Witam.
Mam mały problem. Mianowicie jestem w trakcie budowy dobudówki z dachem o jednostronnym spadem 20 stopni.. Dobudówka będzie posiadała strop deskowany nieużytkowy. Dach pokryty płytami OSB 22mm. Na tym papa termozgrzewalna. Docelowo będzie blachodachówka.
Mam problem z zaplanowaniem ocieplenie tego stropu. Według projektu od góry miało to wyglądać następująco: blachodachówka, łaty drewniane, folia dachowa paroprzepuszczalna, krokwie drewniane, pustka powietrzna, wełna mineralna miękka grub 25 cm (15+10), belki stropowe, podsufitka z desek i suchy tynk gipsowy.
Inwestycje realizuje systemem gospodarczym. Niestety źle odczytaliśmy rysunek i belki stropowe osadziliśmy na wieńcu zamiast na murze. Czyli belki są o 35 cm za wysoko. Teraz nie jesteśmy pewni jak wykonać ten strop.
Myślimy nad czymś takim: Od góry: papa termozgrzewalna, płyty OSB 22mm, krokwie drewniane, pustka powietrzna, wełna mineralna miękka10 cm ułożona na belkach stropowych ( jak umocować??), wełna mineralna miękka15 cm pomiędzy belkami stropowymi ( belki mają po 18 cm), folia paroizolacyjna ( na całości czy tylko nad łazienką??, do czego przymocować??), stelaże, płyty G-K.
Proszę doświadczonych o pomoc jak to wszystko rozłożyć by dało to oczekiwany efekt. Wiem, że piszę nie zbyt profesjonalnie za co przepraszam.