Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Cześć! Jaka tu cisza i mały ruch...czy ktoś się buduje w 2021 roku? Poszukuję i chętnie przyjmę szczere polecenia - ekipy budowlanej SSO dom jednorodzinny parterowy termin najlepiej kwiecień / maj 2021 - kierownika budowy i projektanta adaptującego. Poratujcie, może macie nowe polecenia?
  3. zapraszam do obejrzenia naszych prac w zakresie wykonywania tynków, mamy jeszcze dostępne terminy, pozdrawiam ANATAK
  4. Witam, W następnym roku buduję dom w Józefowie wg projeku Willa Diamentowa biura MGprojekt. Czy ktoś z forumowiczów realizują taką inwestycje w powiecie. Projekt wygląda fenomenalnie i wyróżnia się się na tle wszystkich nowoczesnych budynków, kóre zawsze są obłożone sztucznym. Bardzo chciałbym zobaczyć ten budynek na żywo więc bardzo proszę o kontakt mailowy gdyby ktoś byłby tak uprzejmy pokazać to cudo:) Wiem, że ktoś buduje w Józefowie ale niestety nie mogę namierzyć tych szczęśliwców. Mój mail to: [email protected] Poza projektem poszukuje wykonawców stanu surowego otwartego, więc jak kogoś znacie to bardzo proszę o kontakt na maila. Będę bardzo wdzięczny.
  5. Kupię bale drewniane ogrodzeniowe.
  6. tak tak p. Jacku dzwonilem ale za daleko
  7. Dzwoniac powiedz, ze masz namiar od Jacka od poddaszy.. Michał 604618159
  8. a teraz poszukuje glazurnika...ktoś cos?
  9. Wydarzenie Szkoła Muratora odbędzie się w sobotę, 18 listopada w warszawskim Hotelu Bellotto przy ul. Senatorskiej 13/15. To pierwsze tego typu spotkanie redakcji oraz ekspertów MURATORA z osobami, które planują budowę lub są w trakcie. Wydarzenie organizują wspólnie redakcje Muratora, Muratordom, Murator Projekty i Murator Finanse. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wykładów oraz bezpłatnych, indywidualnych konsultacji na tematy architektoniczno-budowlane. Podczas spotkania eksperci odpowiedzą na najczęstsze pytania - jak rozplanować budowę domu, jak obliczyć koszty, jak załatwić formalności, jaką wybrać technologię, na jakie zdecydować się materiały. Pomogą wybrać projekt domu dostosowany do warunków działki i stylu życia rodziny. Swoją ofertę zaprezentują także producenci materiałów budowlanych. Każdy uczestnik otrzyma prezenty i kupony rabatowe (m.in. na projekt domu). W jednym miejscu ogromna dawka wiedzy o budowie domu! Zapraszamy do udziału w spotkaniu! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji. Wystarczy wypełnić formularz na stronie: TUTAJ. http://cdn25.muratordom.smcloud.net/s/file/09/44/4a/09444a1fcc8dec46.jpg
  10. Możecie polecić gazownika do przeglądu pieca Vaillant z zasobnikiem?
  11. Do elewacji polecam firme EwBud 667003003.
  12. cisza ale moze ktos pomoze....poszukuje hydraulika do Co, CWU, pompy i odkurzacza
  13. A ktos ma jakas warta polecenia ekipe od elewacji?
  14. Firma typowo pasożytnicza. Biorą generalne wykonawstwo potem podwykonawców z łapanki. Kompetencje budowlane na poziomie pierwszej klasy zawodówki a elokwencja mistrzowska. Prace zwykle kończą się awanturą o kasę a klient musi tego wysłuchiwać. Porażka. Wpłać zaliczkę – przepadłeś. Weź od nich zlecenie – to tak jak byś pracował za darmo. Prezes nieosiągalny, handlowiec arogancki. O usterkach nie chce mi się nawet pisać. Jeśli ktoś miał z nimi do czynienia i to czyta proszę o wiadomość na priva. Może złożymy wspólnie pozew?
  15. Polecam ekipę Pana Skrzeczyńskiego . Budowli u mnie dom do SSO, ale i potem robili dla mnie różne prace. Nie wiem jak z terminami ale to już trzeba dzwonić i się dopytywać tel. 501930175
  16. Jaka tu cisza, jaki tu spokój.Czy nikt z okolic się nie buduje? Dziś odebrałam warunki zabudowy.Jestem na etapie wyboru projektu domu z Archonu. Uprzejmie proszę forumowiczów o propozycję zaufanych i solidnych ekip budowlanych. Jeśli mi Państwo pozwolą będę chciała korzystać z Państwa rad i wskazówek.Przede mną trudne okresy w życiu. Z góry serdecznie dziękuję.
  17. Witam, poszukuje fachowca do budowania schodów. Poproszę o kontakt do takowego
  18. Sprzedam przenośną rozdzielnię budowlaną 150 zł, odbiór w Otwocku http://images78.fotosik.pl/843/3591f8f1405b1847gen.jpg
  19. "wyprzedaż garażowa" Mam na zbyciu: - styropian podłogowy Austrotherm STK EPS T akustyczny pod podłogówkę – mam 1 paczkę grubość płyt 5 cm – oddam za 3 dychy albo jak podpowiada Mąż za flaszkę (jakaś własna nalewka, albo cuś ) - styropian parkingowy TYRON EPS 200-036 – u mnie posłużył do ocieplenia dachu płaskiego - grubość 10 cm do odsprzedaży mam : 2 paczki z płytami o wymiarach 1m x 0,5m 2 paczki i 1 paczka z płytami 2m x 1m - łącznie 18m2 sprzedam za 300 zł (można go dać na elewację, można go też położyć pod podłogówkę) - styropian szary elewacyjny IZOTERM EPS-S Fasada Max Lambda 031 - mam 1 paczkę, płyty z frezem 1mx0,5 m, grubość 15 mm – oddam za piękny uśmiech - mam również sporo kołków do styropianu na elewację – plastikowe – oddam za ładne Dziękuję - 1 płyte gk – biała, standardowa co do wielkości i grubości – oddam gratis, - cegła Hoffmanowska – cegła pełna palona ręcznie formowana, kolor „tradycyjna malinowa”, klasa 15, wymiary 250x120x65 mm, cegła z Cegielni Hoffmanowskiej w Kraśniku – mam ich ok 650-700 szt – chciałabym je odsprzedać za 650 zł, ale jestem otwarta na negocjacje. tutaj są zdjęcia: http://olx.pl/oferta/cegly-czerwone-recznie-formowane-CID628-IDhcKln.html Jako, że nie dysponuję przyczepką - jeśli ktoś się zdecyduje na wzięcie/odkupienie czegoś ode mnie musi sobie zapewnić transport własny. Jeśli ktoś jest zainteresowany piszcie na priv.
  20. Mam do sprzedania niepotrzebną już erbetkę pozostałą po budowie. Jak widać na zdjęciu "komplet" wraz ze słupem i warkoczem. Więcej na priv. Odbiór osobisty z Otwocka. Oczywiście jak ktoś sobie życzy bez słupa to również możemy się dogadać http://62.181.1.204/slup.jpg
  21. Możecie polecić kogoś z okolicy kto robi ogrodzenia?
  22. Przestrzegam przed firmą MAW BUD Marek Woźny niestety firma okazała się tą z czarnych komedii. Panowie budowlańcy których przysłał właściciel Marek Woźny "uczyli się" budować na naszym domu. Do dzisiaj nie otrzymaliśmy dokumentacji uzytych materiałów. Po zapłaceniu ostatniej faktury kontakt stał się niemozliwy. Pan włascieel nie odbiera telefonów, nie odpowiada na sms-y. Niestety ich papractwo wychodzi teraz na każdym etapie. Mam zdjęcia nieprzytomnych pracowników więc zainteresowanych zapraszam na priv. OSTRZEGAM.
  23. ktoś, coś w tym roku w tej okolicy? Podbiję temat....sami w tym roku zaczynamy. Ktoś zna jakieś dobre hurtownie w okolicy?
  24.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...