Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. OSTRZEGAM WSZYSTKICH przed Adrianem Borysenko z Będzina. Prowadził on firmę pod nazwą PRB Góral-BVD Building Company, a teraz ma firmę BUDIMEX, NIP firmy jest ten sam. Robił u mnie ocieplenie budynku, które nie dokończył. Sprawa w sądzie wygrana, a komornik nie może ściągnąć wierzytelności bo Adrian Borysenko nie ma nic na siebie. Po za tym kupa spapranej roboty i większość do poprawki, same problemy.
  3. mokrego, mroźnego dyngusa ma ktoś namiar na ziemię ogrodową gratis (za transport) lub w dobrej cenie ?? grupy Jaworzna pasuje połączyć bo się gubią sąsiedzi
  4. Anka to już chyba mieszka zerknij na datę.
  5. Może byśmy się skonsolidowali w jedną grupę (mam na myśli tą http://forum.muratordom.pl/group.php?discussionid=2636&pp=20&page=13&do=discuss). Ania jako moderator pomyśl, ta ma chyba lepszą nazwę (jest tylko Jaworzno). Jest nas tak mało i nasze nieliczne (jaworzniaków) głosy jeszcze się rozpraszają
  6. Ja mam jak chcesz... napisz na priv to ci podam.....
  7. Ja bylem.... a skad podejrzenia, ze byl ktos z J-na.....
  8. coś nie widać i słychać Jaworzna na forum kto z Jaworzna był wczoraj na targach Sibex w Sosnowcu ? przyznać się
  9. Melduje sie kolejny "budujacy" w Jaworzna ....... czesciowo tez z Ciezkowic
  10. Witam, czy ktoś ma namiary na tani piasek do zasypu fundamentów (niestety mój kierowca nie wywiązał się, a na dniach muszę zasypywać fundament - ok 200 ton) - budowa w Jaworznie pozdrawiam
  11. Witam, szukam dobrej i polecanej firmy remontującej. Mam do zrobienia pokoje+łazienka. Może ktoś kogoś polecić? Będe wdzięczny
  12. może ktoś ma do sprzedania skrzynkę do podłączenia prądu budowlanego? Proszę o informację jaka to jest skrzynka (może jakieś zdjęcie) i jaka jest jej cena. Pozdrawiam, Anna
  13. Witam, bardzo dziękuję za informację. Zakładając grupę nie trafiłam na wskazaną przez Ciebie. Fajnie, że podpowiedziałeś mi tą grupę. Skorzystam z informacji, które tam zamieszczacie, chociaż ja je będę potrzebowała dopiero na etapie wykończenia domu. Mam już firmę i technologię wybraną, jak otrzymam pozwolenie to jeszcze w tym roku zaczynam. Pozdrawiam, Anna
  14. Słońce założyłaś trzecią grupę "Jaworzno". Nas jest mało i chyba najczęściej Jaworzniaki udzielają się tu: http://forum.muratordom.pl/grupa-jaworzno-2008r,t118382-60.htm?highlight=jaworzno
  15. metoda gospodarcza, niepodpiwniczony domek, ławy lane, ściany fundamentowe murowane, ściany ceramika 25 + 15 styropian........ co do ekipy budowlanej to polecę jak u mnie skończą (jeśli się sprawdzą)
  16. Witam, ja też Jaworzno (okolice szpitala) budowa ruszy na wiosnę. Obecnie szukam ekipy budowlanej. Czy możecie coś polecić ?? pozdrawiam
  17. Witam serdecznie, to chyba będziemy sąsiadami. W jakiej technologi budujesz dom? Pozdrawiam, Anna
  18. melduje się Jaworzno Ciężkowice Cichy Kącik
  19. Witam, czy jest ktoś kto buduje się w Jaworznie? Może Ciężkowice? Pozdrawiam Anna
  20.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...