Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. sprzedam, zamienię, odstąpię.... ROBEN PIEMONT ANTRACYT dachówka ceramiczna 29 sztuk, kolor antracyt + 3 gąsiory deski szalunkowe styropian Poznań, Szczepankowo kontakt 509 427 531
  3. Mam do sprzedania coś ze dwie palety silki. Stoją na palecie od pół roku na dworze przykryte folią. Oddam w dobre ręce za stówkę, pod warunkiem, że ktoś sam po nie przyjedzie i je zabierze. Kontakt na priva.
  4. witam minelo troche czasu od daty ogloszenia , ale moze ma pan jeszcze te okna dachowe o rozmiarach55x70?
  5. Witam Może tutaj mi ktoś pomoże.Potrzebuje dobrej ekipy do ocieplenia domu jeszcze przed zimą.Ocieplenie styropianem okolice Poznania.
  6. Witam Wszystkich! Wprawdzie już mieszkam i samą budowę mam już za sobą ale poszukuję dobrej firmy brukarskiej. Poprzednie dwie zwiały zostawiając mi w okól domu wielkie GGGGGGGGG. Czy ktoś mógłby mi kogoś polecić? Jeśli ktoś potrzebuje mogę polecić paru fachowców, z których usług korzystałam i jestem zadowolona. Dziękuję za wszelkie namiary.
  7. Ratunku! Moja ekipa od wykończeniówki okazała się totalną wtopą, pilnie szukam kogoś kto dokończy po nich robotę: płyty KG, szpachlowanie, ale i trochę murarki, bo mam kilka ścian do wyburzenia (to jest remont a nie pierwotna budowa). Jeśli znacie jakiegoś kumatego fachowca, to proszę dajcie namiar, mieszkam w gm. Pobiedziska.
  8. Witam serdecznie! Poszukuję firmy, która potrafi zamontować w stropie gęstożebrowym haki o bardzo dużej wytrzymałości (ok. 600 kg) w okolicach Swarzędza. Potrzebuję zawiesić w domu sprzęt do ćwiczeń i nie bardzo wiem do kogo się zwrócić z tym problemem. Może wiecie gdzie kogoś takiego szukać
  9. Koncepcja usunięcia drewnianych słupów ze strychu chyba muszę zacząć od projektanta konstruktora - możecie kogoś polecić? szukam konstruktora który podejmie się usunięcia dwóch słupów drewnianych 14/14 na strychu nieużytkowym. Chciałbym je zastąpić jedną lub dwoma stalowymi przyporami, które będą rozpierać się o wieńce na ściankach kolankowych i będą schowane w zabudowie g-k dachu. Kwestia policzenia takiej zmiany i zaprojektowania sposobu jej instalacji. Chciałbym uniknąć rozbierania dachu.
  10. do posadzek polecam PosGlanc, więcej na http://www.posglanc.pl
  11. Witam, buduję dom w Chybach od października 2013 z generalnym wykonawcą. Mamy zamiar wprowadzić się w listopadzie tego roku. Kierownikiem budowy jest osławiony Zbyszko Konieczny . Jak skończymy będę mogła napisać kogo szczególnie polecam, może komuś się przyda. Pozdrawiam
  12. witam czy ktoś z okolic Poznania ma u siebie położoną dachówkę "MONZAplus Maduro glazurowana" pozdrawiam Adam
  13. Mam ten sam problem. dzisiaj rozmawiałam z szefem dużej firmy budowlanej, który ma swój dom zbudowany właśnie z silki. powiedział, że poroterm i silka to "jeden pies" , jeżeli jednak inwestor lubuje się w wieszaniu zdjęć i półeczek na ścianie, to niech nie bierze porotermu, bo trzeba się sporo natrudzić, żeby coś powiesić.
  14. Witam, budujemy od października 2013 Aktualnie poszukuję sprawdzonej firmy do zaprojektowania wentylacji maechanicznej. Jeśli znacie kogoś, proszę o namiary na priv. Pozdrawiam
  15. Witajcie Pozdrowienia na początku dla wszystkich użytkowników. Piszemy nocną porą z WAŻNYM zapytaniem - czy ktoś może budował w okolicy Poznania, Śremu, Środy Wlkp. dom z silki. Rozpoczynamy budowę w tym roku i ciągle bijemy się z myślami o materiale. Chcielibyśmy poznać opinie kogoś kto wybudował i już użytkuje dom z silki. Jak się ona sprawdza w codziennej eksploatacji domu? Podajemy naszego maila [email protected] - będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i cenne rady w temacie silki ( na forum lub na maila) Pozdrawiamy Marta i Mirek
  16. firma z śremu bardzo solidna i fachowa może w lesznie też buduja nie wiem robią po różnych miastach 606 169 263
  17. witam jestem z leszna wlkp szukam firmy która mi wybuduje dom do stanu developerskiego znacie jakies firmy co myślicie o firmie mytkowski z komornik miał ktoś z nim do czynienia czekam na pomoc pozdrawiam piszcie na [email protected]
  18. Witam w 2014 mam zamiar zacząć wykańczać swój domek W powiecie Tureckim Zajmuje się ubezpieczeniami, instalacjami elektrycznymi oraz hydraulicznymi Jeżeli ktoś poszukuje pomocy w zakresie pewnych prac rozpiske zostawie poniżej Mam nadzieje że doświadczenie naszej firmy pomoże nie jednej osobie w naszej okolicy. Oferujemy pomocy w powiecie Tureckim i Kolski:) Możliwość nawet wykonania prac w dalszej okolicy:) Instalacje Hydrauliczne: • wykonywanie przyłączy wod-kan • budowa pionów kanalizacyjnych • budowa podejść do armatury łazienkowej • montaż osprzętu hydraulicznego • montaż przydomowych oczyszczalni ścieków • budowa instalacji do uzdatniania wody • remonty instalacji •biały montaż(prysznice umywalki zestawy wc ) • instalacje grzewcze: • centralne ogrzewanie • ogrzewanie podłogowe • budowa instalacji w kotłowni • montaż urządzeń grzewczych • budowa instalacji hybrydowej panele PV(fotowoltaika +pompa ciepła+wiatrak) NOWOŚĆ!!! Instalacje Elektryczne - ISTALACJE MIESZKANIOWE - NOWE INSTALACJE DOMÓW INTELIGENTNYCH - INSTALACJE PRZEMYSŁOWE - INSTALACJE ODGROMOWE I UZIEMIAJĄCE - INSTALACJE DOMOFONOWE - OŚWIETLENIE ULICZNE - INSTALACJE HYBRYDOWE PV+WIATRAK - INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE (NOWOŚĆ!!!) - INSTALACJE SAT - SERWIS I PRZERÓBKI INSTALACJI - ODBIORY I POMIARY - ODBIÓR I POMIARY. kontakt: 603-336-511 Tomek
  19. Witam, szukam zaufanego dostawcy ceramiki i armatury. Czy ktoś zna Łazienki z pomysłem (Wichrowa 28, Poznań)?
  20. Witam, jeżeli potrzebujesz jeszcze pomocy to napisz. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od kierownika. W standardzie otrzymuje się kierownika w cenie 3500 tj 3 przyjazdy po 500zł (fundamenty, strop, dach i wpisy końcowe). Jeżeli poszukujesz osoby zaangażowanej w temat to stawki zaczynają się od 2000-2500zł. Co do geodety ważne jest czy chcesz mieć podwójne tyczenie budynku tj. pierwsze wyznaczenie jako obrys potem zdjęcie humusu a drugie tyczenie narożników już na gruncie właściwym.
  21. A poleci mi ktoś dobrego Kierownika budowy i geodetę z Poznania, bo chcemy w końcu ruszyć z umową i szukam kogoś kto pomoże.
  22. Witam, buduję dom w okolicy Poznania gm. Komorniki, powiedzcie mi czy cena projektu przyłącza wod-kan + uzgodnienia 1200 netto to duzo?? pozdrawiam wszystkich budujących
  23. Witam wszystkich. Jako, że zaczynamy budowę w tym roku (2013) chciałbym zapytać czy znacie ekipę do SSO solidną, bezproblemową i w miare za niską cenę? Wybraliśmy dom z kolekcji Muratora http://projekty.muratordom.pl/projekt_noc-ksiezycowa,1260,0,0.htm?=Prze%C5%9Blij+zapytanie&sd_0=&sd_1=&knd_1=&pz_1=&pz_0=&pc_0=&pc_1=&k_1=&k_0=&gd_0=&gd_1=&web_0=&web_1=&knd_0=&v=1&wsk_1=&wsk_0=&p_0=&p_1=&a=&c=&wk_1=&wk_0=&o=&q=noc+ksi%C4%99%C5%BCycowa&wef_0=&wef_1=&t=1&wo_1=&wo_0= a budować się będziemy w okolicach Lubczykowej. Pozdrawiam
  24. Mam do sprzedania stemple budowlane po 1ej budowie. Odbiór osobisty Trzemeszno koło Gniezna tel. 784402289
  25. Witajcie , Buduje od kwietnia 2011 r ,do dzis jeszcze przechodze "droge przez meke"gdyz mialam bardzo duzo zlych niespodzianek z projektem,wykonawcami itd.Teraz robie juz dach,napewno bedzie dobrze zrobiony bo i firma dekarska renomowana i sprawdzona.Po dachu wstawiam okna ktore juz czekaja na montaz od poltora miesiaca i nastepny etap to tynki cementowo wapienne.Poszukuje wiec solidnego i umiarkowanego w cenie wykonawce.Przy okazji :jak wysoko cenia sobie tynkarze wykonanie 1m2 tynku przy ilosci 442 m2.Bede potrzebowala tez posadzkarza mixokretem ale z moim juz kupionym styropianem,i izolacja przeciwwilgociowa folia ktora moge kupic.Tez szukam ceny za 1 m2 i ewentualnie jakies dane adresowo-telefoniczne z pobliza inwestycji. Moja budowa to okolice Ostrowa Wlkp. Dziekuje za jakakolwiek podpowiedz i zycze nowobudujacym spokojnej budowy. Mile wszystkich pozdrawiam. Barbara
  26.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...