Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

szkra

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    7
  • Rejestracja

O szkra

  • Urodziny 28.11.1985

Informacje osobiste

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Mój klub zainteresowań
    Budowa - wymiana doświadczeń

Dane osobowe

  • Miejscowość
    Wrocław
  • Województwo
    dolnośląskie

Profil płatny

  • Kategoria
    usługi

Converted

  • Tytuł
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania

szkra's Achievements

WITAJ, czytaj i pytaj... :)

WITAJ, czytaj i pytaj... :) (1/9)

10

Reputacja

  1. mój błąd posiłkuję się tym co znalazłem w internecie na terma tej normy. Jednym słowem tylko "zdrowy rozsądek" dewelopera i jego chęć zmiany mogą rozwiązać mój problem.
  2. W tej normie jest zapisane na jakiej minimalnej wysokości mają być gniazda elektryczne w pomieszczeniach ogólnego użytku, kuchni łazience.
  3. Tak jest widoczne. Są na tej samej ścianie i gdybym gołym okiem tego nie zauważył to do głowy by mi nie przyszło, żeby zmierzyć we wszystkich pomieszczeniach. A na pytanie czy jest to aż taki problem to powiem tak: "płace - wymagam".
  4. Mieszkanie zakupione u dewelopera jeszcze przed odbiorami. Przy niedawnej wizycie sprawdziłem poziom ścian i o ile są proste bez widocznych krzywizn etc. w środkowej części to przy podłodze oraz suficie niestety chyba za mało starli tynku przy zacieraniu bo odbiegają od środkowej części coś koło 3 do 5 mm. Pytanie jest takie jakie odchylenie może być w krzywiźnie ściany i jak to zmierzyć? Jakiś przyrząd, który pomoże wytknąć deweloperowi jego błędy. Na jaką normę się powołać?
  5. Witam, Deweloper buduje blok, w którym kupiłem mieszkanie. W jednym z pokoi jest różnica między wysokością gniazdek elektrycznych od 0,3m do 0,32m. Po wytknięciu tej różnicy jakoś nie bardzo ma ochotę to zmieniać. Chce podnieść to najniżej położone, że średnio wyjdzie te 0,31m- fakt na tej samej ścianie będą równo na przeciwnej już na innej wysokości. Pytanie czy oprócz normy PN-HD 60364-7-701:2010 mówiącej o minimalnej wysokości są jakieś inne, któte mogą mi pomóc w walce z jego podejściem?
  6. A co myślicie o kolorze nad blatem roboczym tj. filecie może jakiś inny no i o ścianie przeciwnej jakieś inne ciekawe pomysły na "ożywienie" kuchni? edit: Szafka po zmianie
  7. Witam, Jesteśmy z żoną na etapie projektowania wnętrza do naszego mieszkania. Na pierwszy ogień poszła kuchnia. Ma być nowocześnie a jednocześnie przytulnie. Wybór bezdyskusyjnie padł na kolor biały w połysku z blatem drewnianym (fornir). Dyskusji podlega ew. umiejscowienie szafek kolor ścian itp.. Liczę na pomoc forumowiczów w postaci pomysłów jak i konstruktywnej krytyki. Zamieszczam rendery jakie wykonaliśmy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...