przed chwilą rozmawialiśmy z ekipą ... za stan "zero" chcą 14 tyś. Czy to dużo????
  23. Dziękuje za powitanie:) ja właśnie wydzwaniam do architektów i szukam takiego co mi w miarę szybko załatwi formaloności...w marcu chcemy ruszać z fundamentami.
  24. No ja juz też mam adaptację, dzwoniłem dzis do projektanta mówił że stopa ok nie zmienia się zostaje szeroka 50cm i głęboka na 30cm. Pozostaje zaufać projektantowi i kierownikowi. Pzdr Witamy nowego dedwudziestoczwórkowca na forum! Pogratulowac wyboru projektu
  25. Witam właśnie wczoraj zakupiliśmy projekt domku D24. Długo zastanawialiśmy się nad projektem...myśleliśmy o Konkursowym M02 a później jeszcze o projekcie z pracowni Lipińskich oraz o dg10 z Bauherr'a... ale w końcu zdecydowaliśmy się na D24 "Z wykuszami" i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy nadziję, że możemy przyłączyć się do forum i w trakcie budowy polegać na Waszym doświadczeniu:) Zaczynamy w marcu...teraz załatwiamy już niezbędne dokumenty oraz kredyt. Jeśli można podajcie ile wyszedł wam stan surowy i ewentualnie wszystkie koszty jakie możecie podać. Będziemy bardzo wdzięczni. Następnym razem prześlę kilka zdjęć działki. W naszym domku planujemy dużo zmian we wnętrzach, będzie się tym zajmował architewkt wnętrz, jak tylko będę miała jakieś rysunki to od razu podeślę Pozdrawiam Justyna
  26.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...