Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

propan

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    11
  • Rejestracja

O propan

  • Urodziny 12.01.1977

Informacje osobiste

  • Płeć
    Kobieta
  • Mój klub zainteresowań
    Budowa - wymiana doświadczeń

Dane osobowe

  • Miejscowość
    Brzeg Dolny
  • Kod pocztowy
    56-120
  • Województwo
    dolnośląskie

Profil płatny

  • Kategoria
    usługi

propan's Achievements

 SYMPATYK FORUM (min. 10)

SYMPATYK FORUM (min. 10) (2/9)

10

Reputacja

  1. 17 litrów na rok przyjmujemy średnio planując zużycie gazu w budowie jednorodzinnej (przy planowaniu np. zbiornika na gaz) i jest to wartość ogólna, ale doświadczenie i lata praktyki potwierdzają ją.....oczywiście dochodzą później kwestie takie jak docieplenie i czy to jest dom pasywny, czy będzie kominek...
  2. Ciepłe powietrze unosi się, więc im lepsze zabezpieczenie na górze, tym lepiej. U mnie podłoga na strychu była ocieplona super, ale ciepło uciekało przez niedocieplone składane schody i dopiero po ociepleniu ich jest ok. Jeżeli jesteś pierwszą zimę po przeprowadzce to też inaczej odczuwasz temperaturę w nowych, zimnych murach, dom musi się "dogrzać" i zadomowić się w nim musicie...powoli, ocieplicie górę i za rok będzie wam cieplej...
  3. Witaj Marekbo, czy udała się instalacja zbiornikowa, mam nadzieję, że wybrałeś instalację własną, nie dzierżawioną. Jeżeli jeszcze szukasz wykonawcy daj znać, działamy w tej okolicy. A jeśli zamawiasz już gaz to zadzwoń po naszą ofertę.
  4. Rozważając zakup zbiornika warto przeanalizować koszty-nie tylko te na początku, ale przede wszystkim koszt zakupu gazu, który będzie Cię dotyczył regularnie. Warto popytać osoby, które mają taki zbiornik dzierżawiony od kilku lat ile płacą (o ile powiedzą prawdę, bo nie wszyscy chcą się przyznać że dali się nabić w butelkę), i podzwonić po dostawcach gazu z Twojej okolicy. Wnioski i oszczędnści będą jednoznaczne.
  5. To ile gazu potrzebujesz rocznie obliczysz: metry razy 17 , i razy średnia cena gazu w twojej okolicy. Jeżeli chcesz mieć kominek, to na gaz wydasz mniej, ale drewno też kosztuje. Koszty podawane na stronach są uśrednione, wiadomo że jak przenosisz się z małego mieszkania do dużego domu to inaczej odczuwasz temperaturę i dom też trzeba "wygrzać" , więc w pierwszych 2 latach może być trochę więcej... , ale jeżel chodzi o ogrzewanie to warto pomyśleć o innych kosztach, tj konforcie, systemach bezobsługowych, czy potrzebujesz przeznaczyć kotłownie na piec, itp.
  6. Jeżeli zbiornik, to tylko własny-propan kupisz bez problemów w całej Polsce nawet 1 zł za litr taniej, nie płacisz dzierżawy, a dokumentacje potrzebną do rejestracji zbiornika przygotuje Ci dobry instalator. Na zbiornikusą wskaźniki, więc nie ma obawy że nagle zabraknie Ci gazu, a jeżeli jesteś zapobiegliwy to możesz zainstalować urządzenie do zdalnego odczytu gazu. Po szczegóły oferty zapraszam na priv.
  7. Witam. Jesteśmy dostawcą gazu płynnego, zajmujemy się równierz sprzedażą i montażem zbiorników na własność. Działamy na terenie całej Polski, a gaz propan dostarczamy na terenie dolnośląskim, śląskim, opolskim i częściowo wielkopolskim. Zapewniamy dostawy własną cysterną, kontakt z kierowcą przed dostawą, dostarczamy gaz propan (nie proponujemy mieszaniny propan-butan). Posiadamy atrakcyjne ceny i możliwość negocjacji przy zamówieniu od 4000l. Zapraszam na strony http://www.propanwroclaw.pl; http://www.lidergas.pl.
  8. Najłatwiej i najtaniej będzie zmienić zbiornik na własny-nie zmieniasz pieca i instalacji, a tankujesz gaz na wolnym rynku po dobrej, letniej cenie.
  9. Cena propanu zależy od wachań walutowych, pory roku i odległości dostawcy gazu od miejsca tankowania. Aktualną cenę po jakiej my wozimy mogę podać przy zamówieniu, proszę podać ilość i adres-na priw. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...