Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Witam na wiosnę 2016 rozpoczynam budowę w Nikielkowie, poszukuję namiarów na dobrą ekipę budowlaną.
  3. Witam forumowiczow z Warmii i Mazur. Planujemy budowe domu w Jonkowie, moglby ktos polecic sprawdzona ekipe budowlana do SSO? Jesli mozecie pomoc prosze o mail [email protected]. Z gory dziekuje
  4. Witam, PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW PRZED ZAKUPEM DRZWI W FIRMIE: http://www.drzwipasywne.pl, RUTKOWSKI OKNA I DRZWI Rutkowski Mariusz FIRMA NIERZETELNA I BARDZO NIEKOMPETENTNA POBIERA BARDZO WYSOKIE ZALICZKI PO CZYM NIE REALIZUJE ZAMÓWIEŃ !! Pan Rutkowski jest w tej chwili skarżony przez kilka podmiotów JESZCE RAZ PRZESTRZEGAM !!!
  5. Witam ! Czy ktoś z was współpracuje z panem Przemysławem Barczakiem - inżynier, kierownik budowy,firma- usługi dla budownictwa, proszę o pomoc
  6. w zadnym wypadku nie reklamuje swoich usług z kominka to ja potrafię tylko popiół wybrać, bardzo bym chciał móc postawić sobie sam własny byłbym z niego dumny do końca życia.
  7. Witam Ja osobiście mogę polecić firmę budowlaną z duszą i pomysłem artystycznym, przekonali mnie do paru zmian w tym do postawienia kuchni kaflowej i przydomowej wędzarni dało to niesamowity efekt pan Wiesław ma głowę pełną pomysłów a jego żona to prawdziwa artystka... tel.: 661 462 852 Wiesław Paliwoda firma Pasbud
  8. Ja skorzystałem z polecenia Jestem na etapie układania dachówki. Ekipa rzeczywiście godna polecenia. Buduję w okolicach Olsztyna Karmelitę 2M w stylu warmińskim w technologii 3 warstwowej. Ekipa P. Mirka poradziła sobie z budową i mogę ją polecić jako solidnego wykonawcę.
  9. Witajcie, Mam do polecenia bardzo sumienną ekipę z okolic Olsztyna. Budują u mnie na ul. Klonowej za Tęczowym Lasem. Teraz zatrzymał nas śnieg, bo czekam jeszcze na położenie dachówki. Ekipa rewelacja, a co najważniejsze bez niespodzianek podczas budowy. Z czystym sumieniem polecam P. Mirka i jego chłopaków. P Mirek 691-214-049.
  10. Witam, Planuję budowę na wiosnę 2013 - jeśli jesteście zadowoleni z ekip budowlanych dajcie namiar mój e-mail [email protected] na początek szukam ekipy do Stanu Surowego Otwartego
  11. Witam, mam do oddania drewno pobudowlane (stemple, szalunki i inne) - do spalenia bądź ponownego wykorzystania (jeśli ktoś znajdzie zastosowanie ) Transport we własnym zakresie - ok 15 km od Olsztyna. Kontakt: PM lub 692 103 450
  12. Działka w miejscowosci Gady koło Olsaztyna, może ktos poleci dobrego architekta do adaptacji projektu??
  13. Witam. A w jakiej miejscowości budowa. Mogę zapytać ekipę, która buduje u mnie.
  14. witam poszukuję namiary na dobrą i tanią ekipę do budowy domu stan surowy może ktoś ma kogos sprawdzonego:)
  15. Cześć, czy ktoś z Was kojarzy firmę Eco Energy z olsztyna (wykonawce pomp ciepła)? Będe wdzięczny za referencje/uwagi.
  16. Witam, widziałam domek na sprzedaż w miejscowości Nowa Wieś gm. Purda, można znaleźć go na stronie otodom, kosztuje 200 tyś, po remoncie
  17. Witam was serdecznie Jestem z Warszawy ale bardzo bym chciała przeprowadzić się na Mazury. Poszukuję poniemieckiego gospodarstwa, szkoły lub domu z czerwonej cegły w bliskich okolicach Olsztyna. Może być do remontu. Wiecie o czymś takim, znacie kogos kto ma, może widzieliście gdzieś tabliczkę z moim upragnionym napisem SPRZEDAM ! Bardzo będę wdzięczna za info.
  18. WItam serdecznie Mam nadzieję, że dzięki Państwa pomocy uda mi się wreszcie wybudować ten wymarzony domek. Mam działkę na Wójtowie (gmina Barczewo). No i nie wiem co dalej. Czekamy na zaktualizowany wypis i wyrs z planu zagospodarowania. Proszę o wskazówki, krok po kroku, jak uzyskac pozwolenie na budowę. Za pomoc będę dozgonnie wdzięczna
  19. Hej. My budujemy się pod Olsztynem, tzn. będziemy się budować. Narazie jesteśmy na etapie dopinania projektu więc przed nami dłuuuuga droga. Czy moze ktos z Was ma zainstalowaną pompę ciepła? Może znacie jakąś solidną ekipę z okolic Olsztyna? pozdrawiam cieplutko, Marta
  20. UWAGA!!! WYSTRZEGAJCIE SIĘ WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ GIERBLIŃSKI JACEK. FIRMA REMONTOWO – WYKOŃCZENIOWA Z WARSZAWA RADOŚĆ ul. Średnia 5 tel. 607864472! NIERZETELNY, NIEKOMPETENTNY NIETERMINOWY A JEGO ROBOTA TO KPINA MÓWI, ŻE ZAKOCZY PRACE W 2 TYGODNIE A TRWAJĄ 2 MIESIĄCE, BO ZNADUJE INNEGO KLIANTA I ROBI NA DWA FRONTY. U MNIE POŁOŻYŁ FUGĘ NA PODŁODZE 80 M2 I ZJAWIŁ SIĘ PO TYGODNIU ŻEBY JĄ DOCIERAĆ, OCZYWIŚCIE JUŻ CAŁA WYSCHŁA, WŻARŁA SIĘ W PŁYTKĘ I TRZEBA BYŁO CZYŚCIĆ „SZOPEM” A I TAK NIE DAŁO RADY DOCZYŚCIĆ. PŁYTKI ZNISZCZONE DO POPRAWKI FUGA A ON MÓWI ŻE NIE UMAWIAŁ SIĘ NA FUGOWANIE TYLKO UKŁADANIE PŁYTEK. JEGO STRONA http://www.jacek-gierbinski.tupolecam.pl
  21. Witam Choć forum czytam od kilku lat to dopiero dziś się zarejestrowałem. Generalnie wykonuje usługi ogólnobudowlane. Pozdrawiam
  22. Witam ja tez wraz z mężem zamierzam wybudować ten wymarzony domek:).Działeczkę kupiliśmy dość sporą bo 35ar. niedaleko Szczytna.No i tak śledzę forum i wszelkie problemy z urzędami ,my jesteśmy dopiero po otrzymaniu warunków zabudowy ,ale pomału przygotowujemy się do budowy.Wybraliśmy projekt DOM ZA ROGIEM C110L.z muratora.Mam pytanie czy ktoś wybudował ten domek i ma jakieś uwagi lub zmiany wprowadził.
  23.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...