Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mariusz.Online1

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

Informacje osobiste

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Mój klub zainteresowań
    Budowa - wymiana doświadczeń
  • Jestem na etapie
    Шаг за шагом
  • imię i nazwisko
    Mariusz

Dane osobowe

  • Województwo
    łódzkie

Profil płatny

  • Kategoria
    usługi

Converted

  • Tytuł
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania

Mariusz.Online1's Achievements

WITAJ, czytaj i pytaj... :)

WITAJ, czytaj i pytaj... :) (1/9)

10

Reputacja

  1. W opisie na pudle były wkręty fosf. do drewna. Blacha już jest, dlatego rozmowy o zaginaniu są trudniejsze
  2. Dziękuje za odpowiedzi. Zaktualizowałem zdjęcie. Przymiarka kształtki pasa nadrynnowego i pomiary co metr zrobione. Co do pasa podrynnowego mam wątpliwości, z uwagi na specyfikę budynku, nie planowałem zakrywania części drewnianych, które starannie zaimpregnowałem. Jest to dom wakacyjny eksploatowany ok 30 weekendów w roku z nieużywanym strychem. Myślę że ilość skropielin nie będzie b. duża, ale jeśli się mylę będzie trudno to poprawić, bez demontażu pasa nadrynnowego w planowanym kształcie. Czy może ktoś polecić firmę doginającą blachy w Łodzi? Jaka jest uczciwa przeciętna wycena takiej usługi?
  3. Witam uprzejmie, Zakupiłem stary domek w którym styk blacho-dachówki i deski czołowej wygląda jak na załączniku. Po odpowiednim zabezpieczeniu deski czołowej, i założeniu rynien (zdjęcie ze wcześniejszego okresu) chciałbym zamontować teraz pas podrynnowy, pod membraną oraz pod kontrałatą. Przyglądając się dokładnie blacho-dachówce, zauważyłem że ostatnia łata czasem wychodzi poza jej obręb. Taką sytuację zastałem Teraz powstaje pytanie jak ochronić zewnętrzną łatę (4), która wychodzi czasem wychodzi poza obręb blacho-dachówki.? Założenie budżetowe jest skromne, większa przebudowa nie wchodzi w grę. mam płaską w kolorze dachu, może oprócz klasycznego pasa podrynnowego, zrobię mniejszy który ochroni poziomą łatę?
  4. Witam uprzejmie, chciałbym poprosić forumowiczów W rozwiązaniu problemów z Junkersem Właścicielem kotła są moi rodzice, oto kilka z problemów które do tej pory miały miejsce 1) Hałas pieca, woda wycieka z wewnąrz. Uszkodzenie zaworu bezpieczenstwa, usunięte przez serwisanta wraz ze zrobieniem przeglądu. 2)Czasowy brak ciepłej wody 3)Przeciek wody z pieca 4)Kolejny huk wraz z wyciekiem oraz uszkodzeniem zasobnika (widoczne na zdjęciach) Czy na podstawie zamieszczonych faktów i zdjęć, można ocenić Czy przyczyną problemów jest: Zły montaż? Kocioł? Złe użytkowanie? Prosze o wskazówki do dalszego postępowania.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...