Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. ZAPRASZAMY! Wydarzenie Szkoła Muratora odbędzie się w sobotę, 18 listopada w warszawskim Hotelu Bellotto przy ul. Senatorskiej 13/15. To pierwsze tego typu spotkanie redakcji oraz ekspertów MURATORA z osobami, które planują budowę lub są w trakcie. Wydarzenie organizują wspólnie redakcje: Muratora, Muratordom, Murator Projekty i Murator Finanse. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wykładów oraz bezpłatnych, indywidualnych konsultacji na tematy architektoniczno-budowlane. Podczas spotkania eksperci odpowiedzą na najczęstsze pytania - jak rozplanować budowę domu, jak obliczyć koszty, jak załatwić formalności, jaką wybrać technologię, na jakie zdecydować się materiały. Pomogą wybrać projekt domu dostosowany do warunków działki i stylu życia rodziny. Swoją ofertę zaprezentują także producenci materiałów budowlanych. Każdy uczestnik otrzyma prezenty i kupony rabatowe (m.in. na projekt domu). W jednym miejscu ogromna dawka wiedzy o budowie domu! Zapraszamy do udziału w spotkaniu! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji. Wystarczy wypełnić formularz na stronie: FORMULARZ TUTAJ Zapraszamy wszystkich aktualnych i przyszłych inwestorów! Weźcie ze sobą mapę działki, projekt, decyzję o warunkach zabudowy itp. Prosimy też o przekazanie tej informacji Waszym budującym znajomym. Informacji o Szkole Muratora i formularz także: TUTAJ http://cdn25.muratordom.smcloud.net/s/file/09/44/4a/09444a1fcc8dec46.jpg
  3. Ciągle aktualne! Mam do sprzedania około 200 stempli po 3,5PLN sztuka oraz garaz blaszak 2m x 3m za 300PLN. Ktoś chętny? Odbiór osobisty, nie mam transportu
  4. Kupię deski calówki/szalunkowe/po zalaniu stropu, nadające się do ponownego wykorzystania, jak najdłuższe. Najlepiej bez gwoździ, transport i rozładunek po stronie sprzedającego, ale zwracam koszt (do 200-250zł) do Janówka Drugiego (koło Nowego Dworu Maz). Kontakt [email protected] lub przez priv. Pozdrawiam
  5. Przypominam się, mam do sprzedania około 220 stempli budowlanych do podparcia stropu (3,5zł sztuka) - odbiór Marki, do sprzedania również garaż blaszak 2x3 - chętnych zapraszam na priv.
  6. Mam do sprzedania ok. 280 stempli budowlanych po 4 zł/szt, wysokość 310 cm. Odbiór Marki.
  7. witam, potrzebuje sprawdzonego kierownika budowy, dom jednorodzinny w Markach, ktoś może polecić?
  8. http://www.facebook.com/budowa.mazowieckie Witam ! Chciałem zaoferować swoje usługi w zakresie wykonania zlecenia, Budowa domów mazowieckie
  9. Przypominam się, mam do sprzedania około 220 stempli budowlanych do podparcia stropu, i pewnie niedługo będę miał do sprzedania garaż blaszak 2x3 - chętnych zapraszam na priv.
  10. Niestety nie znam sie kompletnie na tym :/
  11. Nie wiem, na ile to wiarygodne. Jeśli umiesz to porównać z wymaganiami gwarancyjnymi mojego kociołka Junkers Cerapur Smart 14-3C to byłabym /dozgonnie/ wdzięczna... http://www.wodociagmarecki.pl/woda/tabela-twardosci-jakosci-wody
  12. A możecie mi jeszcze powiedzieć jak wygląda kwestia jakosci wody w Markach? Potrzebne są jakieś uzdatniacze/zmiękczacze?
  13. Po pierwsze poszłabym do Wodociągu na zwiady, na parterze przy furtce urzęduje przefajny młody wysoki człowiek, z kucykiem.... Poradzi Ci najżyczliwiej, mnie także kilka razy naprowadził na dobrą drogę, ostatnio z kranem ogrodowym A potem pojechałabym do Zielonki, do p.Nasiłowskiego i szukałabym rady odnośnie strony wykonawczej tej inwestycji. STD Nasiłowski wykonywał u mnie kanalizację w sierpniu, bardzo starannie.Znam ceny wykonania kanalizacji przez Wodociąg oraz przez firmy zewn W czerwcu b.r. wykonał w naszym domu także przyłącze gazowe w ulicy, od granicy działki do domu oraz w domu do trzech ujęć gazu.
  14. Witam, szukam porady. Niestety na chwilę obecną nie mogę skorzystać z funduszy unijnych za budowę przyłącza kanalizy z pompą. Mogą mi to zrealizować za darmo dopiero na przełomie 2017/18 roku. Chcę się wprowadzić 2 drugiej połowie 2016. I tutaj mam dwie możliwości: albo buduje szambo szczelne albo robię przyłącze z pompą i Wodociąg oddaje mi za 49% inwestycji. Z tego co się orientowałem ksozt przyłącza to okolo 15000 także bym musial wydać około 7500. Czy w moim przypadku budowalibyście przyłącze i zamknęli temat kanalizy na lata czy zaoszczedzili wstawili tymczasowo szambo? Jak jest z tym szambem, to jest na prawdę takie uciążliwe (nie mam doświadczeń zawsze byłem podpięty pod kanalizę)? Jaki jest koszt wywozu 1m3 ścieków w Markach? Byłbym wdzięczny za porady
  15. właśnie - wylewki to i ja jestem zainteresowany, tynkami podobnie elektrykę robię sam (poniekąd wykształcenie, jak i inne instalacje w tym te z branży SEC i IT) ale raczej nie będę miał czasu pomóc no chyba że w ocenie projektu, poradach, automatyce, zabezpieczeniach, IT, etc. to moje branże związane m.in. z wykonywanym zawodem. Pozdrawiam PS - zapomniałbym - mam do sprzedania rury i kształtki kanalizacyjne Fi160, 0,5m, 1m, 2m, 30st, 45st - w ilości starczającej na mały domek sprzedam bo u mnie zostały i się nie mogą doczekać nowego użytkownika. Odbiór najchętniej osobiście w Markach. Rury to SN8 lite, cena do dogadania, na pewno taniej niż w okolicznych hurtowaniach, a to markowy atestowany materiał.
  16. Jak elektryk to Eryk 602 333 732 a jak wylewki to forumowy TEKA.
  17. Dzięki:) szukam na wiosnę elektryka, i kogoś od wylewek. Warto iść w anhydryt? Macie kogoś do polecenia?
  18. Widziałem Piotr budowa idzie pełną parą Gratulacje Pamietaj że firmę od okien mam fantastyczną, więc nie szukaj nic innego.
  19. Sprzedam po budowie około 220 stempli o długości około 2,9m. Świeżo rozszalowane. Odbiór osobisty Marki.
  20. witam, mam do sprzedania deski szalunkowe z tegorocznej budowy około 10 m3 , w Rembertowie - cena 230 pln za metr. tel.:668 324 573
  21. Mam do sprzedania: Stemple budowlane 3m w ilości 320 sztuk. Stemple po mojej budowie, zakupione 2 miesiące temu świeże z tartaku. Cena 4,5 zł Odbiór osobisty z okolic Radzymina. Tel. 698613273
  22. Nie wiem,czy to jeszcze aktualne,ale mam stemple do oddania za grosze,gm.Dąbrówka,namiarami też się podzielę kontakt na priv:)
  23. Mam cały komplet, nawet z kablami, hakami itp odezwij się na ten forumowy nick, mogę podjechać w każdej chwili na budowę w tym tygodniu
  24.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...