Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grzegorz Duda

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    5
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez Grzegorz Duda

  1. Grzegorz Duda

    Płyta pir na dach

    Tak, trzeba im podac jaka dachowka i pod nia robia płyty, łata jest zatopiona w płycie i ma jeszcze taka blache pozioma w płycie i właśnie przez ta blache daje się wkręty az do krokwi. poszperam w albumie może wynajdę jakies bardziej szczegółowe zdjecie, generalnie mają cały opis ze szczegółami na stronie ale nie można robic reklamy
  2. Grzegorz Duda

    Płyta pir na dach

    Mocowany jest bezpośrednio do krokwi za pomocą specjalnych wkrętów, to są łaty pod dachówkę od razu. a te otwory w nich pełnia role kontrłaty.
  3. Grzegorz Duda

    Płyta pir na dach

    U mnie właśnie 12cm były montowane, daje to wsp U=0,19 a więc normowy, co ważne brygada 4 osobowa ułożyła to w 3 dni (łącznie ok 280m2)
  4. Grzegorz Duda

    Płyta pir na dach

    Jeżeli jest fajny sposób na realizacje nakrokwiowki to dlaczego mam nie polecić?? z checia podzielę się zdjęciami i kosztami ale na priva bo inaczej znowu zarzucisz mi reklamę Pozdrawiam
  5. Grzegorz Duda

    Płyta pir na dach

    Witam, chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami z izolacja nakrokwiowa. Tak jak autor posta, w projekcie miałem przyjęty nakrokwiowy system termoizolacji dachu. Po analizie wielu firm oferujących płyty PIR zdecydowałem się na zastosowanie płyt isotec polska, mają oni bardzo fajny produkt tj panel z pianki PIR z wbudowaną łatą, powlekany folia aluminiowa. dzięki temu w jednym panelu miałem termoizolacje, paroizolacje, wiatroizolacje, łate i kontrłate. Przy panelu o grubości 12cm współczynnik U wyniósł 0,19. Mają bardzo konkurencyjną cenę w stosunku do innych producentów. Jak ktoś będzie zainteresowany mogę dac namiary. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...