Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

L.Rafał

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    43
  • Rejestracja

O L.Rafał

  • Urodziny 12.10.1982

Informacje osobiste

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Mój klub zainteresowań
    Fundamenty i piwnice,
  • Jestem na etapie
    projektowania

Dane osobowe

  • Kod pocztowy
    47-300
  • Województwo
    opolskie

Profil płatny

  • Kategoria
    usługi

L.Rafał's Achievements

 SYMPATYK FORUM (min. 10)

SYMPATYK FORUM (min. 10) (2/9)

10

Reputacja

  1. Jeżeli pytanie skierowane jest do mnie, to pewnie da się załatwić. Może jednak być problem z dostarczeniem tego wszystkiego do Polski. Jakiej wielkości są te wymienniki?
  2. Nie ma problemu. Jednak została spora ilość osób z poprzedniej grupy wentylatorowej dla której nie starczyło wentyli, no i widzę już pierwsze zgłoszenia do następnej grupy: Chce tylko jakoś pomóc jeśli będę mógł. Moja oferta aktualna.
  3. To ja mam taką propozycję: Zamawiamy w Niemczech i dostajemy od razu bez VAT, tylko ktoś musi wziąć fakturę na siebie. Kontaktowałem się z niemieckim EBM, jeżeli podam dokładne dane firmy na którą będzie faktura dostane konkretną ofertę. Transport do polski mogę zorganizować za free. Jeżeli chodzi o zniżki na zbiorowe zamówienia, to mają następujące progi: 5, 10, 30, 50, 100 sztuk.
  4. Co prawda nie dla podanego przykładu ale zawsze to jakiś przykład. W moim podpisie masz link do porównania kosztów posadowienie dla trzech wariantów. Pozdrawiam.
  5. Witam. Znalazłem coś takiego R1G220-AB73-48V ,jeżeli kogoś by interesował. Cena całkiem atrakcyjna chyba, trzeba by tylko jakoś cło ominąć. Pozdrawiam.
  6. W takim razie jaka cena za 175? Interesują mnie 4 sztuki.
  7. Witam. W końcu przebrnąłem przez cały wątek. Bardzo ciekawy zresztą. Zwracam się z następującym pytaniem: jakiej ceny na wentylatory R3G133-AE07-02 mogę się spodziewać jeżeli dopiszę się do grupy organizowanej przez pioos? Jak z dostępnością tego modelu? Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedz.
  8. Na ile się orientuję to Twoja płyta jest zaprojektowana podobnie do innych przedstawianych w tym wątku, a nawet oszczędniej, bo te miały przeważnie 20cm grubości. Co do styropianu to kilka opisanych tu płyt posadowionych jest na eps100. Chyba powinno być określone w projekcie jakie parametry powinna mieć izolacja pod płytą. Ja mam propozycje na płytę grubości 30 cm podwójnie zbrojona siatką #15 fi10, a domek lekki i malutki. Możesz może podać namiary na konstruktora który wykonał projekt Twojej płyty?
  9. Pewnie chodzi o płytę fundamentową. U nas co prawda warunki gruntowe bardzo dobre, ale i tak mamy plan postawić naszego z34 na płycie. Głównie ze względu na energooszczędność i łatwość samodzielnego wykonania. Wyjdzie troszkę drożej niż tradycyjny fundament ale ylkana będzie miała zwrot dodatkowych kosztów z kopalni . PS: dom pasywny nie koniecznie musi być posadowiony na płycie fundamentowej, chociaż jest to zalecane.
  10. Witam Szanowne Grono Zetomaniaków. My zamierzamy budować Z34. Obecnie posiadamy ogrodzoną działkę i załatwiamy wszelakie formalności związane z rozpoczęciem inwestycji. Zobaczymy jak to będzie. Pozdrawiam.
  11. Witam. Też zamierzamy budować Z34 z małymi zmianami. Na początek pytanko: swirek100 widzę że nie masz wykonanych słupów w ścianie kolanowej, co pozwoliło na zrezygnowanie z ich wykonania?
  12. Dziękuję serdecznie za wyczerpującą odpowiedz. Rzeczywiście całkiem rozsądna cena za tak dużą płytę, u nas ma być o połowę mniejsza i planuję się zmieścić w 20k zł (oczywiście własnymi rękami).
  13. Tutaj coś dla miłośników energooszczędności http://ekoarchitekci.pl/. A tutaj bardzo ciekawy pomysł: Projekt domu za darmo !! LINK
×
×
  • Dodaj nową pozycję...