Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Proszę o namiary na tego glazurnika, może się dogadamy Pozdrawiam
  3. Taras deską kompozytowa W kwestii kontaktu to proszę o numer telefonu Pozdrawiam
  4. Dysponuję numerem do dobrego i bardzo dokładnego glazurnika. Nie wiem tylko, jak u niego z terminami.
  5. glazurnik? dzwoń do mnie lub pisz na priv, taras to z drewna?
  6. Witam, Jakoś forum przycichlo a fachowcy ciągle poszukiwani. Może może ktoś polecić sprawdzoną ekipę do wykonania tarasu , glazurnika i ekipy do ogodzenia murowanego
  7. nie żartujmy sobie. koleżeńska przysługa i próba ocieplenia wizerunku. chętnie podzielę się zdjęciami super wykonania Pana Mariusz O. dodam, że człowiek będzie mieć sprawę w sądzie za to partactwo. wyłudził pieniądze, oferując pomoc i poprawienie tynków, po czym znikł, nie odbierając telefonów. zainteresowanym udostępnię zdjęcia, żeby nie być gołosłownym.
  8. Nie zgadzamy się z opiniami zamieszczonymi na tej stronie !!! Pan Mariusz zrealizował dla nas na przestrzeni kilku lat tynki + szlichty w 3 dużych domach i nie było żadnych problemów ani z ekipami ani z jakością. Na jednym z budynków odbiór tynków dokonywany był przez uprawnionego inspektora, który mierzył kąty i płaszczyzny ścian ... nie wniósł żadnych zastrzeżeń !!! W tym roku również Pan Mariusz realizował dla nas tynki i szlichty, wszystkie prace zostały wykonane terminowo, sprawnie, bardzo rzetelnie. My polecamy Pana Mariusza do realizacji tynków i szlicht ... Pan Mariusz nigdy nie zawiódł naszego zaufania i zawsze dotrzymał danego słowa. Jeżeli ktoś z Państwa życzy sobie zobaczyć właśnie wykonane (3 tygodnie temu) tynki oraz szlichty dzisiaj zakończone, to serdecznie zapraszamy na spotkanie, aby mogli Państwo zobaczyć wysoką jakość realizacji tynków i szlicht wykonanych przez ekipy Pana Mariusza. POLECAM !!! piotr
  9. ZAPRASZAMY! Wydarzenie Szkoła Muratora odbędzie się w sobotę, 18 listopada w warszawskim Hotelu Bellotto przy ul. Senatorskiej 13/15. To pierwsze tego typu spotkanie redakcji oraz ekspertów MURATORA z osobami, które planują budowę lub są w trakcie. Wydarzenie organizują wspólnie redakcje: Muratora, Muratordom, Murator Projekty i Murator Finanse. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wykładów oraz bezpłatnych, indywidualnych konsultacji na tematy architektoniczno-budowlane. Podczas spotkania eksperci odpowiedzą na najczęstsze pytania - jak rozplanować budowę domu, jak obliczyć koszty, jak załatwić formalności, jaką wybrać technologię, na jakie zdecydować się materiały. Pomogą wybrać projekt domu dostosowany do warunków działki i stylu życia rodziny. Swoją ofertę zaprezentują także producenci materiałów budowlanych. Każdy uczestnik otrzyma prezenty i kupony rabatowe (m.in. na projekt domu). W jednym miejscu ogromna dawka wiedzy o budowie domu! Zapraszamy do udziału w spotkaniu! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji. Wystarczy wypełnić formularz na stronie: FORMULARZ TUTAJ Zapraszamy wszystkich aktualnych i przyszłych inwestorów! Weźcie ze sobą mapę działki, projekt, decyzję o warunkach zabudowy itp. Prosimy też o przekazanie tej informacji Waszym budującym znajomym. Informacji o Szkole Muratora i formularz także: TUTAJ http://cdn25.muratordom.smcloud.net/s/file/09/44/4a/09444a1fcc8dec46.jpg
  10. Potrzebuję*fachowca do wykonania podbudowy z klinkieru do ogrodzenia. Słupki będą*metalowe. Ok. 25mb. Macie kogoś godnego polecenia? Nie chcę*przypadkowych wykonawców od wszystkiego, potrzebuję*prawdziwego fachowca z doświadczeniem.
  11. Podrzucicie jakiś kontakt do sprawdzonej osoby od gładzi szpachlowej?
  12. Hej, znacie jakąś rzetelną firmę, która robi studnie? Od marca nie możemy się dogadać z Wodexem, panowie na działce pojawili się raz, wywiercili 0,5m dziurę i powiedzieli, że nie da się wiercić. Najpierw ziemia była za mokra(wiosna), teraz jest za twarda... Pomocy. Musimy mieć studnię
  13. okolice Halinowa i Sulejówka. czy ktoś jest chętny do zatankowania płynnego gazu do własnej butli? w tym tyg cena 1,18zł ale jak się łącznie zbierze od 4 tys litrów to będzie po 1,15zł/l - jeśli w naszej okolicy rozładujemy samochód to jeszcze taniej. chętni? tel.579637676
  14. domofon i napęd bramy sam mogę Ci założyć, ew. doradzić. dzwoń
  15. Polecam kontakt do pana Pawła, tel.503-779-111, doradzał mi właśnie w tych sprawach, a za miesiąc będzie montował ogrodzenie i napęd. Pozdrawiam
  16. Poszukuję sprawdzonej, dobrej ekipy od zabudowy poddasza - płyty gk, ocieplenie wełną itd. Pomożecie ?
  17. Witam wszystkich, Może ktoś podać namiary na jakiegoś sprawdzonego elektryka w Halinowie? Robię ogrodzenie i potrzebowałbym dopytać się w sprawie przyszłego podłączenia domofonu, napędu bramy itp. Dzięki wielkie.
  18. Pan Janusz, jeden z lepszych który u mnie pracował, sporo doradził i pare rzeczy zrobił w gratisie. Na koniec pożyczył mi piłę do paneli na miesiąc nie chcąc nic w zamian. Zrobił wszystkie ścianki i podwieszane sufity, półki, schodek betonowy w kotłowni, wszystkie kratki wentylacyjne, kominek, gips na parterze. Robi też malowanie oraz dekory Naprawdę polecam Tel. 504-076-565 można się powołać na Adama i Anie.
  19. Witam, do sprzedania skrzynka - prowizorka budowlana z licznikiem i przewodem 35m. zapraszam! https://www.olx.pl/oferta/skrzynka-elektryczna-prowizorka-budowlana-z-licznikiem-kablem-i-noga-CID628-IDmc6xs.html
  20. [sprzedane] Mam do sprzedania garaż blaszany 3x5. Ma rok. Cena 1050 zł. Halinów, trzeba rozkrecic i przewieźć we własnym zakresie, zapraszam https://www.olx.pl/oferta/garaz-blaszany-3x5-halinow-jak-nowy-CID3-IDm9ppy.html
  21. Witam wszystkich. Potwierdzam. Niestety za późno przeczytałem te wiadomość. Ja na szczęście wymusiłem na nim wykończenie piaskiem i doprowadzenie ścian do porządku, nie płacąc całości. Choć i tak zostało kilka poprawek dość kluczowych jak katy ścian i poprawki krzywizn. Tego Orczyk już nie dokończył. Straszny z niego partacz i nierzetelny człowiek. Oszukuje na materiałach budowlanych, nie stosuje sie do przyjętej technologii i próbuje wyłudzać pieniądze, za niezakończone prace. Przestrzegam przed jego zdolnością do zawyżania metrów wykonanego tynku czy elewacji. Zarzeka sie na swoje nazwisko a później nie odbiera telefonów. Oby zniknął z branży. Zdecydowanie nie polecam oszusta!
  22. No cóż. Z czystym sumieniem mogę odradzić tego Pana. Nie dość że kłamie to jest niesłowny. Umówiłem się z nim na konkretny dzień i konkretną godzinę na oględziny, nie przyjechał, a na pytanie czemu, odpowiedział, że nie dostał ode mnie sms z adresem (sprawdziłem, dostał). Wysłałem drugi raz, odpisał że już ma adres i że przyjedzie następnego dnia o tej samej godzinie. Znów nie przyjechał i kiedy zadzwoniłem powiedział że jest w drodze i będzie za pół godziny. Po 2,5 godziny odrzucał połączenia. Następnego dnia telefonicznie stwierdził, że rozbił samochód i jak kupi nowy to przyjedzie (wtf?). Moja irytacja nie była by tak duża, gdyby nie to, że dwa razy fatygowałem sąsiada, aby przyjechał na swoją działkę żeby wspólnie wybudować ogrodzenie.
  23. Witam, ponawiam pytanie, może ktoś chętny na gruz do utwardzenia podjazdu? Oddam, transport w zakresie odbiorcy, kontakt na priv.
  24.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...