Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Witajcie Czy ktoś tu jest? Buduje albo przymierza się do budowy w okolicach Mińska mazowieckiego? 12 lat temu jako -justyna założyłam ten wątek ale wtedy nie udało nam się wybudować wymarzonego Słoneczka II. Potem było włąsne mieszkanie ale wrócił pomysł budowy domu. Tym razem TK34 TK34 NA WSPÓLNEJ... Dziennik budowy z komentarzami
  3. ZAPRASZAMY! Wydarzenie Szkoła Muratora odbędzie się w sobotę, 18 listopada w warszawskim Hotelu Bellotto przy ul. Senatorskiej 13/15. To pierwsze tego typu spotkanie redakcji oraz ekspertów MURATORA z osobami, które planują budowę lub są w trakcie. Wydarzenie organizują wspólnie redakcje: Muratora, Muratordom, Murator Projekty i Murator Finanse. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wykładów oraz bezpłatnych, indywidualnych konsultacji na tematy architektoniczno-budowlane. Podczas spotkania eksperci odpowiedzą na najczęstsze pytania - jak rozplanować budowę domu, jak obliczyć koszty, jak załatwić formalności, jaką wybrać technologię, na jakie zdecydować się materiały. Pomogą wybrać projekt domu dostosowany do warunków działki i stylu życia rodziny. Swoją ofertę zaprezentują także producenci materiałów budowlanych. Każdy uczestnik otrzyma prezenty i kupony rabatowe (m.in. na projekt domu). W jednym miejscu ogromna dawka wiedzy o budowie domu! Zapraszamy do udziału w spotkaniu! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji. Wystarczy wypełnić formularz na stronie: FORMULARZ TUTAJ Zapraszamy wszystkich aktualnych i przyszłych inwestorów! Weźcie ze sobą mapę działki, projekt, decyzję o warunkach zabudowy itp. Prosimy też o przekazanie tej informacji Waszym budującym znajomym. Informacji o Szkole Muratora i formularz także: TUTAJ http://cdn25.muratordom.smcloud.net/s/file/09/44/4a/09444a1fcc8dec46.jpg
  4. Witam wszystkich Forumowiczów! W 2018 rozpoczynamy budowę domu jednorodzinnego w Dębe Wielkie przy ul. Polnej. Może jest tu ktoś z okolicy? Projekt wybrany, ekipa budowlana też. Aktualnie poszukujemy sprawdzonego kierownika budowy. Możecie kogoś polecić? Pozdrawiam!
  5. Witam Sprzedam furtkę ocynk + kolor grafit 100x170, wraz ze słupkami wypełnioną panelem ( 5mm ) Stan bardzo dobry, furtka użytkowana przez 2 lata, może służyć jako element tymczasowy lub docelowy Jakość wykonania i materiałów zdecydowania lepsza niż standard z marketu Komplet wraz z zawiasami, zamkiem i klamką Dodatkowo drugi nowy zamek ( kupiony na zapas ) Odbiór w Chrośli tel: 664124360
  6. Witajcie, Zwracam się z prośbą o polecenie sprawdzonego i dobrego hydraulika, który ogarnie temat kompleksowo (może być z przyłączami wod-kan). Budowa w Debem Wielkim. Nie musi być najtańszy, zależy mi na jakości i żebym mógł go samego zostawić z robotą bez obaw co zobaczę po powrocie (budowa na odległość). Dziękuję i pozdrawiam, Daniel.
  7. Mogę polecić Pana Staśka (nazwiska nie pamiętam) 503 455 906 - facet zna się na rzeczy i potrafi doradzić, co prawda sam z ekipą nie robią dachu ale współpracują z dobrym dekarzem
  8. Witajcie, szukam sprawdzonej i godnej polecenia ekipy, która postawi nam dom w 2017 roku (najlepiej od fundamentów po dach). Czy komuś budował pan Niepiekło albo Klimek? Póki co takich dwóch murarzy znalazłam w okolicy. Macie co do nich jakieś uwagi? Pozdrawiam
  9. Drodzy sąsiedzi czy 90 zł z metra za ułożenie płytek 10x10 to rozsądna cena? czy majster przesadził? z góry dzięki za odpowiedź
  10. Witam. Zgłaszam się o pomoc, potrzebuję: 1. Firmę/osobę do wybudowania komina, 2. Fachowca/firmę który zabuduje mi całe poddasze łącznie ze ściankami z g-k i najlepiej zrobi od razu strop drewniany, 3. Deski podbitkowe i stropowe. Macie jakieś sprawdzone namiary? Z góry dziękuję
  11. Szukam firmy, która wykona przyłącze gazowe wraz z projektem i załatwi całą papierologię...możecie kogoś polecić?
  12. Witam, Szukam obecnie okien w szczególności HS (przesuwne). Czy ktoś montował takie okna i może polecić firmę montującą okna ewentualnie jakiej firmy na pewno nie brać. I przy okazji: mam do oddania kilkanaście m3 ziemi po zdjęciu humusu. We własnym zakresie załadunek i transport z góry dziękuje
  13. Sprzedam przydomową oczyszczalnię ścieków Aquamatic STM nigdy nie używana i nie montowana. Komplet osadnik wstępny, komora biologiczna, pompa powietrza, skrzynka montażowa, książka użytkownika do 8 osób. Cena do negocjacji. o tym cudzie można poczytać tu http://aquamatic.com.pl/oferta/oczyszczalnie-przydomowe
  14. Dzięki , ale jeżeli dobrze myślę to tam już byliśmy, ale tam to tylko Libet, chyba ,że jest jeszcze jedno miejsce
  15. witaj, taka wystawka Semmerlocka jest jadąc z Dębe Wielkie do Mińska drogą krajową w miejscu gdize droga krajowa łączy się z autostradą. Kasia
  16. Czy ktoś orientuje się gdzie jest ogródek wystawowy z kostką Semmerlock? W Kołbieli juz nie ma.
  17. Przestrzegam przed firmą MAW BUD Marek Woźny niestety firma okazała się tą z czarnych komedii. Panowie budowlańcy których przysłał właściciel Marek Woźny "uczyli się" budować na naszym domu. Do dzisiaj nie otrzymaliśmy dokumentacji uzytych materiałów. Po zapłaceniu ostatniej faktury kontakt stał się niemozliwy. Pan włascieel nie odbiera telefonów, nie odpowiada na sms-y. Niestety ich papractwo wychodzi teraz na każdym etapie. Mam zdjęcia nieprzytomnych pracowników więc zainteresowanych zapraszam na priv. OSTRZEGAM.
  18. znajoma kończy budowę w Mińsku i prosila mnie o wrzucenie na forum ogloszenia że ma do sprzedania 150 sztuk stempli sosnowych 3 metrowych. Odbiór z ich budowy w Mińsku Mazowieckim. Chętnych zapraszam do kontaktu na priva to podam tam numer do koleżanki.
  19. Sprzedam 80 metrowy używany kabel 5x4mm2 razem z mufą (32A) oraz gniazdem (400 V i 230 ). link do ogłoszenia: http://olx.pl/oferta/kabel-5x4mm2-80-metrow-CID628-IDfl3MD.html#495859015a
  20. Witam Proszę o namiary na sprawdzonego projektanta , który przerobi lub zaprojektuje indywidualnie domek około 130-150mkw.
  21. witaj sasiedzie smiało możmy polecić firme MARBUD. Budowali u nas już z 7 lat temu i u kilku ludzi z forum równiez. Telefonu nie pamiętamy ale strone ich tak: http://www.budowadomow.waw.pl Sa z okolicy Mińska Kasia
  22. Witajcie, Poszukuję firmy/wykonawcy/producenta do ogrodzenia działki w Dębem Wielkim. Możecie coś polecić? Siatka + podmurówka systemowa. Pozdrawiam
  23.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...