Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

O tym Klubie

Cała Polska. Bijemy rekord wpisów na forum:)
  1. Co nowego w tym klubie
  2. Widzę że Redakcja szuka zabawowych Forumowiczów, a nie tylko bardzo poważnych inwestorów
  3. Czesc tu ojciec zalozyciel pozdrawiam wszystkich hej
  4. Dzien dobry, Posiadam działkę 1850m2, przyl lesie. wiekszość terenu to las i linia zabudowy od lasu. Jednak wystarczy żeby postawić dom. Jest kwadrat 20x20, wiec zmieści sie to co chce, czyli dom max 120m2, parterowy najlepiej. Mam inne pytanie, chodzi mianowicie o minimalna intensywność zabudowy. W planie zagosp znalazłem takie oto informacje: 3. Ustala się następujące parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu: 1) maksymalna wielkość powierzchni zabudowy – nie więcej niż 25%; 2) maksymalna intensywność zabudowy – nie więcej niż 0,6; 3) minimalna intensywność zabudowy – nie mniej niż 0,3; 4) minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej w odniesieniu do powierzchni działki budowlanej – nie mniej niż 70%; 4. Ustala się, że powierzchnia nowo wydzielanej działki budowlanej nie może być mniejsza niż: 1000 m2. czy to oznacza, ze nie mam wyjscia i musze zbudować dom o wielkości niemalże 600m2... Tzn wiem co to jest intensywnosc zabudowy i wielkosc powierzchni zabudowy.. Tak czy inaczej, poza definicjami, czy w takim wypadku mam jakąś możliwość wybudowania domu ok 120m2? Razem z kostką i dojazdem do garażu i tak nie przekrocze 200-250m2. Czy fakt, że blisko jest last i linia zabudowy pochłania ponad 65% działki ma wpływ na inne regulacje? Nie wiem nic o tym , a stoje przed podjeciem strategicznej decyzji. Prosze kogoś mądrego o pomoc. Byc może jest tu jakiś praktyk lub ktoś kto miał podobną syt? Pozdrawiam, Krzysiek
  5. To był piękny dział. Może reanimujemy rekord wpisów?
  6. To był piękny dział. Może reanimujemy rekord wpisów?
  7. To był piękny dział. Może reanimujemy rekord wpisów?
  8. Witajcie, Poszukujemy wykonawcy domu wedlug projektu Tytan, biura projektowego mgprojekt . Dzialka znajduje sie w Pierwoszynie, gmina Kosakowo. Ponizej link do projektu: http://www.mgprojekt.com.pl/tytan Termin realizacji j wrzesien 2017. Interesuje mnie Stan Deweloperski. Firmy zainteresowane wykonastwem bardzo prosze o kontakt mailowy: [email protected] Z gory dziekuje i pozdrawiam.
  9. Witam Mam pytanko, czy ktos ma jekies doswiadczenia z firma ABIKON http://abikon.com/ Jestem na etapie wyboru ekipy budowlanej! dziekuje za info
  10. Drodzy, będzie Tomek1950 na Spotkaniu Forum 26 września! Ponawiamy zaproszenie dla Szanownych Rekordzistów forum
  11. Odswiezam by temat nadal zył. Ciekawe zjawisko
  12.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...