Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. witam wszystkich, dawno się nie odzywałem, więc już chyba czas pochwalić się tym, co się u mnie dzieje. Parter już stoi, w tym tygodniu podciągnęli piętro wygląda to na razie tak (w przyszłym tygodniu zamieszczę wiecej fotek): widok z przodu: http://microage.pl/web.nsf/Picture/NT00000D06/$FILE/P9011811.gif tył: http://microage.pl/web.nsf/Picture/NT00000D0A/$FILE/P9011850.gif
  3. Mam zalane fundamenty betonem B-25 (23,5 m3). Niesamowite ale już widać pomieszczenia. Niesamowity widok. Polecam wszystkim budowę a nie mieszkanie w bloku.
  4. A czemu nie Millenium??? Skoro jużo tym mowa, to napiszcie, co jest nie tak z tym bankiem. PS Nadal zapytuje o budowę. Przepraszam za ciekawość, ale taka mam naturę
  5. Mam znajomego w OPEN Oni zawsze (ciekawe dlaczego) promują Millenium. Ale wystarczy poczytać na forach co ludzie sądzą.
  6. Dzięki za odp. Może ktoś już ma doświadczenie z bankami i doda coś więcej. Np. w którym banku kredyty konsolidacyjne byłby lepszy. GE Bank też jest do kitu własnie się dowiedziałam - jak załatwili jedną dziewczynę z kredytem samochodowym! A doradcy kredytowi doradzają aby wybrać ten konkretny bank - może nawet maja od naganiania klientów całkiem ładny % .
  7. Podobno większość banków robi problemy - nie wiem. Jakiś czs temu słyszałem nipochlebnie odnośnie Millenium. Wydaje mi się, że wszystko zależy od osoby zajmującej się obsługą kredytu po stronie banku. To jak z samochodem - jak trafimy na kiepską sztukę to i Mercedes nie pomoże.
  8. Może jakieś porady co do kredytu ? W jakim banku i na jaka kwotę, jaki procent i na ilę lat? Słyszałam ze BPH jest fatalny - nie wchce wypłacać transz i robi problemy!
  9. No to fajowo i zakładam, że tak będzie wyglądał. Hym, kto wie jak to wyjdzie w rzeczywistości - majstry itp
  10. Jeszcze nie - cisza. Jadę tam o 17, zobaczymy co chłopaki zrobili. Jak powiedzieli będą mieli trochę walki z weryfikacją geodety pod względem wytyczenia oraz zazbrojenia fundamentów (jest trochę slupów konstrukcyjnych).
  11. No to kawał chałupy! Jakieś wieści z pierwszego dnia budowy?
  12. No to powodzenia!!! A domek - bardzo ładna bryła, dość nowoczesna i przykuwa uwagę. Ile ma PU?
  13. Niestety nie mam projektu w formie elektronicznej ale żona robi sporo fotek. Postaram się je sukcesywnie zamieszczać. Ale mam wizualizację: http://microage.pl/web.nsf/Picture/NT00000CFE/$FILE/dom.jpg Tomjot - niestety za późno, właśnie dziś ruszyły prace.
  14. nie podpuszczajcie biedaka... nie buduj - szkoda nerwów i zdrowia
  15. No to ostatni spokojny weekend przed Tobą Piwko, grill itp. Od poniedziałku życie się zmieni ...... Gratuluję i oby bez zbytnich problemów się obyło
  16. nie ale tak jestem umówiony z ekipą. Dla mnie nie ma znaczenia jaki to dzień - tak wypadło. Dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem 2100 szt. cegły 25 Poroterm - tylko się cieszyć że już jest.
  17. ale numer!!! myślałam, że odradzają zaczynać budowe w poniedziałek..., tak jak podobno przeprowadzać sie w środe albo sobote najlepiej, ha ha, a oni w ogóle odradzają budować, nie słuchaj buduj!!! poniedziałek lada dzień
  18. Ja planuję zamknąć - zabić deskami. Właśnie jadę do hydraulika przegadać temat ogrzewania. Hym - gaz czy olej, ale chyba gaz.
  19. Stan surowy otwarty to dość szybko się stwia. Na oknach się nie znam, ale fakycznie może lepiej na zimę, bez ogrzewania, nie wstawiać? Ale z drugiej strony dobrze by było zamknąć dom. My tak planujemy.
  20.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...