Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Witam Wszystkie koleżanki moje imienniczki Wszystkiego Najlepszego z okazji zbliżających się imienin choć ja mam w kwietniu dopiero. Pozdrawiam
  3. Ależ dawno mnie tu nie było. Widzę, że i inne Agnieszki zapomniały o swojej grupce... smutne to, bardzo smutne...
  4. Kolejna Agnieszka się melduje do druzyny:) Kiedy mówie mojemu męzowi, że imię Agnieszka znaczy "czysta, niewinna" to on tylko szelmowsko się uśmiecha. Ale ja wiem swoje
  5. Oj, chyba jednak to jeszcze nie wiosna.... Przynajmniej to co ja mam za oknem jej nie przypomina. A za oknem wszystko okryte białym świeżym puchem... Dobrze, że w duszy już wiosna gra.... "Wiosna! Cieplejszy wieje wiatr... Wiosna! Znów nam ubyło lat.."
  6. Czy to już wiosna ??? Marek Grechuta - "Wiosna, ach to ty" Dzisiaj rano, niespodzianie, Zapukała do mych drzwi, Wcześniej niż oczekiwałem Przyszły te cieplejsze dni. Zdjąłem z niej zmoknięte palto, Posadziłem vis-a-vis, Zapachniało, zajaśniało, Wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna- Ach, to ty! ...... http://republika.pl/blog_ti_4397086/6390643/tr/krokusy2.jpg
  7. Ja także się grzecznie witam ! Pozdrawiam serdecznie waleczne koleżanki My ruszamy latem, tzw. decyzja wydana o pozwoleniu na budowę Działka bajeczna "na łonie natury". Teraz zacieram rączki przed naszym przedsięwzięciem. Trzymajmy się BABECZKI
  8. Wszystkim Agnieszkom - morza miłości... http://yvoneczka.wrzuta.pl/sr/d/0sucD2Nrv7z/serce_namalowane_na_piasku_na_plazy_w_meksyku.jpg
  9. W Dniu Dziadka składam życzenia imieninowe za wczoraj - dla wszystkich Agnieszek. Pozdrawiam
  10. Wszystkiego naj naj Agnieszki ... od Agnieszki Jeszcze mnie tu nie było więc się witam ładnie ...
  11. Rondelek Być może, to nie jest za wiele lecz ważne, że człowiek pamiętał więc ja ci tu Hiniu przyniosłem rondelek z okazji Twojego świeta Ty wiesz ze z kasą jest krucho a on do połowy jak nowy im bardziej biedaczek to jedno ma ucho tym bardziej jest odlotowy Deszcz mnie moczy wpysku sucho robota mnie nudzi Van Gogh też mial jedno ucho a wyszedł na ludzi Bo miłość nie jedno ma imię więc żadne tam ochy i trele a jak sie solidnie pokocha swą Hinię to się jej znajdzie rondelek Rondelek wypełni nam brzucho aż człowiek z radości się ślini choc jedno ma ucho zamknięte na głucho rondelek nie Paganini Deszcz mnie moczy w pysku sucho robota mnie nudzi Van Gogh tez mial jedno ucho a wyszedl na ludzi ................................................................. Tak mnie naszło
  12. Herbatka Z rozkoszy tego świata ilości niepomiernej zostanie nam po latach herbaty szklanka wiernej i nieraz się w piernatach pomyśli w porze nocnej ha, trudno lecz herbata, herbaty szklanka mocnej Dopóki Ciebie, Ciebie nam pić Póty jak w niebie, jak w niebie nam żyć Herbatko, Herbatko, Herbatko Dopóki Ciebie, Ciebie nam pić Póty jak w niebie, jak w niebie nam żyć Herbatko, Herbatko O, jakżes bliska chwilko, jesienne pachną kwiaty a my pragniemy tylko już tylko tej herbaty za oknem deszczyk sypnął - arrivederci lato gdy wtem drzwi cicho skrzypną i witaj nam herbato Tak wdzięczni że nas darzysz pod koniec już sezonu o Tobie będziem marzyć Twój zapach czule chłonąc a potem syci woni, poprzestaniemy na tym bo doktor nam zabronił picia mocnej herbaty I po co, i po co nam żyć kiedy nie będzie, nie będzie nam wolno już pic herbatki, herbatki...
  13. To może jeszcze to: Jesienna dziewczyna Z tej drogi, którą przeszło za wiosną swoją lato – już nie patrz na swą, przeszłość, na przyszłość spojrzyj za to. Ze wzrokiem na zakręcie, za którym jest już jesień, wciąż czekaj nieugięcie, aż ona ci przyniesie... Jesienną Dziewczynę, odmienną niż inne – dziewczynę z chryzantemami, z chryzantemami. Dziewczynę Jesienną – dziewczynę bezcenną i nie zamienną już na nic, już na nic. Wiosennych dziewcząt pełno i letnich tyle ładnych. Jesienną poznasz jedną, zimowych nie ma żadnych. O tamte zresztą mniejsza, gdy złoto i szkarłatnie zabarwi jesień pejzaż na przyjście tej ostatniej ... Jesiennej Dziewczyny, odmiennej od innych – dziewczyny z chryzantemami, z chryzantemami. Dziewczyny Jesiennej – dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic. Wyciągnij ręce do niej, by tak nie przeszła mimo, bo ma we włosach promień, przy którym jaśniej zimą. Bo zachód już w niuansach czerwieni gaśnie zimnej – bo to ostatnia szansa, po której nie ma innej ... Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic. Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic.
  14. Raz staruszek spacerując w lesie Ujrzał listek przywiędły i blady I pomyślał - znowu idzie jesień Jesień idzie, nie ma na to rady I podreptał do chaty przy dróżce I powiedział stanąwszy przed chatą Swojej żonie, tak samo staruszce Jesień idzie, nie ma rady na to Zaś staruszka zmartwiła się szczerze Zamachała rękami obiema Musisz zacząć chodzić w pulowerze Jesień idzie, rady na to nie ma Może zrobić się chłodno już jutro Lub pojutrze, a może za tydzień Trzeba będzie wyjąć z kufra futro Nie ma rady, jesień, jesień idzie A był sierpień, pogoda prześliczna Wszystko w złocie stało i w zieleni Prócz staruszków nikt chyba nie myślał O mającej nastąpić jesieni Ale cóż, oni żyli najdłużej Mieli swoje staruszkowe zasady I wiedzieli, że prędzej, czy później Jesień przyjdzie, nie ma na to rady
  15. Witaj amonite, nareszcie sie pojawiłaś Pomidory? Mniam, ostatnio się nimi zajadam Dla mnie jesień to rownież... a może przede wszystkim... http://www.poradnikzdrowie.pl/media/image/39365/image/kasztan_na_szczescie_aesculus_hippocastanum_fruit.jpg I jeszcze coś jesiennego Koncert Jesienny Na Dwa Świerszcze i Wiatr w Kominie Za oknem pada deszcz Na piecu skrzypce stroi świerszcz Dziewczyny płaczą bo skończyło się już lato I słychać tylko gdzieś Koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie W ogrodzie zasnął pod gruszą chochoł I śni o pięknej dziewczynie A strach na wróble przydrożne wierzby liczy Tańcząc w objęciach polnej myszy Koncert, koncert, koncert jesienny na dwa świerszcze I wiatr w kominie Koncert co z babim latem odpłynie Pnie drzew pokryły się dawno mchem Wiatr rozwiał jeszcze jeden dzień A na ścierniskach pozapalały się ogniska W oddali snuje się... Koncert jesienny... Wywietrzał dawno zapach żniw Szczelnie zamknięto wszystkie drzwi Ludzie czekają. Może jutro będzie biało? Pod piecem cicho śpi Koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie Uciekł na drogę, pokochał wierzbę I nagle gdzieś się rozpłynął A strach na wróble leży samotny w polu Mysz go rzuciła, uciekł do stodoły Koncert, koncert, koncert jesienny na dwa świerszcze I wiatr w kominie ,dziś ze świerszczami Zasnął już na zimę A innym Agnieszkom, co w duszy gra jesienią?
  16. Jesień, jesień, kochane... ................................................................................................ >>>>Addio pomidory<<<<< Minął sierpień, minął wrzesień, znów październik i ta jesień rozpostarła melancholii mglisty woal Nie żałuję letnich dzionków, róż, poziomek i skowronkow Lecz jednego, jedynego jest mi żal Addio pomidory, addio ulubione Słoneczka zachodzące za mój zimowy stół Nadchodzą znów wieczory sałatki niejedzonej Tęsknoty dojmującej i łzy przełkniętej wpół To cóż że jeść ja będę zupy i tomaty Gdy pomnę wciąż wasz świeży miąższ ... w te witaminy przebogaty... Addio pomidory, addio utracone Przez długie, złe miesiące wasz zapach będę czuł Owszem była i dziewczyna i miłości pajeczyna co oplotła drżący dwukwiat naszych ciał Porwał dziewcze zdrady poryw i zabrała pomidory te ostatnie com schowane przed nią miał Addio pomidory, addio ulubione Słoneczka zachodzące za mój zimowy stół Nadchodzą znów wieczory sałatki niejedzonej Tęsknoty dojmującej i łzy przełkniętej wpół To cóż że jeść ja będę zupy i tomaty Gdy pomnę wciąż wasz świeży miąższ ... w te witaminy przebogaty... Addio pomidory, addio utracone Przez długie, złe miesiące wasz zapach będę czuł! ..............................................................................................
  17. też mam nadzieję , że zdążymy przed śniegiem , ostatni strop się szaluje , jeszcze beton i cieśla czeka na wrzucanie krokwi......... a tu pogoda chyba słaba się zapowiada na ten tydzień. Mamy w planach jeszcze nakrycie w tym roku ...
  18. to ja się ujawniam w słusznej sprawie.....budowa się kręci, znaczy póki co czekam na dekarza, ciekawe czy się uda zdążyć przed śniegiem?
  19.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...