Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Bardzo ciekawy projekt... dla zainteresownanych miłką II powiem że jest nowsza wersja tego projektu pod nazwą Apollo tego samego autora ..ale z innej pracowni ... jest jeszcze wersja z garażem dwustanowiskowym Dla zainteresowanych podaje link: http://www.domus.wroc.pl/projekt1.html?id=31 Pozdrawiam
  3. serdecznie witam może ten dom jest duży ale bardzo wygodny tak nam się zdaje dlatego my budujem w tym roku ok. maja zaczynamy.najprawdopodobnie mieszkało będzie tam 3 osoby.ale chcemy by było miejsce na wszystko i dla wszystkich
  4. BK ma rację, buduję Miłkę i jest w rzeczywistości sporo większa niż wydawało się to przy kupnie projektu... Ale i tak bardzo mi się podoba
  5. Też sugeruję wątek o Klementynce. Powiem tylko jedno - widziałam ostatnio na żywo klementynkę i rozmawiałam z panem budowlańcem - sugeruje żeby budować raczej Miłkę bo odrobinę mniejsza. To są super domy, ale ogromne, dla rodziny co najmniej 6-osobowej. W oryginale są dużo większe niż Archipelag sugeruje.
  6. Hej ! Czy ktos tu słyszał o projekcie Miłka II ? Poszukuje informacji, w szczególności co do wyceny. Ewentualnie proszę Szanownych Foumowiczów o przesyłanie informacji o kosztach Klementynki Zakofałem sie w tym projekcie i chętnie go rozpocznę (być może w tym roku) Pozdrawiam !!!!
  7.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...