Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Witam, Do palenia w piecu oddam bezpłatnie pozostałe po budowie deski różnej grubości oraz palety. Odbiór w Marianowie. Kontakt tylko telefoniczny na 504 166 524. Pozdrawiam, Wojtek
  3. DREWNO TANIO SPRZEDAM Deska na szalunki - grubość 1 cal cena 300zł za m3 Stemple cena 4zł za sztukę odbiór własny - Wiktorów Tel. 501 200 411
  4. Cześć Sprzedam pozostałości budowlane Stare Babice tel. 695-025-257 Grzejnik Buderus VK-Profil 22/600/500 w folii raz założony (okazał się za gruby wymieniony na 21) - 100zł do tego oddam peszel szary elektryczny z pilotem fi wewnętrzne 16mm około 15-20m. Silikat elewacyjny łupany z Grupy Silikaty 250x95x65 50gr sztuka około 700szt. do tego za darmo około 80szt. cegły klinkierowej kolor czerwony + 50 szt. cegły pełnej + pojedyncze bloczki z Silki. Pozdrawiam filipek
  5. Witam Sprzedam pozostałości materiałów po ociepleniu budynku Kołki do styropianu Koelner – dł 26cm - ok. 250szt po 1,0zł/szt Klej do siatki Mapei Mapetherm – 17 worków po 25kg, - 15zł/szt Cena do uzgodnienia, odbiór w okolicach Leszna pod Warszawą. lub mogę pomóc w transporcie po kosztach paliwa. Więcej inf na priv. Pozdrawiam
  6. Sprzedam kocioł Vespa prod Cichewicz, z wentylatorem i sterownikiem RK-2001T Moc znamionowe wg DTR 26kW na węglu i 23kW na drewnie, Praca w układzie otwartym. Kocioł praktycznie nowy, przepalano sporadycznie drewnem w celu próby ładowania bufora, praca z temp 65-80C na wężownicę w buforze. W skład kotła – kocioł, regulator, wentylator – nie był montowany Odbiór osobisty w okolicach Leszna pod Warszawą. Cena 1700,00 nowego 2700,00 Stan idealny. do kotła w tej cenie dokładam sprawną pompę CO Grundfosa 25/40 3 biegi. Mogę pomóc w transporcie do 100km za zwrot kosztów paliwa. Pozdrawiam i zapraszam PS ew inne propozycje cenowe mile widziane . Szczegóły na priv.
  7. Poszukuje kontaktu z osobami, które korzystały lub korzystają z usług firmy http://www.janbud.info. Tel 666 27 27 27 z Sochaczewa. Firma zajmuje się wykonywaniem tynków wewnętrznych tradycyjnych cementowo wapiennych, oraz elewacji zewnętrznych. Z góry dziękuję za kontakt. ( na priv)
  8. jeśli aktualne to polecam kierownika którego znalazłam tu na muratorze i u nas się sprawdził.. Tomasz Hofman
  9. chętnie odkupię jeśli komuś zostały cegły pełne, deski, pustaki wentylacyjne.... Jeśłi cos takiego zaśmieca Wam działkę prosze o kontakt na priv
  10. W firmie Lares pracuje handlowiec Rafał. Zamiast do Artura proponuje dzwonic do Rafała 509 123 842. Mozna powolac sie na Jacka od poddaszy. Powinien udzielic lepszego rabatu niz Artur. Tylko nie mowcie o tym Arturowi
  11. Witam, Rzeczywiście, bardzo teraz pusto na tym forum, wcześniejsze posty są niedostępne a było to super miejsce do pozyskania sprawdzonych wykonawców. Sami z mężem korzystaliśmy z tych kontaktów wielokrotnie przy budowie naszego domu w Borzęcinie Małym. Dom wykończony, po wielu zmaganiach wreszcie zakończyliśmy ! Z uwagi na to, że forum wcześniej bardzo nam pomogło w uzyskaniu kontaktów, poniżej podajemy listę naszych wykonawców - tylko tych, których najbardziej możemy polecić. Może Wam się przyda: Budowa domu plus ogrodzenie - pan Radek tel.781 951 634. U sąsiada budował od A do Z, u nas tylko częściowo, ale godny polecenia. Podbitka, siding - pan Artur Niedźwiecki tel. 501 662 245 - firma Lares - bez zarzutu. Dachówka (w tymi okna dachowe) - Dachlux - pan Michał Dąbrowicz tel. 608 475 793 (ten oddział Dachlux przy Wale Miedzeszyńskim, bo oferta była dużo lepsza cenowo niż z Dachluxu w gminie Stare Babice). Dach - ekipa dekarzy polecona przez p. Michała z Dachluxu (niestety nie mogę odnaleźć namiarów bezpośrednich). Elektryka - u nas mąż całość robił sam, bo ma uprawnienia. Hydraulika - firma STD Nasiłowski http://www.stdnasilowski.pl. Pozdrawiam i życzę samych dobrych wykonawców na Waszej budowie. annag112
  12. Witam, Pilnie poszukuję dobrego kierownika budowy, który rzetelnie będzie nadzorował budowę Będę się budować w okolicach Pruszkowa. Pozdrawiam
  13. Witam! Ci Państwo którzy chcą pozbyć się starej bramy, proszę o kontakt. Potrzebuje tanią bramę na plac budowy
  14. Może z czasem grupa sie rozkreci i baedzie jedna z wiekszych pod wzgledem wpisow i dzielenia sie doswiadczeniami. Nie jestem z tej grupy ale mam do niej sentyment Po zmianie szaty forum stare wpisy gdzies przepadly wiec postanowilem reanimowac grupe.. Pozdrawiam wszystkich zagladajacych
  15. witam, witam.. i dołączam do budujących w gminie Babice Stare pozdrawiam J
  16. Witam Poszukuję sprawdzonego, niedrogiego malarza, czy może ktoś polecić? Budowa między Kampinosem a Żelazową Wolą.
  17. Polecam p.Zbyszka 607 385 951. Jest z Leszna lub Blonia - nie pamietam ale polecam jako fachowca od hydrauliki. Dzwoniac prosze powiedziec, ze ma Pani nr od Jacka od poddaszy. Mysle, ze sie dogadacie. Pozdrawiam cała grupe
  18. Nie mogę się w tym zorientować. Gdzie są wcześniejsze posty? Tam było mnóstwo przydatnych informacji. Szukam hydraulika pod glazurę i do bialego montażu. Jeśli ktoś tu zajrzy i będzie mógł mi pomóc, bylabym wdzięczna. Choć trochę tu pusto.
  19. Sprzedam przyczepę kempingową, Przyczepka 3/4 osobowa idealna dla ekipy budowlanej. W pełni sprawna z działającymi lodówką, kuchenką. Do obejrzenia w Marianowie koło Leszna. Wojtek 504166524
  20. Witam gorąco Mieszkam w Gołąbkach, ale planuję sprzedaż domu i budowę mniejszego, dziś byłam w Latchorzewie i się zakochałam! Mnóstwo pustych działek, zero ogłoszeń o sprzedaży... Czy ktoś z Was ma może jakiś namiar, czy słyszał gdzieś o jakichś działkach, czy wie o jakiejś sensownej agencji, czy ma znajomego, który zna kogoś, kto słyszał o kimś kto ma działkę do sprzedania w tej okolicy? Pliiiiis!!! Odwdzięczę się
  21. drodzy, polećcie proszę kogoś od drewnianego tarasu. dobrego a niedrogiego - jakby trzeba było dodawać. mieliśmy sami robić, ale sił już brak... z góry dziękuję!
  22. poszukuje sprawdzonej ekipy do ułożenia kostki brukowej ok 150 m2 w Wieruchowie
  23. witam, szukam po sąsiedzku w Koczargach Starych ekipy do ocieplenia styropianem wolego oka z zewnątrz, czy ktoś mógłby polecić swoją? Myślę, że to kilka godzin pracy max.
  24.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...