Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ma_adam

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez ma_adam

  1. Projekt b.fajny pytanie tylko o pozniejsze uzytkowanie: czy nie bedzie klopotliwe utrzymanie porzadku za wanna bo podloga w tym miejscu wydaje sie byc trudnodostepna?
  2. Dzięki NieJan za próbę uporządkowania tematu. Wyjasniles jasno roznice miedzy bliźniak vs. dwulokalowy. Ja wróce do kolejnego etapu czyli ewentualnego podzialu nieruchomości. Mamy kilka mozliwosci podzialu nieruchomosci: 1. zgodnie z MPZT- i tu jeżeli przedmiotem podziału jest nieruchomość zabudowana, a proponowany podział powoduje także podział budynku, granice projektowanych do wydzielenia działek gruntu powinny przebiegać wzdłuż pionowych płaszczyzn, które tworzone są przez ściany oddzielenia przeciwpożarowego, usytuowane na całej wysokości budynku od fundamentu do przekrycia dachu 2. tereny nieobjete MPZT-jest zgodny z warunkami określonymi w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu (dalej: decyzja o warunkach zabudowy). 3. niezależnie od MPZT i tu istnieje mozliwosc podzialu dla domow jednorodzinnych dwulokalowych- najpierw uzyskujemy zaswiadczenie o samodzielnosci lokali a pozniej znosimy wspolwlasnosc:-).
  3. Dziewczyno, przynajmniej nie osmieszaj sie i nie pisz, ze jestes geodeta:-) bo wiedze na temat podzialu nieruchomosci masz bardzo kiepska i wolalabym nie trafic do Ciebie zawodowo:mad: Budynek dwulokalowy, ktory jest zbudowany podobnie jak blizniak bardzo latwo mozesz podzielic na zasadzie zniesienia wspolwlasnosci jezeli jest zgoda dwoch wlascicieli u notariusza (drozej) lub taniej w sadzie (tylko mapa z projektem i wniosek za 300 zl) a jezeli nie ma zgody to w sadzie i linia podzialu jest wowczas wewnetrzna przegroda pionowa.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...