Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

JTFX

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    8
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez JTFX

  1. Zadałem już trzy razy pytanie o miejsce przebadania kotłów. Dlaczego unikasz odpowiedzi tak samo jak podania które kotły z typoszeregu przebadano?
  2. Doczytałem tą informację. Jednak Ty nie odpowiedziałeś na pytanie. Chyba że wszystkie kotły z typoszeregu zostały przebadane. Pytałem również o miejsce wykonania badań.
  3. Zadałem 3 pytania odpowiedź dostałem na jedno. W takim razie ponawiam. Jakie kotły z typoszeregu zostały przebadane i gdzie?
  4. To poproszę o informację. które kotły z typoszeregu zostały przebadane, gdzie zostało to zrobione? Czy jeżeli jestem zainteresowany kupnem to takie świadectwo zostanie mi przedstawione przed czy dopiero po zakupie?
  5. Piotrek widziałeś ten papier? Poprzednio na stronie firmy sprawność była 88%. Cały czas brakuje rzetelnej informacji. Panowie co sprzedają chwalą się jak to pomagają innym a gdy proszeni są i wskazanie certyfikatu to odsyłają do firmy z którą kontakt jest utrydniony. W tym zakresie nie chcą czy nie mogą pomóc? Zmiana na 12 kW spowodowała że kocioł wypasował się w typoszereg. W nim musi być przebadaba najmniejsza i największa jednostka. Kiedy konkretnie zostaną przedstawione certyfikaty?
  6. Co w takim razie miała na celu ta zmiana? Dziwnie że po zmianie na 12 kW od razu ma badania.
  7. Novy! masz rację. Wg mnie do tematu podchodzi się od końca. Na początku pojawiają się pytania jak wykonać instalację, czy schemat jest poprawny. Dobrze że mamy wykresy dzięki którym później idzie wyłapać błędy. Wszystkim zależy na małym spalaniu i stabilnej pracy kotła. Można to uzyskać na wiele sposobów. Dlaczego nie wybrać rozwiązania najprostszego i najtańszego. Można porównać koszty instalacji z kilkoma pompami oraz z jedną oraz wykresy jak pracują kotły w takich instalacjach. Niektórym brakuje wejść do pomp poszukują dodatkowych programatorów. Czy mają bardziej stabilną pracę i większy komfort cieplny niż użytkownicy "ubogich" układów? Raczej nie.
  8. JTFX

    Danfoss Living Eco

    Głowice w sezonie letnim co dwa tygodnie w czwartek wykonują pełne otwarcie i zamknięcie, żeby zawory się nie zastały. W pierwszym tygodniu uczą się instalacji. Dowiedziałem się o tym jak w lipcu je zamontowałem i w nocy mi się otwierały a układ mam na jednej pompie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...