Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

piotrek.l11

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez piotrek.l11

  1. I o to mi właśnie chodziło dzieki Jastrzab. Masz rację że wody kranówy i tak nikt nie pije. A woda przegotowana i tak jest pozbawiona wapnia .
  2. . Dzięki za sugestie. ale ja jeszcze wracam do spożywania wody zmiękczonej. jest dobra do picia czy należy montować coś do uszlachtniania typu jakieś mineralizator
  3. Jeżeli chodzi budżet to w granicach do 2,5 tys. Miejsca na montaz też w piwnicy jest dużo. Może jakieś konkretne modele? Czy taka woda po zmiękczaniu nadaje się do spożycia? Bo zmiękczona woda z tego co słyszałem jest wręcz szkodliwa gdyż wypłukuje wapno z orgnizmu. i należy montować bay-passy aby mieszać wode ,,surową" z zmiękczoną. A czy jest to prawda to tego nie wiem. Co byś sądził o zmiększaczach Buderusa lub Waissmana a może coś innego?
  4. witam na forum. Mam problem a mianowicie po pół rocznym uzytkowaniu domu w łazience zaczoł sie pojawić kamiń na armaturze. słyszałem podobno że są jakieś specjalistyczne urządzenia do zmiękczania wody. Byłem w wodociagach i pobrałem wyniki badań wody wygladaja one nstepująco twardoć 279mg/dm3 mangam 58,1ug/l ph 7,4 pozostałe parametry w normie. pragnołbym nadmiernić że posiadam przydomową oczyszczalnie też to ma znaczenie przy doborze urządzenia zmiękczajacego. Proszę o pomoc w doborze urzadzenia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...