Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. A czy w Waszym klubiku da się wyodrębnić jakąś frakcję dla wielbicieli szopów praczy? Barwy klubowe pasują: skunsy mają wzdłuż, szopy wszerz. Jak trzeba wkupne to trudno. A taki szop to jest coś.. Pozdrawiam
  3. no i namierzyłam zwierza.... sam się wpakował w sidła... no i ubawił mnie snadnie ale ile tych Sku jest jeszcze wokół....
  4. "Czuć zapach.. intensywny... posoki jakowejś ? " Kiedy spada głowa,krew się leje. :lol Chyba ,że ktoś zamiast krwi ma silikon.,wtedy się nie leje tylko klei-zapach pozostaje równie intensywny.
  5. Czuć zapach.. intensywny... posoki jakowejś ? wyć, płakać, gryźć się, ślinić, nikogo za to nie winić Nie ! to raczej, jakby Ci tu rzec... przetasowania zielonego stolika ? Stanowczy rozkaz od najwyższych czynników ? Pokaz zakulisowych... hm.. gierek ? Nie Ellu.. to za proste... powiem więcej... 7 literka alfabetu nie występuje w żadnym... w żadnym wypadku No przecież się nie damy !!! Prawda ? Ale lekko nie będzie.... "I have nothing to offer but blood, toil, tears, and sweat." [Winston Churchill, May 13, 1940]
  6. Czy " " ma wskazywać na przedwczesną rezygnację ? Czy ta siódemka jest Gniadym Galopującym Goniem Grojańskim ? To napięcie mnie wykończy ...
  7. Nie da się ukryć ,ze przyszła kryska na skunksa-nosił skunks razy kilka poniosły i skunksa. Ponury,myślę,że bez mojej obecności, forum nie straciło nic ze swojej atrakcyjności. -------------------------------------------------------------------------------- "Patrzaj pani jakie to chitre, no..... a że wiedza to skarb, to się nie podziałkują, sknerusy" Nie chytre,tylko litościwe.
  8. Literka b była chwilkę jeno.... nastąpiło jej wycofanie z konkursu [interwencja na najwyższym szczeblu ] ponieważ to zgaduj zgadula, nie mogę podpowiadać ale śmiało mogę odliczać... 1, 2, 3.... aż do 7...... kismet..... _____________________________________________________________ "Mysz, której sądzono zginąć, bawi się ogonem kota" mongolskie
  9. Patrzaj pani jakie to chitre, no..... a że wiedza to skarb, to się nie podziałkują, sknerusy niektórzy wiedzą
  10. Niektórzy wiedzą, ale nie bedą się dzielić własną wiedzą
  11. Ale to da się leczyć...... Naprawdę..... >>> Wiem, kiedy umrze Słońce Ciekawe studium przypadku.... Ale literek nie zgadujecie.... brak hipotez czy metodologii ?
  12. Znów pudło, Mamona Zdecydowanie trzeba zacząć od dokładnego poznania abecadła [i niech ten jamnik przestanie wreszcie ujadać !!!] Kombinuj dalej...
  13. No to ja pożyczyłam fajkę (fajka jest na "f" ) od Sherlocka (na "s" ) i mój drugi typ (a tak byłam pewna pierwszego!): UWAGA! SPONSOREM DZISIEJSZEGO ZGADYWANIA JEST LITERKA.... M I co? <spytała z nadzieją>
  14. Super zgadywanka Ale czy skunks chce być rozszyfrowany Jeszcze zaszyje sie w jakiejś norce.......
  15. hehe co najwyżej "pudło" albo "pomyłka" :lol: oba kierunki słuszne ...rien ne va plus..... i kręcimy podpowiedzieć jakies literki ?? Skorpionko wracaj na łono Forum.... "życie bez Pani jest do bani"
  16. Edzia,strzał w dziesiątkę!!!!!! Czy Wasza zgaduj zgadula idzie w kierunku znęcania się nad skunksem,czy też prowadzi do zdemaskowania?
  17. Strzelajcie dalej! Jest jeszcze trochę literek w naszym alfabecie
  18. To co do 3 razy sztuka ? Yemiołko z tego co piszesz Luśka jest pierwszą podejrzaną ? Z pewnością wie coś czego my nie wiemy , ale ja obstawiam "F" Luśka pudło, czy trafiony zatopiony ?
  19. a może na L.?? jak Luśka??? ps. przed Luśką wyświetlało się, ze ostatni post był SKU, ale się nie dawał odpalić - cio to?
  20. [quote name="Mamona Lisa Zakład, że na p.? [/quote] Hi, hi, hi - mogę się załozyć, bo lubię wygrywać!
  21. ja jednak za mało podglądam typowałam po tendencji do wielokropków
  22. Zakład, że na p.? Tajna_łamana_przez_poufne_nieśmiała_obserwatorka-podglądaczka_Klubu
  23.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...