Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. witajcie, czy ma może ktoś namiary na jakąś niedrogą firmę architektoniczną która wprowadziłaby pewne zmiany w projekcie lub też wykonała go od podstaw. Z góry dziękuję
  3. No jak kupujesz Zareklamuj a poczujesz różnicę. Dwa miechy czekam i ciagle albo nie wie, albo na wakacjach, albo na wyjeździe albo coś tam innego........... generalnie zawiodłem się.
  4. I się może jeszcze Bauman nazywa ? Zgadzałby się ta metoda na wykład itd. Obyś reklamacji nie musiał zgłaszać - bo wtedy pan Mariusz ma Cie w dupie.
  5. Ja też poszukuję sprawdzonej ekipy do ocieplenia zewnętrznego - możecie kogoś polecić? Jakoś wyszukiwanie po grupie wrocławskiej mi nie idzie
  6. Witam, wybudowałem się w Szymanowie k. Wrocławia mieszkam już od stycznia w szczerym polu i jest zaje...scie - przeżyłem zimę, jeszcze mam dużo pracy poszukuje brukarzy i kogoś do podbitki proszę z polecenia.
  7. jestem laikiem w tym temacie, więc napiszę po swojemu. Obszerny opis dałam też na białej liście dolnośląskiej. generalnie spotkaliśmy się raz w celu wstepnego omowienia naszych potrzeb i wysluchania porad/propozycji. Potem drugie spotkanie na ktorym Pan Kocot mial rozrysowaną naszą instalację. Nanieśliśmy drobne poprawki i pojechalismy na budowe. Tam na scianach rysowalismy co i jak i tak naprawde najwieksze zmiany zaszly wtedy, jak chodzilam po domu i "macalam" sciany symulując używanie pstryczków. Potem P. Kocot wszedł na budowę. Był jakies 8-10 dni mniej wiecej. Potem przyjechalismy i wytlumaczył nam co i jak wlaczac w tablicy. mamy 2 tablice (to chyba te rozdzielnice?). P. Kocot zablokował "pstryczki" których nie wolno uzywać. Budowę zostawił posprzątaną, w każdym pokoju mamy żarówkę na suficie a na każdym pietrze 1 działające gniazdko. dostalismy tez w 2 egzemplarzach schematy, opisane numerki w tablicach. To taki standard. Odbioru jeszcze nie mamy zrobionego ale bedzie, bo jest tak umówione . Pochwalić musze też za to, że jak nam się pojawiła wizja dwóch dodatkowych gniazdek to bez specjalnego namawiania przyjechał
  8. a jak wyglądaja u P.Kocota etapy prac? Czy robił Wam odbiór eletryczny? Czy uzbrajał rozdzielnice? Macie wszystko opisane czy musieliście sie prosic o opis i schematy połączeń?
  9. Witam po dłuższej nieobecności, ponoć idzie wiosna i będzie lepiej, także trzeba zakasać rękawy i brać się do roboty mam poważną prośbę do szanownych forumowiczów, potrzebuję dobrej, solidnej i najlepiej niedrogiej firmy do kostki brukowej. Z góry dziękuje za każdy namiar na ekipę i ewentualnie na materiał.
  10. Sprawdź Empol (robią okna na profilach Schuco). Ja kupowałem na Psim Polu (Gorlicka) i w zasadzie okna są OK pozdrawiam Adam
  11. Elektryk, którego mogę polecić: p. Piotr Szmer 500293717 Posadzki - Rafał Lipiec 693-075-607 Sam poszukuję za to ekipy do ocieplenia zewnętrznego i elewacji pozdrawiam Adam
  12. Słuchajcie moi mili, chciałbym się pochwalić że udało mi się wywalczyć ciekawe rabaty w firmie SuperIdea. Ogólnie zajmują się sprzedażą bardzo dobrej jakości armatury sanitarnej głównie do łazienek w rozsądnych cenach. Nie będę się rozpisywał tutaj co i jak. Jak ktoś chciałby obejrzeć te produkty to może zajrzeć do ich salonu we wrocku, natomiast jakby ktoś zdecydował się na coś to najlepiej klepnąć maila do ich przedstawiciela, to zaproponuje jakieś zniżki. Podaję poniżej adres lokalu jak i kontakt: SuperIdea ul. Dubois 37/1A Wrocław www.superidea.info kontakt - Bartek kom. 604079300 e-malia. [email protected] obowiązkowo hasło: FORUM MURATOR lub GRUPA WROCŁAWSKA aha, zapomniałem dodać że strona internetowa w większości działa, ale jest jeszcze w budowie więc relax
  13. Potwierdzam. Organoleptycznie miałem wrażenie, że do podajnika leję błoto Opalając nim w tym roku, zużycie miesięczne węgla (porównując miesiące o zbliżonej średniej temperaturze) wychodzi mi o około 50% większe!!! Wiem, wiem, skrupulatny jestem W ubiegłym roku też brałem od nich węgiel i było ok. W tym roku - porażka. Muszę poszukać nowego sprzedawcy...
  14. Witam, ponieważ firma, która miała nam wstawić okna zrobiła nas w konia(firma Vetro-okna z Długołęki- nie oddali nam nawet zaliczki), mam prośbę do Was: czy możecie polecić jakąś uczciwą firmę zajmującą się oknami.Okolice Psiego Pola. Będziemy wdzięczni.
  15. No witam rowniez, ja poszukuje teraz elektryka i fachowcow do posadzek maszynowych Dostalam dwie wyceny od elektrykow : 1. 45zl od wypustu robocizna lub 100zl robocizna z materialem 2. 60zl od wpustu robocizna jeszcze nie orientuje sie za bardzo w tym temacie... a moze polecilibyscie mi swoich fachowcow? pozdrawiam
  16. Witam sąsiadkę. Ja buduję troszkę dalej bo w Pęgowie, etap budowy taki sam i też czekam na koniec zimy. Pozdrawiam serdecznie.
  17. Witam Wszystkich mozna powiedziec ponownie po dluzszym czasie nieobecnosci... Wczesniej pod nickiem rosi, ale niestety z niewiadomych mi powodow mam problem z tym kontem. Niestety od kilku tyg. nikt nie odpowiada na moje e-maile, dodzwonic sie tez jest klopot.... , wiec latwiej bylo zalozyc nowe Buduje w Szewcach (pow.trzebnicki), mam juz stan surowy zamkniety, ocieplone poddasze.... Czekam na lepsza pogode i ruszam dalej Pozdrawiam
  18.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...