Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Witam. ODRADZAM KORZYSTANIA Z USŁUG FIRMY AQUAINVEST - MARCIN BUJAK Z OPATOWA, ZAJMUJĄCEJ SIĘ MIN. SPRZEDAŻĄ I UKŁADANIEM KOSTKI BRUKOWEJ, ODWODNIENIA, WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO. FIRMA PO SPARTACZENIU ROBOTY OCZYWIŚCIE UNIKA ODPOWIEDZIALNOŚCI I WYKONANIA POPRAWEK. WŁAŚCICIEL NIE ODBIERA TELEFONÓW I UNIKA KONTAKTU. Pozdrawiam forumowiczów.
  3. Ja też mam działeczkę budowlaną w Tarnowie Opolskim, na ul. Fiołkowej! Będziemy z bratem stawiać bliźniaka! Pozdrawiam wszystkich z Opolskiego
  4. Witam, Czy komuś w Opolu przyszli kontrolerzy z nadzoru budowlanego, po złożeniu dokumentów dot. obioru budynku? Do nas się zapowiedzieli i nie wiemy czego się po nich spodziewac, co bedą sprawdzac, np?
  5. Hej Opole! Nareszcie znalazłam kogoś z Opola, ja jestem z samego miasta Budowę zamierzamy rozpocząć z mężem na wiosnę. Na razie to wszystko jest dla mnie nowe i nie bardzo umiem się w tym wszystkim połapać - myślę o samiej budowie... Mąż jest optymistą i wierzy,że musi się udać A ja narazie czytam forum i ucze się i uczę i uczę. Pozdrawiam gorąco!
  6. Hej!!!- trochę mnie to zmartwiło ale w Klubie Budujących nie ma tzw. Grupy Opolskiej( a widzę że w taki sposób wpisują się ludzie z danego województwa ,)- może dlatego tak mało osób kontaktuje się z nami- może Szadam( chyba najbardziej doswiadczony w tej kwestii) stanie na wysokości zadania i zamiast stronki -opolszczyzna czyli między......założy nam odpowiedni Klub- może będzie więcej chętnych do wymiany " złotych myśli " Hej co Ty na to
  7. Rety, jestem na przerwie w szkole i mam malo czasu a duzo do pisania! Nogarda, zapraszam do nas jak tylko masz czas. Tarnow OPOL. moj tel 0604 132 865. Mozna zobaczyc z bliska, jak ktos nie ogladal w styczniowym MURATORZE. Sasiad ma pompe ciepla i jest dealerem z najdluzszym stazem i doswiadczeniem w PL Darek OPOLE kolo nas piekne dzialki na sprzedaz. Pod lasem! Dzwon do gminy, bo tam kilka osob prywatnie je dzierzy. Ale chca duzo bo super lokalizacja. Naprawde! Rzucam pomysl na spotkanie klubowe u mnie. Niestety nie moge tu byc codziennie. Pasuje mi kazda sobota. ZAPRASZAM Pozdrawiam OLa
  8. Cisza bo zima trzyma. Wejście do domu od zachodu jest chyba OK. Wogóle to zależy jaki chcesz projekt realizować.
  9. Witam! Ale tu cisza! Oglądałem dziś działeczkę z wjazdem od zachodu, poradźcie proszę czy to dobre rozwiązanie?
  10. Nie nastawiałem się na konkretną wieś, znaczenie ma cena i odległość do Opola. Ogladałem jedną w Luboszycach.
  11. darek idz na czat ja tam jestem tygrys40 to jest link na opole http://czat.gazeta.pl/czat/0,0.html?t=F1078436513354
  12. My kupiliśmy ziemię ze Skarbu Państwa- może jeszcze coś mają - było tanio - mamy wszystko co tanie
  13. Darek ja buduje w Chrzastowicach kawalek za mna moj kolega ma do sprzedania kilka dzialek pod lasem bardzo pieknie polozone jak chcesz to moja siostra da Ci numer tel do niego o sie nazywa Chrzastek mial wytwornie bloczkow w Chrzastowicach.Pozdrawiam Ryszardj
  14. Może ktoś ma do sprzedania jakieś 10a w promieniu 10-15km od Opola? Będę wdzięczny za informacje! Darek Opole
  15. W kuchni musi być duuużo gniazdek. To podstawa. Jak kuchenka? Jak elektryczna to trzeba doprowadzić 3fazy. zmywarka przy zlewie - tak jest praktycznie Jak jesteście praworęczni to ociekacz przy zlewie po lewej stronie. Polecam zlew dwukomorowy z ociekaczem. Duży może więcej Trzeba przewidzieć doprowadzenie prądu do pochłaniacza. Elektrykę robiłem sam. NIe wiem ile biorą fachowcy. Ale nie są to powalające sumy. Warto przed robotą wybrać się do jakiejś dobrej hurtowni żeby poodlądać osprze gniazdka i wyłączniki. Potem kupować jeden system.
  16. Witam nie śpijcie już tuż tuż -wiosna- właśnie dzisiaj musiałam na siłę umeblować (na projekcie ) przyszłą kuchnie ,-bo mój mąż ostro bierze się za planowanie elektryki - w jaki sposób elektryk liczy sobie robocizne od metrów kabla , ilosci gniazd -czy jak? możecie polecić taniego elektr. z okolic Opola?- byle szybko -zanim mój stary sam weżmie się za tą robotę-i pusci chałupę z dymem-błagam czekam
  17. Duduś - forum wciąga. Jak masz dostęp do sieci to wyduś z tego miejsca wszystkie soki. Wiedzy o budowaniu jest tu wystarczająco, aby uniknąć wielu błędów. KOrzystaj. Można sporo zaoszczędzić. Szczególnie istotne jest to na twoim etapie. Milion decyzji - milion dylematów. Ja budowę zaczołem w II połowie 2001r. Po kupieniu działki latem jesienią - późną jesienią - zdążyłem zroić fundamenty. W 2002r. postawiłam tzw stan zerowy zamknięty. W 2003r wykończenie i na przełomie 2003/2004 zacaołem zamieszkiwać. W styczniu br. przeprowadziliśmy się. Siedzę jeszcze na forum bo mnóstwo roboty do finału pozostasło, a tak wogóle to jest tu wielu ciekawych ludzi i ciekawych wątków. Poszperaj.
  18.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...