Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. A ja już mieszkam, jest bosko, chociaż nie wszystko skończone.
  3. u mnie malowanie wnetrz, elewacja zrobiona jeszcze tylko podwórko utwardzic
  4. cześć wszystkim, nikt nie pisze:) a my kończymy szpachlowanie, jak sie cieszę) wrzesień poświęcimy chyba na pracę na zewnatrz, ocieplenie i zrobienie tarasu. a październik na środek i myślimy w listopadzie się wprowadzać, choć elektrownia robi takie problemy że nie wiem czy będe miała prąd mimo że umowę mamy że dociagną do końca października...dzwonie pytam co i jak mówią że wszytsko ok, a tu od zaplecza(po znajomych) dowiaduje się że prąd to może na wiosne...no jak!! jak już wypowiedziałam mieszkanie w bloku, mam się zwijać do 1listopada a tu takie kwiatki... ręce poadają ale pocichu myślę że jakoś to będzie:) a co u Was?? ja to chora jestem i wszytskie budowy oglądam jak jadę gdziekolwiek:) aha i się pochwale miałam już gości na budowie z muratora, tzn czytelników, przemiłe małżeństwo które marzy o takim domku:) serdecznie pozdrawiam Syla
  5. czesc budujący Białystok:) jak tam odpoczywacie zimą czy jednak akcja trwa??
  6. Czy robił ktoś u siebie wentylację mechaniczną i może polecić dobrą ekipę?
  7. Chciałam tylko napisać że dziś będziemy mieli stan zero;-) w końcu!!! Moje wnioski na ten moment Rozmawiać z wykonawcami Rozmawiać z dostwcami Rozmawiać z sąsiadami Kierując sie tym mam na budowie jak Chcem materiał bez vatu lub ze znizkami a sąsiedzi pomogą dobrym słowem Teraz jestem już dobrej myśli
  8. Kas Kada przez 6lat szukaliśmy tam domku do rematu myślac że będzie taniej, ale po latach stwierdziliśmy że jednak budowa MOŻE(zobaczymy z czasem) wyjść taniej i zdecydowaliśmy się bliżej białegostoku choć w tej gminie mamy rodziny. pozdrawiam i bardzo trzymam kciuki
  9. My budujemy w gm. Juchnowiec, też sposobem gospodarczym. Pozdrawiam
  10. wielu z nas buduje pierwszy raz, wszystko wyjdzie w praniu, dużo zależy od majstra:)
  11. dziekuje za rady. tak właśnie zrobię. czuje się jakbym była ślepa ale pomału będę musiała zacząć robić zakupy a już na pewno wybierać skąd to będzie brane. co do wyboru materiału to robimy z suporeksu 24cm a moi fachowcy w niczym się dobrze nie czują...jesteśmy wariatami:) chcemy budować dom nie robiąc tego nigdy wcześniej. może być ciekawie i może być głośno o takiej akcji:)
  12. Witamy Cię w gronie! Tak najlepiej mailowo rozsyłaj zapytania,nie tracisz wtedy czasu. I wtedy wybierzesz najkorzystniejsze oferty. My w leroy dostaliśmy nawet zniżkę z kartą dużej rodziny.
  13. wyślij ofertę email do białostockich hurtowni typy kamir, elgrom, aneks, bcmb itp. napisz czego potrzebujesz i negocjuj z nimi czyli obniżka ceny i gratisowy transport z hds, cegła zależy co masz w projekcie i od majstra w czym dobrze się czuje:)
  14. czesć kłaniają się okolice Białegostoku/Starosielc, miejscowość Klepacze:) liczę na wasze wskazówki, mąż zagranicą a ja mam zamiar budować z jeszcze 3 wariatami z rodziny:) za 2-3tyg ruszamy. na chwile obecną interesuje mnie skąd warto brać cegły, cement, stal na zbrojenie? narazie dałam do wyliczenia te rzeczy do castramy gdyż jest blisko. sylikaty mnie męczą abym od nich brała...czas zacząć porównywać ceny pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia na każdy etapie prac SZUKAM AMATORÓW STAWIANIA DOMÓW SAMODZIELNIE-RAZEM RAŹNIEJ
  15. wykończeniówka się przyda na przyszły rok ale wtedy pewnie będą stawiać domy:)
  16. Jak by ktoś był zainteresowany poleceniem dobrej firmy budowlanej,to piszcie. Znam taką dobrą co, stawiają domy, robią elewację, i wykończeniówkę w zakresie glazury,terakoty, białego montażu.
  17. jasne, bo tu sami fajni ludzie mieszkają i/lub wprowadzą się
  18. Dzięki, ale już u nas zaczęli, na ten sezon mamy już chyba wszystkich ugadanych ale za rok będziemy szukać do dalszych etapów. Pozdrawiam i życzę dobrej pogody
  19. :welcome:annette78, My czekamy na więźbę. Masz już fachowców murarzy? Mogę polecić dobrą firmę.
  20. Pozdrawiam, ja tez w Dobrzyniewie Duzym. A na jakim jestes etapie, Gratym? My zaczynamy, może podyskutujemy razem o wykonawcach i okolicznych hurtowniach
  21. Dobrzyniewo Duże pozdrawia Jak widać Halickie Dojlidy Górne Stanisławowo jest hitem tego sezonu:)
  22.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...