Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pelapa

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez pelapa

  1. Cis jest raczej wąski, pewne można formować na taką szerokość, ale co z choiną i laurowiśnią? Widziałam żywopłot z choiny o szerokości 2 m. Czy można je formować na szerkość nie więcej niż 1m?
  2. Witam Temat żywopłotow był już wielokrotnie wałkowany ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o szerokości żywopłotów formowanych. Interesują mnie żywopłoty z roślin rosnących w cieniu, po północnej stronie płotu z sztachet. Planuję żywopłot wysoki na 1,8 - 2 m, gleba ciężka, wilgotna. Z tego co sie dowiedziałam w grę wchodzi cis, choina kanadyjska, laurowiśnia. (może coś jeszcze?). Na jaką szerokość można je formować (zalecane minimum?) Pozdrawiam Ela
  3. Odświeżam wątek i obniżam cenę do 400zł Pozdrawiam
  4. Witam Sprzedam barak, metalowy, ocieplany styropianem, podłoga drewniana. W czasach swojej świetności był skrzynią termiczną Stara. Wymiary 4,5 x 2x 2,2 m. Cena ok 600 zł. Zainteresowanym przyślę zdjęcie. Kontakt [email protected] Pozdrawiam
  5. pelapa

    wytyczanie budynku

    Nie pytam o możliwości techniczne, tylko o prawną stronę zagadnienia - czy na przykład po zakończeniu budowy nie okaże się, że urząd nie wyda pozwolenia na użytkowanie, chociaż budynek stoi zgodnie z planem zagospodarowania z dokładnością do 1 milimetra. Nawiasem mówiąc, dysponuje.
  6. Witam Mam pytanie do bardziej "zaawansowanych". Czy po wytyczeniu działki przez geodetę usytuowanie budynku jednorodzinnego może wykonać tylko geodeta czy kierownik budowy z uprawnieniami budowlanymi?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...