Moje zużycie wygląda następująco: Sezon 2008/2009 - 4400zł/12=367zł/m-c - tu nie podliczałem m3 2009/2010 -2237m3 - 4405zł/12=367,10zł/m-c 2010/2011-2189m3 - 4590,27zł/12=382,52zł/m-c Dom jest przybudowany do magazynu.Magazyn nieogrzewany ściana do magazynu w górnej części ocieplona częściowo 10cm styropianem przed sezonem 2010/2011, w dolnej części ściany magazynu pomieszczenia socjalne, biurowe, kotłowania w których są grzejniki ale pozakręcane grzeje tylko rura zasilająca. Powierzchnia mieszkalna 115m2 pustak alfa+10cm styropian poddasze wełna unimata 15cm albo 20cm dokładnie już nie pamiętam czy daliśmy w stelażu pod płyty G-K 5cm wełny. Mieszkamy już 6 lat 2xdorosłych 1x3 latek. Koszty dotyczą C.O. , C.W.U. i kuchenka gazowa pochodzą z faktur za gaz kwoty do zapłaty łącznie ze wszystkimi abonamentami,przesyłami, itp.. Kocioł to Ulrich Futura 24KW zamknięta komora spalania bez zasobnika C.W.U.