Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Panie paradox.Musiało się coś Panu pomylić to nie ja a Pan praktycznie nic nie wie.I w przeciwieństwie do Pana sąsiedzi nie są tak zacofani jak Pan, mają świetny dostęp do internetu wiedzą gdzie wpisywać komentarze do dzienników i nawet z budowaniem swoich domów są dużo dużo do przodu.Tak że zacofanie to u Pana bardzooooo DUŻEEEE. A jeżeli chodzi o tego kolegę to proszę mnie oświecić,najlepiej dzwoniąc do mnie zna Pan numer telefonu. Pozdrawiam ,Basia. :D
  3. Pani Basiu jak już zdążyłem zauważyć to pani praktycznie nic nie wie!!!! .ostatnim razem z tego co pamiętam kiedy próbowała pani doradzić koledze to po dziś dzień nie może sie wprowadzić od swojego wymarzonego domku..... Pozdrawiam Paradox alias (rogacz- dla wtajemniczonych )
  4. U nas dziś zaleli ławy. buduję dom parterowy .140 m2 . ściana trójwarstwowa. Czy to prawda,że najpierw trzeba położyc dachówkę , a potem klinkier na elewacje . jakie stosowaliście kotwy. wkręcane czy wstawiane w spoiny.
  5. no witam wszystkich !!!!! u nas tynki się robią centralne częściowo za jakiś tydzień może dwa czas na wylewki i byle do przodu Pozdrawiam miłego wykańczania
  6. Wszyscy mysleli, ze sie ludzie powprowadzali i wyprowadzili z forum Otoz nie ROBSON68 wysylam na privn tych od kuchni.
  7. HALO HALO jest tu jeszcze ktoś czy już wszyscy się wykończyli i wprowadzili bo ja się wykańczam na razie nerwowo
  8. A jeszcze jedno może ktoś dysponuje poleceniem na wykonawce zabudowy kuchni to bardzo proszę
  9. już mieszkacie czy nadal jesteście pochłonięci tak budową że nikt tu nie zagląda?
  10. Ale póki wiszę na kabelku sąsiadów (bardzo zresztą miłych), nie mam odwagi wprowadzić się tak na full. A na wodę to nie miałam co liczyć i musiałam zrobić swoją
  11. To i tak macie nieźle- kabelek i sąsiad Ja nie będę mogła się wprowadzić bo nie będzie wody , może pod koniec roku
  12. Ja tez nie mam pracu, a chcemy wprowadzic sie w marcu. I co gorsza ZE powiedzial, ze pradu do tego czasu nam nie podlaczy. ROBSON68 na jakiej zasadzie bedziesz mial prad, bo chyba nie bedziesz mieszkal bez pradu?
  13. Ja już też kończę, ale nadal nie mam prądu W zasadzie mogłabym się na Wielkanoc wprowadzać, gdyby nie ten nieszczęsny prąd. pzdr gośka
  14. Nie wiem jak inni ale ja po malutku kończe właśnie dzisiaj ma już malować ściany na górze Oczywiście sporo roboty zostało mi na wiosne
  15. Jak tam Wasze domki? Mieszkacie, budujecie, czy czekacie na wiosnę? pzdr gośka
  16. A ja zazdroszczę wam wszystkim. Basia napisała że czeka na WZ. Wiecie ile można na to czekać?? W miom przypadku to już trzeci miesiąc leci!!! Jeszcze nie zaczęłam a już zaczynam mieć nerwicę. Pomijając geodetę który mapkę to mi chyba złotem przetyka bo przez dwa miesiące nie może jej zrobić Nieźle jak na początek...NIE??
  17.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...