Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Inlays

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    44
  • Rejestracja

Informacje osobiste

  • Mój klub zainteresowań
    Budowa - wymiana doświadczeń

Profil płatny

  • Tytuł
    Wszystko, czego potrzebuje drewno
  • URL Twojej strony
    www.intarsja.com.pl
  • Rodzaj usługi
    Profesionalne materiały i narzędzia , usługi, sklep internetowy
  • Lokalizacja - Płatny profil
    Mysłowice
  • Kategoria
    produkty

Inlays's Achievements

 SYMPATYK FORUM (min. 10)

SYMPATYK FORUM (min. 10) (2/9)

10

Reputacja

  1. Ja dodam jeszce że po pierwszym i drugim malowaniu lakierem należy zmatowić powierzchnię papierem 240 lub 320 (bardzo delikatnie aby nie przeszlifować warstwy lakieru) i końcowa warstwa . Wyjdzie napewno super
  2. Ja stawiam na bejcę + lakier najlepiej wodny, lub można go zaolejować jeśli wcześniej był lakierowany.
  3. I ja zgadzam się z tym co ANSEXXX napisał pierwszy projekt jest wygodniejszy. Wchodząc do kuchni jest zdecydowanie więcej miejsca i przestrzeni.
  4. Bejca wodna czy spirytusowa nie ma znaczenia poza tym obie można łączyć , aby dobrze dobrać kolor bejcy najlepiej wykonać próby na lewej stronie w miejscu niewidocznym , po wyschnięciu nanieść niewielką ilość oleju wtedy będziemy mogli stwierdzić czy kolor jest odpowiedni. Muszę przyznać że stosowanie bejcy w warunkach domowych, mam namyśli nie mająć doświadczenia zastosowałbym bejce wodną, w przypadku bejcy nitro szybko paruje i jest możliwość wykonania plam. Pamietać należy aby bejcowany element był suchy, najlepiej nakładać olej w następnym dniu.
  5. Wykonanie kuchni nie należy do strasznie skomplikowanych, ale musicie pamiętać że zawsze powstają problemy, brak odpowiedniej wiedzy lub pomocy montażowych, narzedzi to tylko kilka z problemów jakie czyhają. Owszem można wykonać pewne rzeczy w domu ,ale czy efekt będzie zadowalający, czy mele będą takie o jakich marzyliśmy ? Fakt studia kuchenne kroją nieżle , musimy pamiętać jednak ,że aby wykonać meble fornirowane, lakierowane czy te z płyty wiórowej z gotowymi frontami należy posiadać warsztat, maszyny, osprzęt , pracowników a to wszystko kosztuje.
  6. Miałem do czynienia z takimi osobami, kasowali Klienta a następnie prowizja za sprzedane do datki, meble,z katalogu lub salonu. .
  7. Jeżeli blaty są wykonane z litego palisandru nie proponowałbym żadnej bejcy jedynie lakier "odporny" na promienie UV ewentualnie blaty z drewna bejcowane w kolorze palisandru + lakier.
  8. Inlays

    Cięcie glazury i drewna

    Powiem tak jeżeli maszyna-urzadzenie jest do cięcia glazury to niech tak zostanie .
  9. Z papieru to jest gazeta.
  10. Otrzymałem odpowiedz dot. BEJOTAL "A" płyn powinno się stosować w pomieszceniach zakładowych można w domu ale nie zaleca się stosowania preparatu przy małych dzieciach. Miałem nadzieję że pomogę niestety.
  11. W pracowni konserwatorskiej (meble antyczne) używany jest krem lub pasta kowalska. Stosuje się ją do stali wciera, a następnie po wyschnięciu poleruje szmatką.
  12. Inlays

    Intarsja we wnętrzu

    OK mała podpowiedz http://www.silaskopf.com/images/portraitcabinets/Fa_lg.jpg
  13. DOBRY zakład stolarski napewno wykona takie meble , i fornir można dobrać wedle życzenia.
  14. Mleczka oraz środki polerskie stosowane w branży meblarskiej niejednokrotnie są stosowane w branży samochodowej, należy się z nimi obchodzić delikatnie a w przypadku frontów proponowałbym skontaktować się z firmą która wykonywała kuchnie. Stosuje napewno profesionalne polerki oraz środki i bez problemu wykonają polerowanie elementu .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...