Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Witam wszystkich, jeśli potrzebowali byście czegoś z z małej architektury miejskiej lub odwodnienia liniowe zapraszam do kontaktu. W ofercie prawie 300 produktów betonowych - tanie kosze betonowe , ławki, stoł do gry w szachy czy ping ponga też się znajdzie, Odwodnienia liniowe mamy plastikowe , betonowe i oczywiście polimerobetonowe . nasz sklep znajdziecie na Https://franeks.pl Sprawdźcie naszą ofertę już dziś!
  3. Witam, szukam solidnej i niedrogiej ekipy budowlanej do budowy domu 260m w pobliżu Ostrowi Mazowieckiej. Czy kto moglby polecić mi jaka dobra firma? Bylabym wdzięczna
  4. Witam wszystkich, czy możecie mi polecić jakiegoś kumatego i niedrogiego projektanta/konstruktora z okolic Ostrołęki któremu nie straszny jest temat płyt fundamentowych? Szukam też ekipy do SSO. Dziękuję z góry za pomoc.
  5. Hallo Ostroleka !!! Zaczynam budowac po polowie maja 2016 w Czarnowcu ! Future technologia : ocieplana plyta fundamentowa + ogrzewanie podlogowe wodne / wszystko zalane w plycie / ! Wszystko bedzie ogrzewane elektrycznie, z mozliwoscia zamiany na cos innego wraz z rozwojem techniki ! / pompa ciepla, solary itd . Witam w Klubie !!!
  6. Żyje ta Ostrołęka ?? Jak na miasto 50tys. ludzi to 5 postów cienko...
  7. mam domek w Olszewce, jednak gaz czerpany jest z butli, a woda ze studni, czy jest możliwość podłączenia gazu i wody i jaka byłaby tego cena? ktoś robiłjuż coś takiego? gdzie się z tym zgłosić i za ile?
  8. Arturze może chciałbyś nawiązać współpracę ? Potrzebuję akurat dobrych posadzkarzy... Czekam na odzew
  9. witam jeśli chcecie miec porządnie zrobione posadzki zapraszam do odwiedzenia http://www.posadzkiplock-teka.pl lub obejrzenia filmuhttp://www.youtube.com/watch?v=jNBPt1TWrLs tel 692796235 artur
  10. Witam. Dołączam się do grupy. Chętnie podzielę się własnymi doświadczeniami na temat budowy budynków, gdyż zajmuję się tym od 5 lat
  11. Otworzyłam grupę budujących dla Ostrołęki i okolic... Fajnie by było wymienić się różnymi informacjami z osobami, które budują w Ostrołęce lub jej okolicach.... Zatem odezwijcie się Ostrołęczanie
  12.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...