Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Dzięki za info. Myślę, że i ja tak zrobię (wariant mieszany) Pozdrawiam, Marcin
  3. Nigdzie w wypowiedzi nie napisałem o kilkuletnim doświadczeniu w układaniu płyt kartonowo - gipsowych (w sumie pracowałem przy płytach parę miesięcy). W pytaniu chodzi mi o wybór pomiędzy płytami, a jakimkolwiek tynkiem, kładzonym na ścianę nie w formie płyt. Słyszałem, że na złączeniach płyt czasem robią się pęknięcia. Pozdrawiam, Marcin
  4. Przepraszam za naruszenie zasady dot. ankiet - spowodowane niewiedzą, jednocześnie dziękuję za zwrócenia uwagi. Marcin
  5. dziwi mnie, że Ty który tyle lat pracowałeś przy regipsach pytasz się co wybrać, poza tym tynki mokre nie są jednego typu , ja na przygład mam gipsowy tynk, sąsiad cementowo-wapienny - oba są mokre
  6. tynki to nie tylko płyty i z agregatu....ja tam miałam nie z agregatu ( mokre) ponadto zgadzam sie j/w......w sondazach
  7. Ankiety należy zamieszczać w dziale SONDAŻE
  8. Witam! Proszę o pomoc, jaką technologię tykowania wybrać: Kartonowo-gipsowe płyty, czy tynk na mokro z agegatu. W przypadku kartonu robocizna we własnym zakresie - parę lat temu pracowałem przy sychych tynkach Nida - Gips u Uliarczyka zRybnika i trochę doświadczenia zdobyłem. Jednak interesuje mnie, czy trwałość (ew. pęknięcia na złączach plyt karton. - gips.) jest porównywalna oraz jaka jest różnica w kosztach. Pozdrowienia, Marcin
  9.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...