Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Witam, tu okolice Strzelec Opolskich, zaczynam działania w kierunku budowy małego domku. Chętnie pogadam z ziomalami z okolicy na tematy budowlane. Wymienię doświadczenia, posłucham rad czy ofert. Odezwijcie sie jeśli ktoś tu zagląda.
  3. Witam, Poszukuje sprawdzonej ekipy budowlanej. Dom parterowy, płyta fundamentowe. Termin wiosna 2018. Kogo polecacie?
  4. Witam, czy ktoś montował brał i okna z domix-p z Dobrzenia oraz ich montaż? jakie opinie o oknach i montażu bo przedstawili mi dość atrakcyjną ofertę a w necie jest kilka negatywnych ale starych opinii (sprzed 2010r) czy ktoś posiada i moze przedstawić nowsze opinie o ich oknach?! z góry dziękuje i pozdrawiam
  5. Witam, czy ktoś z Opolskiego miał do czynienia z firmą GAJ bUD a w szczególnosci z Panem Aleksandrem Gniewczyńskiem. Zastanawiamy sie na d wykonaniem przez nich dachu będziemy wdzieczni za każdą opinię
  6. posadzki Techbau Adrian Prochowski, chyba z Gościejowic - polecam co do tynków mogę polecić firmę Pana Alfreda Fuhla z Węgier
  7. Szukam kogoś kto obudowuje kominki, ale w rozsądnej cenie bo niestety firmy z Kędzierzyna i okolic mają ceny z kosmosu
  8. to ja polecę kogoś do pomp ciepła, podłogówki i odwiertów - GHS z Rudy Śląskiej
  9. schody drewniane: Joachim Komor ze Świerkli (tel. 602575894) - bardzo dobry stosunek jakość/cena, do tego dobry kontakt, uprzejmie, fachowo, terminowo, dzisiaj mi zamontowali moje schody i jestem naprawdę zadowolona, nie wszystkich moich wykonawców (niestety) mogę polecić, dobre wspomnienia mam ze współpracy z Panem Helmutem Bartoszkiem (hydraulika), znowu dobry stosunek jakość/cena, bardzo dobry kontakt (co bynajmniej wśród hydraulików nie jest normą), duża wiedza i doświadczenie (tel. 602492572) dekarz - Labisz - dobry fachowiec ale niestety drogi
  10. Szukam sprawdzonej ekipy brukarskich. Mam do położenia 120m2 kostki granitowe. Znacie kogoś dobrego?
  11. Szukam działki w Krzanowicach. Przeglądam ceny w necie, ale to jakiś kosmos 180 -250/m. Czy to są realne ceny za metr? Moim zdaniem mocno przesadzone. Może wiecie coś o jakiejś tańszej ?
  12. no to lecim posadzki wylane - na ile teraz moge popatrzeć i ocenić, to polecam Techbau, chyba z Gościejowic co do tynków wewnętrznych mogę polecić firmę Pana Alfreda Fuhla z Węgier ale teraz sam szukam kogoś na podwieszane sufity z karton gipsu... zna ktoś kogoś kogo może polecić? poszukiwany nie za drogi i solidny
  13. Witam Szukam tzw koparkowego, potrzebuje wyrownac teren, okolice Zawady. Mozecie kogos polecic niedrogiego ?
  14. Jeśli chodzi o schody to Joachim Komor robi dobre i w dobrej cenie, właśnie zamówiliśmy swoje, a widziałam jego pracę u koleżanki. Godny polecenia jest jeszcze Wieczorek, ale ceny u niego są już wyższe:)
  15. Witam. ODRADZAM KORZYSTANIA Z USŁUG FIRMY AQUAINVEST - MARCIN BUJAK Z OPATOWA, ZAJMUJĄCEJ SIĘ MIN. SPRZEDAŻĄ I UKŁADANIEM KOSTKI BRUKOWEJ, ODWODNIENIA, WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO. FIRMA PO SPARTACZENIU ROBOTY OCZYWIŚCIE UNIKA ODPOWIEDZIALNOŚCI I WYKONANIA POPRAWEK. WŁAŚCICIEL NIE ODBIERA TELEFONÓW I UNIKA KONTAKTU. Pozdrawiam forumowiczów.
  16. My teraz szukamy kogoś od schodów. Robimy też ocieplenie- więc może będę mogła kogoś polecić- jak się u nas sprawdzi. Ten Pan od ocieplenia robi też gładzie- podobno jest bardzo dobry, ale nie wiem- bo nie widziałam, więc nie będę kogoś polecać w ciemno.
  17. Okna i instalacje akurat mam już załatwione
  18. Witam, też jesteśmy z KK. Większość prac robiliśmy sami- więc mogę jedynie polecić kogoś od okien, instalacji. Mieliśmy pewnego pana od płytek, ale nie do końca jestem zadowolona z jego pracy. Nie jest źle, było w miarę tanio w porównaniu do innych ale jednak rewelacji nie ma.
  19. Witam wszystkich Buduję w Kędzierzynie-Koźlu i jestem na etapie więźby dachowej, jednak już teraz szukam wykonawcy do wykończeniówki. Czy macie kogoś godnego polecenia do wykonania wykończenia w miarę możliwości kompleksowo z okolic Kędzierzyna-Koźla? (tj. gładzie, płytki itp.)
  20. Widzę ze jedziemy na tym samym wózku i ekipa ta sama, projektant i okna prawdopodobnie też. Byłem też chyba u Was na budowie w Prószkowie. Macie kogoś do tynków i posadzek.
  21. Masz już kogoś? Ja mogę polecić firmę GERD-BUD (tel.517-712-839), są gdzieś spod Krapkowic - takie "śląskie chopy", ale robią dobrze, szybko, są z polecenia od naszego przyjaciela architekta a ceny mają baaaardzo konkurencyjne i nie ma w tym żadnych haczyków.
  22. Witam, my niedawno zamówiliśmy u nich te same okna (a dokładniej w firmie COMA), ale montaż dopiero pod koniec wakacji planujemy. Cena była najlepsza ze wszystkich, a kilka firm porównywaliśmy, a parametry najlepsze. Robili nam w fairmie drzwi aluminiowe, ale trudno na podstawie tego wystawić jakąkolwiek opinię - wszystko ok.
  23. ja dopiero jestem przed - wykonawca wybrany, wydaje się rzeczowy, ale dopiero za jakiś miesiąc będą robione dopiero po zrobieniu będe mógł sie wypowiedzieć
  24. Może ktoś polecić sprawdzoną firmę do posadzek (suchych) robionych miksokretem działającą w woj. opolskim.
  25. DOMIX - odradzam jeśli chodzi o jakość to jestem w miarę zadowolony jeśli o montaż - robili to podwykonawcy i też jestem zadowolony cena - cóż nie najwyższa i nie najniższa - z ofert jakie zebrałem była to średnia półka ale kontakt, terminowość itp - żenujący
  26. DOMIX z Dobrzenia - co do samej jakości okien - ok, 3 z kilkunastu do wymiany, ale ogólnie byłbym zadowolony (montaż też - z tym że robił to ich jakiś podwykonawca) ale co do terminowości, kontaktu itp - totalny syf... i tyle
  27.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...