Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Domy, bliźniaki, segmenty znajdują się w Jaktorowie, 5km od Grodziska Mazowieckiego, blisko szybkich tras dojazdowych, prowadzących m.in. do Warszawy (35 km trasą A2), stacji PKP, ale także niedaleko terenów zielonych, umożliwiających aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo blisko szkoła, przedszkola, sklepy, apteki, ośrodki zdrowia. Duże ogrody przy każdym domu. Pełen opis inwestycji na stronie https://bud.ma-box.pl/
  3. Dogadałem się z Panem Leszkiem, więc się wycofuję z powyższych słów.
  4. Kupię deski calówki/szalunkowe/po zalaniu stropu, nadające się do ponownego wykorzystania, jak najdłuższe. Najlepiej bez gwoździ, transport i rozładunek po stronie sprzedającego, ale zwracam koszt (do 200-250zł) do Janówka Drugiego (koło Nowego Dworu Maz). Kontakt [email protected] lub przez priv. Pozdrawiam
  5. Dzień dobry Mam sprzedania meble Ikea: dwa regały na książki i łóżeczko rozsuwane (rosnące z dzieckiem). http://olx.pl/oferta/okazja-lozko-ro...8-IDfGLK7.html http://olx.pl/oferta/okazja-dwa-piek...8-IDfrhT1.html Do obejrzenia w Wawrze - Międzylesiu Pozdrawiam, M.
  6. Witam, Poszukuje sprawdzonego dostawcy szamba (ok 10 m3) szczelne, solidne, najlepiej z przygotowanym otworem wlotowym oraz szybko-złączką. Okolice Chotomowa. Pozdrawiam
  7. Potrzebuje sprawdzonego kierownika budowy, dom jednorodzinny w Markach, ktoś może polecić? może ktoś też ma do sprzedania stemple oraz słupki i siatkę na tymczasowe ogrodzenie?
  8. Witam, mam do sprzedania płytkę PASTORELLI ALABASTRO - bardzo ładna płytka 45x45 za pół ceny 40zł za m2 płytka włoska http://www.sklepy24.pl/sklep/inserto...x45-noce/32491 tu pokazana jest płytka i cena. Niestety mój wykonawca kupił 2razy za dużo chyba z myślą że pod moją nieobecność wyniesie odemnie z domu do swojego. Ja przyłapałam wcześniej i pogoniłam. Na swoim tarasie położyłam ale zostało drugie tyle. Płytka naprawdę prezentuje się bardzo dobrze. Jest bardzo twarda i trwała. Nie widać na niej brudu a to jest wg mnie największa jej zaleta. Może komuś się spodoba. Polecam. Monika Odbiór osobisty - OKUNIEW tel. 502 361 976 - Monika
  9. Witam kupiłam działkę w Jabłonnie k. Warszawy i niebawem zacznę budowe domu na razie zaczynam od mediów. Poszukuje sprawdzonego wykonawcy studni? Dziękuje za wszelkie sprawdzone kontakty Pozdrawiam
  10. Witam, Przypadkowo stałam się właścicielką dwóch wanien Koło Elipso o wymiarach 150*100. jednej chętnie sie pozbędę, wanna jest nowa, odbiór osobisty w Warszawie. Więcej informacji: tel.501 399 090 lub na maila: sumera.aga(at)gmail.com http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/571/4cmp.jpg
  11. Witam, Na wiosnę planuję ruszyć z budową w Chotomowie (koło Legionowa). Poszukuję baraku budowlanego sensownym stanie i rozsądnej cenie. Jak komuś zostały stemple to też chętnie odkupię.
  12. Witam, czy ktoś mógłby powiedzieć coś wiecej na temat montażu, serwisu okien przez firmę M&S Okna z Łomianek ?? Zastanawiam się nad zakupem okien u tego dystrybutora ale nie mogę nic znalezc na temat jakosci montazu i serwisu po sprzedazy( jestem z grupy budujacej w okolicach Minsk Maz), "z góry " dziekuje
  13. jeżeli potrzebujecie wykonać posadzki maszynowe polecam firmę Teka Telefon: 692-796-235 Naprawdę firma godna POLECENIA
  14. jeżeli potrzebujecie wykonać posadzki maszynowe polecam firmę Teka Telefon: 692-796-235 Naprawdę firma godna POLECENIA
  15. Witam, poszukuje firmy która wybuduje mi dom w stanie deweloperskim 110m2 w Wesołej. Znalazłem dwie firmy PRO-SOL J.ROSA i BU-DARMIL, czy moze ktoś miał z nimi doczynienia. Moze jakies inne firmy sprawdzone, czekam na propozycje.
  16. Witam WAS, szukam ekipy dekarskiej. Może ktoś ma świeże i pozytywne relacje z DEKARZEM (mój dom stoi od 9-lat i większość kontaktów nieaktualna) , godnym polecenia. Będę wdzięczny za kontakt. M
  17. Witam Moze ktoś polecić w Warszawie jakiś sklep lub salon z duża ekspozycja przelacznikow i gniazdek elektrycznych?
  18. witam wszystkich. razem z zona jesteśmy na etapie wyboru projektu, no i mamy 2 do wyboru, a mianowicie Ptyś 2g oraz Z122. jednak przed podjęciem decyzji który wybrać chcieli byśmy je zobaczyć na zywo/ w tym momencie pojawia się pytanie i prosba: czy ktoś z Was buduje taki dom i był by tak mily i nas oprowadzil????????
  19. Witam ! Czy zostało może komuś ok 3m2 folii kubełkowej ? Zbrakło mi, a nie chce całej rolki kupować, z chęcią odkupiłbym, może komuś nie potrzebna już jest. Pozdrawiam MArcin
  20. Do całej wykończeniówki (pieknie robia wszelkie plytki i zabudowy KG, starannie malują) a ostatnio chyba do wszystkiego zaraz po stanie surowym (-współpracują z dobrymi ekipami - hydraulika pełna, tynki, ocieplenia, kostka itd. - odpowiedzialność w umowie bierze jeden człowiek - ekipy dbają, żeby kolejna nie miała po nich problemów itd) warto pogadać z p. Łukaszem Chmielem - u mnie robil cała wykonczeniowke /glazury, terakoty, skomplikowane karton gipsy, docieplenia całego poddasza welną + KG, pelne malowanie - swietne ceny na farby Fluggera - taniej niz marketowy dulux wyszlo/ potem u 3 sąsiadów . Namiar aktualny na http://www.lukaszchmiel.pl . Są brani przez biura architektoniczne z okolic Wawy do skomplikowanych projektów wnętrz w naprawdę wypasionych domach czy mieszkaniach w Wawie. Ceny może nie najniższe - normalne po prostu jak u większości glazurników/wykończeniowców polecanych w okolicach i nie narzekających na brak pracy - trzeba się umawiać z konkretnym wyprzedzeniem raczej. Mozna próbować zawsze oczywiście - bo czasami jakiś kilent im rezygnuje i mogą robić. Co ważne są z Grodziska mazowieckiego czyli blisko a nie gdzies z Polski. Polecam, bo miło było patrzeć zwyczajnie na ich codzienną robotę przez prawie 4 tygodnie co jest rzadkością chyba. Pozdr s
  21. Witam, Poszukuje kogoś dobrego i sprawdzonego do pomalowania ELEWACJI tzw. baranek na kolor, do OGRODZENIA (podmurówka + siatka) I DO UŁOŻENIA KOSTKI (razem z kostka) Pozdrawiam [email protected]
  22. Aktualnie jestem po zakończeniu SSO, dla zainteresowanych podaję moje kontakty wraz z krótkim opisem wykonawców i współpracy. EKIPA OD KOMPLETNEGO - SSO z dachem w ceramice, dodatkowo zrobili drenaż ławy fundamentowej oraz opaskowy działki. Firma: CS-BUD Sławomir Cichocki z Długiej Szlacheckiej o ile dobrze pamiętam siedziba firmy mieści na ulicy Willowej, tel. kont. właściciel 0-513 327 961. Ekipa 6 osobowa z dużym doświadczeniem, na okolicznym terenie postawili już kilkanaście domów, pomogą i doradzą - w tym składzie pracują od kilku lat, właściciel cały czas jest na miejscu i pracuje z ekipą co jest dużym plusem, zero picia czy zawalonych terminów, ogólnie szybko i solidnie. Firma zarejestrowana, umowa na wykonanie, na życzenie rachunek za wykonane prace. Posiadają busa więc jak czegoś aktualnie zabraknie na budowie to bez problemu na szybko podjadą i dokupią co mi wiele razy pomogło przy organizacji dostaw. Cenowo naprawdę konkurencyjni jak na okoliczne ekipy, nie będę pisał ile zapłaciłem bo co dom to inna wycena, ale zapewniam, że nie przesadzają z cenami i są bardzo konkurencyjni szczególnie przy kompletnym SSO z pokryciem dachu. Dodatkowo robią także tynki, wylewki, elewacje - KIEROWNIK BUDOWY: 0-693 080 165 ( z Wesołej ) ADAPTACJA PROJEKTU, sprawy urzędowe mapy do celów projektowych oraz przygotowanie kompletnej dokumentacji wraz ze złożeniem o pozwolenie na budowę ( tak naprawdę poza podpisami nic nas nie interesowało, po wszystkim jak policzyliśmy to czas jaki stracilibyśmy na latanie po urzędach, poprawki, zmiany itd to kosztowo wyszłoby nas to wszystko zdecydowanie więcej nie licząc poświeconego czasu i straconych dni z urlopu, który zdecydowanie lepiej poświęcić w trakcie budowy ) Biuro firmy mieści się w centrum Halinowa przy stacji PKP tel. kont: 0-602 407 870 KOPARKA, WYWROTKA, PIACH, ZIEMIA - Niewielka firma również z Długiej Szlacheckiej, adresu nie pamiętam - kontakt: Pan Leon 0-886 637 876 Cenowo chyba normalnie jak na te tereny, ogólnie szybko, punktualnie i solidnie. W okolicach Halinowa nie bierze za dojazd powyżej 2h pracy, ale trzeba to na początku dogadać. Jak potrzebujecie dobrego piachu kopalnianego ( dobrze się zagęszcza ) do zasypania czy obsypania fundamentów to właściciel pomoże zamówić tanio auta 4 osiówki. TANIA ZIEMIA NA PODNIESIENIE TERENU z dostawą auta 4 osiówki ( trzeba wcześniej się umawiać ) - cena zależna od miejsca dostawy, dostawa na telefon. - tel. kont: 0-692 190 067. - cena naprawdę konkurencyjna, ale także nie podaję bo jak wspomniałem jest zależna od miejsca rozładunku. PRĄD BUDOWLANY tzw. RB-ka, w tym także papierologia i odbiory, jednym słowem szybko i solidnie - tel. kont. 0-516 108 576 ( ciężko się dodzwonić trzeba próbować ) - wszystko wskazuje na to, że będą także robili całą elektrykę w środku. MATERAŁY BUDOWLANE: większość zakupiłem w firmie REPLIN - Choszczówka Stojecka - warto wcześniej wysłać zapytanie mailem z wyszczególnieniem czego potrzebujemy oraz w STAL-BUD i EURO-BUD w Sulejówku na Piłsudskiego. DACH: Firma DACH-POL z Kobiernego ( przy trasie na Mińsk Mazowiecki pomiędzy Dębe Wielkie, a Choszczówką Stojecką tuż przed wjazdem na autostradę ). Najlepsza oferta cenowa, naprawdę super obsługa i co ważne jedyna z trzech wycen gdzie poprawnie wyliczono ilość dachówki podstawowej. W pozostałych dwóch firmach od których brałem wyceny nie uwzględniono ścinek / odpadów przy dachu kopertowym, albo celowo tego nie zrobiono, żeby oferty wyglądały atrakcyjniej, a potem to i tak klient już będzie musiał dokupić. Mam nadzieję, że kontakty będą pomocne, po kolejnych etapach postaram się wrzucić kolejne... W razie dodatkowych pytań oczywiście mogę pomóc na PW. Pozdrawiam
  23. Moje najbardziej niesprawdzone ekipy to: No 1 - Mariusz Andruszkiewicz - za całokształt - gigantyczną ilość wpadek, brak wiedzy, nieterminowość, brak kontaktu, wykonywanie prac bez zgody właściciela!... wymieniać można bez końca - zapraszam do dziennika ze zdjęciami No 2 - Tomasz Soćko - niestaranność wykonania (chyba żaden z 4 geberitów nie został należycie zamontowany, trzeba było poprawiać), jedna rurka doprowadzająca wodę była pęknięta lub źle zgrzana - zobaczyłam w ostatniej chwili przez zalaniem jej podłogówką!, nic nie wspomniał o konieczności zrobienia zasuwy burzowej w naszym budynku!, o szczegółach nieumiejętnego podłączenia pieca (czego się podjął!), które doprowadziło do zamarznięcia rur i rozsadzenia m.in. icznika na wodę - nie wspomnę - większość jest opisana w moim dzienniku No 3 - Andrzej Wyszogrodzki - to po prostu oszust - podpisał umowę, wziął zaliczkę i tyle go widzieliśmy. Zero kontaktu. Dodatkowo mam do sprzedania prowizorkę elektryczna: Skrzynka i słup - Bemowo Sprzedam słup elektryczny betonowy razem z kompletnie wyposażoną skrzynką (bezpieczniki, włączniki, gniazda zwykłe i siłowe). Dla chętnego dorzucę gratis latrynę dla ekipy:-) Zdjęcia na meila. 504 33 66 52. cena 500 zł
  24. Witaj podaj więcej szczegółów napisz co już masz? np. działka, projekt, zagospodarowanie terenu ,mapki ?
  25. Witajcie, zamierzam wybudować swój wymarzony dom i szukam porad. Od czego zacząć i generalnie jak się do tego zabrać. Dobrzy ludzie pomóżcie
  26. Sprzedam stemple budowlane używane. Długość 2,00 m.-2,70 m. Cena 2 zł za sztukę.Ilość ok.150 sztuk. Odbiór osobisty: Piastów koło Warszawy. Tel.604-960-087 Ps. sprzedam też deski zaimpregnowane na deskowanie lub szalunki- cena do uzgodnienia
  27.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...