Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

O tym Klubie

Sąsiedzi z Łodzi i okolic Łodzi. Wojwództwo łódzkie
  1. Co nowego w tym klubie
  2. Witam serdecznie Jeśli byłby ktoś zainteresowany kupnem glazury to proszę o kontakt Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
  3. Witam, potrzebuję porady. Mieszkam w domku jednorodzinnym (budował go mój teść) i chodzi o kaloryfery. To są kaloryfery płytowe i do regulacji ciepła służą jakieś czerwone pokrętła (jedna strzałka jest do plusa druga strzałka jest do minusa) - znaczy tak twierdzi mój teść. Ale jak za bardzo się je odkręci to one schodzą. Czy to są takie prymitywne termostaty czy tylko takie zaślepki na zawór regulujący?
  4. Witam wszystkich poszukuje dobrej ekipy budowlanej z doświadczeniem w murowaniu ścian z silikatów. Wschód Łodzi , okolice Stróży i Wiśniowej Góry. będe bardzo wdzięczny za pomoc.
  5. Witam, poszukuję firmy do zrobienia obudowy kominka. Takiej, co to przede wszystkim fachowo doradzi i estetycznie wykona. Planuję cały słup zrobić betonem architektonicznym, ale nie mam pojęcia czy to się nada. Chodzi o samą obudowę, kominek już działa od 4 lat.
  6. chciałbym wybadać trochę nastroje osób - myślę nad rozpoczęciem kooperatywy budowlanej od 2020 roku (koniec max 2023), projekt, dokładne miejsce etc to wszystko w fazie analizy. Pytam bo nosze się z pomysłem. Czy jednak wszyscy samodzielnie?
  7. Witam, Planuję budowę domu z tego projektu http://www.naszprojekt.pl/projekt-hg-i22/index.html w województwie Łódzkim. Czy ktoś może polecić sprawdzone ekipy budowlane z naszego województwa które by wybudowały SSO + pokrycie dachu?
  8. Witajcie, czy ktoś tu jeszcze zagląda w 2019? to mój pierwszy post na stronie grupy łódzkiej, mimo, że wiele razy zaglądałam na nią i korzystałam z waszych poleceń i zawsze były to strzały w dziesiątkę Bardzo dziekuję Mam prośbę , chciałam się przymierzyć do wykonania w tym roku opaski wokół domu oraz zrobienia podjazdu, czy możecie polecić sprawdzoną ekipę, która wykonałaby to dobrze i za rozsądna cenę??? Dziękuje i pozdrawiam;-)
  9. Witam, Szukam niedrogiego architekta do adaptacji domu gotowego, i geodety budowa okolice konstantynowa- lutomierska, moze ktoś polecić?
  10. Witam, Poszukuje opinii o wykonawcy tynków wewnętrznych firmy Pana Piotra Kostyry (firma STUKADOOR). Czy ktoś miał do czynienia z nią?
  11. Witam na forum Pragnę podbić wątek i uprzejmie proszę o namiary na architekta do zaprojektowania domu jednorodzinnego - projekt indywidualny. Proszę o spostrzeżenia ze współpracy (umowa i jej realizacja, pomysłowość i zaangażowanie, wsparcie w procesie budowy - odpowiedzialność i nadzór etc). Pozdrawiam
  12. Witam, poszukuję kogoś solidnego do zrobienia łazienki (płytki, elektryka, karton gips, malowanie), okolice Andrespola. Proszę o polecenia.
  13. Polecam Paweł Surowiec 668663209, nam wybudowali cały.
  14. Witam ponownie Czy ktoś z Forumowiczów mógłby mi polecić osobę, która wykona projekt podciągnięcia prądu od skrzynki (skrzynka już jest) do domu. Z góry dziękuję i pozdrawiam
  15. Witam Szukam tartaku gdzie mogę kupić w miarę tanie kantówki, słupki, itp. do siatki leśnej. A może macie namiary nie na tartak a na kogoś kto się zajmuje robieniem takich słupków. Sad będzie w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
  16. Poszukuje kontaktu do sprawdzonego Cieśli - stolarza Musze wymienić słupy tarasowe PILNE
  17. Witam, w tym wątku dzielimy się informacjami o: danych kontaktowych i lokalizacjach składów budowlanych, hurtowniach, sklepach, itp obsłudze w danym punkcie dobrych (i złych) cenach na materiały, rabatach, ile da się utargować, jaki VAT, itp UWAGA !!! Wątek dotyczy tylko osób z "grupy łódzkiej". P.S. Jest to mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich serdecznie.
  18. Witam, Poszukuję fachowców do 2 prac - okolice Andrespola i Justynowa 1. Mniejsza sprawa - Mam do ogarnięcia zatynkowanie rur po wymianie przez hydraulika i położenie płytek. 2. Większa sprawa - Mam garaż którego dach jest tarasem, który niestety przecieka. Potrzebuję ekipy, która zaproponowała by rozwiązanie tego tematu i podjęła się solidnego wykonania tak żeby nić mi nie przeciekało w przyszłości. Liczę na wsparcie Forumowiczów Z góry dzięki
  19. Szukam sprawdzonej i uczciwej ekipy do budowy SSO domu pod Łodzią (okolice Andrespola i Justynowa). Ktoś może kogoś polecić?
  20. Witam Poszukuje sprawdzonej ekipy do wykonania twardych tynkow gipsowych diamant "pod malowanie" - podobno i tak sie nie da idealnie wiec nie wykluczam wykonczenia gładzią. Zalezy mi na naprawde dobrych fachowcach Budowa w Jordanowie pod Łodzią, okoloce Andrespola, Janówki, Justynowa. Z gory dziekuje za namiary
  21. Sam poszukuję, więc jeszcze nie polecę. Dlaczego musi być biologiczna? Zależy Ci na bardzo dobrym doczyszczeniu czy teren byle jaki? Ja przymierzam się do tunelowej.
  22. Witam. Poszukuję solidnej i sprawdzonej ekipy do montażu oczyszczalni biologicznej. Możecie kogoś polecić?
  23. Ad 4 i Ad 5) Polecam Mielczarka ze Zduńskiej Woli
  24. Mam wielką*prośbę o polecenie sprawdzonego wykonawcy (dostawcy) w zakresie: 1) wykonania ogrodzenia (najlepiej od razu z materiałem) 2) zewnętrznej instalacji gazowej (od skrzynki gazowej do domu) 3) sprzedaży i montażu sauny 4) bramy garażowej 5) drzwi zewnętrznych Z góry bardzo dziękuję!
  25. Którą firmę od okien alu ew pvc polecacie? Izoplast - będę wdzięczna za ew uwagi z doświadczeń z nimi.
  26. Witam, Poszukuję kierownika budowy, najlepiej z uprawnieniami konstruktora. Budowa Czyżów, gmina Kleszczów.
  27.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...