Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Luks1719511062

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    11
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez Luks1719511062

  1. W każdym pomieszczemiu trzeba wyciąć kilka otworów w betonie, sprawdzić co jest pod spodem i dopiero podejmować decyzję.
  2. Jeżeli piszesz o tym kociołku: http://www.junkers.pl/pl/pl/produkty_1/kotly_kondensacyjne/cerapurmodul_1/cerapurmodul_2.aspx to ma wbudowany zasobnik najmniejszy 100 l.
  3. W Tauronie w Krakowie to już nie jest aktualne. żeby mieć taryfę G wystarczy oświadczyć że instalacja elektryczna budynku jest wykonana i budynek jest przynajmnej w SSO. Moja żona po długiej korespondencji z nimi zgłosiła tą sprawę do URE i po ich interwencji bardzo zmiękli.
  4. Zdolności żeby zrobić coś ambitniejszego nie mam, a wymiana będzie niewielka więc będę musiał to zaakceptować
  5. Kolejne z serii inteligentnych pytań. Czy w ww stosujemy wentylator wyciągowy:confused:
  6. GWC jest spory zaplanowany tak że musi wystarczyć, dąże do maksymalnej prostoty:yes:
  7. W planie jest 45-50 m rurowego GWC. Teren mam gliniasy, wody gruntowe nisko (wilgotna glina dopiero na 2,5-2,8 m) tak że nie powinno być źle. Na dzień dzisiejszy nie mam koncepcji na inne wynalazki:no:
  8. Jest jeszcze czas więc jeszcze się dokształce i przemyśle temat.
  9. A to prosta sprawa, naczytałem się że nie można łączyć kanałów w wentylacji grawitacyjnej i myślałem że to ma też tu zastosowanie:)
  10. Wałkuje ten temat na bieżąco od kilku miesięcy. Raczej będę się pisał na to rozwiązanie wentylacji. Jako że domek będzie z użytkowym poddaszem będą po dwa nawiewy na górze i na dole w korytarzach. Z tym problemu nie widzę. Natomiast nie za bardzo wiem jak usunąć zużyte powietrze z nieużytkowego stryszku. Do usunięcia jest powietrze 7-miu kanałów wywiewnych. I tu pytanie to znawców jak to najlepiej rozwiązać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...