Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Bonnie, ja mam do sprzedania w Szczecinie dwie działki w pełni uzbrojone (1.428m i 1.595m). Dalsze info na priv'a.
  3. jolly czy wiesz kto sprzedaje te dzialki niedaleko Goleniowa. Masz jakis kontakt z osoba sprzedajaca? Pozdrawiam bonnie
  4. jolly czy mozesz mi jeszcze cos wiecej napisac o tych dzialkach niedaleko Goleniowa , ile jest to km. od Szczecina. I czy jest szansa na gaz , prad itd. Na media moge poczekac , bo az tak mi sie nie spieszy.Czy buduja sie juz tam jakies domy i jaka to okolica , czy jest las itd. I cena 8 zl za m2 ? Bardzo prosze o jak najwiecej informacji. Pozdrawiam bonnie
  5. Bonnie - działki mamy do sprzedania, niedaleko Goleniowa i Szczecina, a dokładnie koło jeziora w Lubczynie... Cena jak na razie 8 zeta za m2, ale niestety na prąd trza czekać... Ceny np. w Kliniskach już są droższe, bo około 25 zeta za m2, o Szczecinie nie wspomnę np. Dołuje ok. 80/m2 i wzwyż...
  6. Mozecie wiecej napisac cos o tych dzialkach w okolicach Szczecina. Jestem z Warszawy , ale planujemy przeprowadzke do Szczecina i bardzo mnie interesuja tam dzialki.Bede bardzo wdzieczna. Moze macie jakis kontakt z osobami , ktore sprzedaja dzialki i jaka jest cena. Pozdrawiam . bonnie
  7. And Wa Witaj! Mam działkę w Kliniskach, chcę budować w przyszłym roku, oboje z mężem pracujemy na lewobrzeżu, dzieci chodzą tam do szkół i... nie wydaje mi się by to było za daleko Życzę powodzenia
  8. Witam wszystkich, Jestem na etapie kupna dzialki w okolicach Golenia - duzo szczecinian tam sie buduje? Czy nie za daleko? A drugie czy ktos ma doswiadczenia z plyta warstwowa (obornicka) mozna w tym mieszkac, moze ktos budowal w tym systemie - interesuja minie doswiadczenia z uzytkowania Pozdrawiam
  9.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...