Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

O tym Klubie

Błonie, Płochocin i okolice
  1. Co nowego w tym klubie
  2. Zna ktoś może w niedalekich okolicach Błonia lub Grodziska hurtownię sprzedającą na sztuki (a nie na całe palety) pustaki ogrodzeniowe Libet, Joniec bądź Vestone (Budokrusz). Potrzebuję materiał na 3 murki pod bramę i furtkę. Dzięki za info. EDIT: Gdyby ktoś szukał - DACH-TRANS w Kopytowie (stara poznańska, zaraz za mostkiem przed samym Błoniem). Duży wybór nie tylko do ogrodzeń ale i innych materiałów w rozsądnych cenach.
  3. Witam. Poszukuję ekipy do zabudowy GK poddasza, skosy, sufity itp.
  4. Witam, Poszukuję ekipy do wykonania stanu surowego domu w Błoniu. Przejrzałem książkę adresową i p. Grzelak nieaktualny bo przebywa za granicą, p. Józef też już zakończył działalność... Bedę wdzięczny za informacje
  5. Czy ktoś buduje w okolicach Błonia w 2018 r. Ja zaczynam budowę w Bronisławowie. Cos ucichło to forum. Jesteście?
  6. Sprzedam skrzynkę Z-4 pod gazomierz w kolorze brązowym. wymiary 60x60x25 cm wraz ze stelażem. Skrzynka używana była 5 m-cy Stan bardzo dobry. Teresin tel 605-126-000 cena do uzgodnienia
  7. ZAPRASZAMY! Wydarzenie Szkoła Muratora odbędzie się w sobotę, 18 listopada w warszawskim Hotelu Bellotto przy ul. Senatorskiej 13/15. To pierwsze tego typu spotkanie redakcji oraz ekspertów MURATORA z osobami, które planują budowę lub są w trakcie. Wydarzenie organizują wspólnie redakcje: Muratora, Muratordom, Murator Projekty i Murator Finanse. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wykładów oraz bezpłatnych, indywidualnych konsultacji na tematy architektoniczno-budowlane. Podczas spotkania eksperci odpowiedzą na najczęstsze pytania - jak rozplanować budowę domu, jak obliczyć koszty, jak załatwić formalności, jaką wybrać technologię, na jakie zdecydować się materiały. Pomogą wybrać projekt domu dostosowany do warunków działki i stylu życia rodziny. Swoją ofertę zaprezentują także producenci materiałów budowlanych. Każdy uczestnik otrzyma prezenty i kupony rabatowe (m.in. na projekt domu). W jednym miejscu ogromna dawka wiedzy o budowie domu! Zapraszamy do udziału w spotkaniu! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji. Wystarczy wypełnić formularz na stronie: TUTAJ Zapraszamy wszystkich aktualnych i przyszłych inwestorów! Weźcie ze sobą mapę działki, projekt, decyzję o warunkach zabudowy itp. Prosimy też o przekazanie tej informacji Waszym budującym znajomym. Więcej informacji o Szkole Muratora: TUTAJ http://cdn25.muratordom.smcloud.net/s/file/09/44/4a/09444a1fcc8dec46.jpg
  8. witam polecam do tynków wewnętrznych P. Kazimierza, pierwsza klasa roboty, stara zdrowa metoda cynki cementowo wapienne robił u mnie obecnie robi u sąsiada w Pruszkowie można zobaczyć robotę tel. 505 632 620, powołać się na Tomka będzie dobra cena
  9. Sprzedam cegłę klinkierową Roben Portland - około 100 sztuk - większość pełna.
  10. Pozdrowienia z Nowym Rokiem dla wszystkich Budujących. W tym roku zamierzam dołączyć do szacownego grona budujących "własne marzenie", czy słyszał ktoś coś o firmie BUDMAR - Marek Naleśnik z Błonia. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
  11. poszukuje wykonawcy posadzek betonowych z mixokreta. moglibyście kogoś polecić? Kogoś, kto wykona je z sercem a nie na odczep się
  12. Witam Sąsiadów, sprzedam drzwi drewniane, idealne do tymczasowego zamknięcia budynku. http://olx.pl/oferta/drzwi-budowa-tymczasowe-drewniane-CID628-IDgoaET.html
  13. Oddam bliżej nie określoną ilość siatki leśnej. Coś około 100 mb. Priv pls jak kogoś interere.
  14. Muszę wymienić piec gazowy. Obecnie mam Wolf'a, w którym po 7 latach padł wymiennik ciepła (fachowiec mówi, że utleniły się metalowe elementy, co wg Wolfa jest jak najbardziej możliwe). Koszt wymiany 2000 pln + robocizna. Podjąłem decyzję o zmianie pieca. Szukam więc sprawdzonego (znanego) i uczciwego fachowca (z naciskiem na uczciwego), który wymieni mi piec na nowy (innej marki) i nie zedrze ze mnie przy okazji. Czy znacie kogoś takiego?
  15. Czy jest może osoba w tej grupie, która by mnie zaprosiła na moment do domu i pokazała tynki CW (bez gładzi) ?
  16. Z moich poszukiwań wychodzi na to, że temat jest jakiś drażliwy. Sąsiedzi mają puszczoną wentylację albo w kominach albo w ścianę na zewnątrz. Czy ktoś ma zainstalowane w dachu kominki wentylacyjne i może podać namiar do osoby/ekipy która mu poprowadziła wentylację do pomieszczeń???
  17. Witam, potrzebuję pilnie namiarów na kogoś kto poprowadzi mi wentylacje z pomieszczeń do kominków wentylacyjnych na dachu, najlepiej gdyby ta osoba miała nawiertnice. Na chwilę obecną hydraulik i ekipa od dachu twierdzą, że się tym nie zajmują, a chcielibyśmy to zrobić przed tynkami.
  18. Witam. Mieszkam w miejscowości Stare Faszczyce, chcę wybudować przydomową oczyszczalnię ścieków taką dla 4 osób. Kto mógł by określić jaka to powinna być oczyszczalnia i czy da radę u mnie ją zainstalować. Czy Firma Naparty jest w stanie takie rzeczy wykonać ?? Czy może polecacie innego może lepszego wykonawcę. Myślę, że sprawę muszę rozpocząć, od zapytania się w Błoniu w urzędzie miasta w ochronie środowiska czy w warunkach zagospodarowania terenu jest przewidziana oczyszczalnia. Miał ktoś z okolic jakieś doświadczenia z oczyszczalnią przydomową i mógł by podzielić się wiedzą ?? Pozdrawiam i czekam na jakieś wieści.
  19. bez stresu się nie da. Zacznij od gazowni. Oni Ci wszystko powiedzą, co musisz i jak.
  20. Witam Zaczynam przygodę z podłączeniem gazu, nie wiem od czego zacząć , gdzie się zgłosić. Jeżeli ktoś załatwiał przyłącze proszę o wskazówki jak bez stresu załatwić tą sprawę. Dziękuję za pomoc
  21. Witam, Oddam bezpłatnie deski i bale drewniane do palenia w piecu jest ok 1 m3. Za niewielką opłatą oddam elementy ogrodzenia tymczasowego ok 25 m. W skład wchodzą: siatka leśna, słupy drewniane, brama skrzydłowa obłożona siatką leśną przymocowaną papiakami. Sprzedam skrzynkę elektryczną używaną na budowie. Wszystko do odebrania koło Leszna (warsz. zachodni) Zainteresowanych proszę o telefon na 504166524. Pozdrawiam, Wojtek
  22. Jako że zaczyna się sezon budowlany przyszedł czas zamieniania słów w czyny. I tak potrzebowałbym trochę desek na szalunki oraz informacji o sprawdzonych i niezbyt drogich hurtowniach budowlanych - budowa w Bożej Woli. Jakby ktoś miał, wiedział....
  23. Ale czy opłaty tez sa za zadaszenia (wiaty drewniane) nie zwiazane na stałe z gruntem fundamentem?.
  24. Sprzedam stemple budowlane około 150 szt. do wyboru długości około 2,7 do 3m do kupienia w Bieniewicach cena do uzgodnienia Sprzedam słup z przyłączem energetycznym i kablem przyłączeniowym warkoczem około 20m TEL. 504 766 461
  25.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...