Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zjawiszcze

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    10
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez Zjawiszcze

  1. Instalacja nie jest wyposażona w naczynie przepompowe. W najwyższym punkcie instalacji zaraz za zaworami na zasilaniu i powrocie są tylko automatyczne odpowietrzniki.
  2. Odpowietrzyłem wszystkie grzejniki z każdego leci tylko woda. Chyba spadek ciśnienia jest za duży żeby była to wina zapowietrzenia
  3. Przepraszam, że odkopię trochę temat. Instalacja CO z miedzi w bloku. układ nie ma kotła, bo ciepła woda jest z miejskiej sieci. Po napuszczeniu wody zimnej do ciśnienia równego 1 - 1.1 bara i zamknięciu dopływu wody notuje spadki po około 2 godzinach do 0,8 a nawet do 0,2 bara . Nigdzie nie widzę wycieków. Prawie cała instalacja jako że jest to stary blok biegnie na wierzchu. Jest co prawda półmetrowy odcinek rury umieszczonej pod płytkami w łazience ale na fugach nie widzę wilgoci. Czy oprócz wycieku można ten spadek ciśnienia jakoś racjonalnie wytłumaczyć, czy mam pruć płytki w łazience i sprawdzić ten odcinek który jest pod płytkami.
  4. Maskara jakaś, rodzice ogromne ptysie kupili, jeszcze ty na forum słodzisz. Jakaś kumulacja:)
  5. Z drugą barierką poczekamy do wczesnej wiosny pewnie. W grę wchodzi jeszcze wizyta i montaż tej barierki. Ale to może w jakąś sobotę, jak będzie ciepło.
  6. Nie przeszły mi jeszcze błyski przed oczami od patrzenia na spawanie a tu już fotorelacja;). Sąsiedzi to jednak prawdziwi hardcorowcy: deszcz wiatr i zimno a na budowie ekipa od elewacji. Widać nie tylko nam zima nie straszna.
  7. No to jak piecyk działa to można rozpalić grila w salonie. Jeszcze tylko jakiś parapet wstawić i przyjeżdżam na parapetówkę.
  8. Cześć Magda. Powiedz mi jak się sprawuje tymczasowy system centralnego ogrzewania??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...