Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Gratulka... Moja rada : "śpiesz się powoli", dużo oglądaj, podpatruj, wykorzystaj każdy dogodny moment by się czegoś dowiedzieć ( pytaj w sklepach, hurtowniach, na budowach ) i to co usłyszysz weryfikuj gdzie indziej. Starannie wybrany projekt to połowa sukcesu, nie daj się ponosić emocjom, że może większy, może bardziej okazały. Policz się z kasą, dzięki temu w połowie budowy nie staniesz przed dylematem CO Z KASĄ? A i później, zbędne metry to niepotrzebne koszty eksploatacyjne. I nie upadaj na duchu Pozdro J
  3. Przygoda życia to to napewno będzie ale czy bezboleśnie dotrzesz do wprowadzenia się. Tego Ci życzę. Najpierw przed wyborem projektu i technologii zdecyduj czym będziesz ogrzewał i skąd będzie CWU bo później na pewne zmiany będzie zapóźno. Większość jak nie wszyscy mówią, że pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla sąsiada a dopiero trzeci dla siebie i lepiej niech tak nie będzie z Tobą. Ja chcę tę tezę zburzyć i wszystko na to wskazuje, że tak będzie ale ... już znalazłem pewne zmiany jakie bym dokonał. Zmiany te są niewielkie ale wciąż do wyprostowania. Chodzi o garaż nad którym mógłby być choć niewielki pokoik. Szkoda zostawić tyle ścian garażu i fundamentów bez dodatkowego wykorzystania. Kiedyś myślałem "po co?" ale teraz zmieniam troszeczkę zdanie.
  4. Witam wszystkich serdecznie z pokorą i nadzieją, że zaczynam nową przygodę ( może nawet życia ? ). Nic nie wiem ale dopiero teraz mam taką świadomość. Liczę na Waszą pomoc i dobre przyjęcie. Pierwszy krok już zrobiłem a może nawet 1.5. Dzisiaj kupiłem działkę i mam decyzje o warunkach zabudowy. Reszta to czarna magia eurog z Gdyni
  5.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...