Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

camelouge

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    11
  • Rejestracja

O camelouge

  • Urodziny 24.01.1983

Informacje osobiste

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Mój klub zainteresowań
    Budowa - wymiana doświadczeń

Dane osobowe

  • Miejscowość
    Warszawa
  • Kod pocztowy
    01-931
  • Województwo
    mazowieckie

Profil płatny

  • Kategoria
    usługi

camelouge's Achievements

 SYMPATYK FORUM (min. 10)

SYMPATYK FORUM (min. 10) (2/9)

10

Reputacja

  1. Witam, Jaki najgrubszy podkład pod panele podłogowe można zastosować żeby zniwelować różnicę poziomów między płytką a panelem? Wylewka samopoziomująca nie wchodzi w grę ze względu na koszta ,ewentualnie zostanie listwa. Dodam,że jest ogrzewanie podłogowe. Różnica w poziomach spora bo muszę równać do 1,9 cm, a panele mają 8 mm. Każda wskazówka mile widziana.
  2. Też się zastanawiam właśnie nad zasobnikiem do tego kotła. Wybiorę raczej Kospel 100
  3. Wiem,że mają różne pojemności. I tak,od 100 do 150 l max w moim przypadku,ale chodzi mi też o parametry wężownicy, ,moc,wydajność,pojemność. Na nierdzewny póki co mnie nie stać.
  4. Witam, Który zasobnik wypada lepiej wg, Waszej wiedzy? Biawar Quatro 100 L czy Viessmann Vitocell 100 ??
  5. Dzięki fachman.Ale nie wiem jaki piec z tych 3 wybrać do tego i jaki regulator.
  6. dzięki za info:) Ile zapłaciłeś za swój komplet? Między czasie doszła u mnie 3 opcja. 3. JUNKERS CERAPUR SMART ZSB 14-3C / 3,3 - 14,2kW + zasobnik Biawar Quatro 100 L Dodam,że 1 opcję mogę mieć za 5.500, 2 opcję za 6.200, a 3 opcję za 5.200.
  7. Witam szanownych forumowiczów, Pomógłby ktoś w doborze kotła i zasobnika?Każda pomoc mile widziana:) Zastanawiam się nad wyborem między 2 opcjami. 1.Kocioł jednofunkcyjny z zamkniętą komorą Junkers Compact ZSB-24 DE + zasobnik Biawar Quatro 100 L + regulator CW 100 2. Kocioł jednofunkcyjny z zamkniętą komorą Buderus LogaMax Plus GB-072 - 14 v2 + zasobnik Buderus S100 + regulator RC 300FA Sprzedawca namawia mnie na 2 opcję ze względu na lepszą klasę kotła i sparowanie firmowe z zasobnikiem, oraz dodatkowe akcesoria montażowe jak rama montażowa i płyta przyłączeniowa, które ponoć osobno kosztują 800 zł. Czy w ogóle regulator pogodowy jest potrzebny,czy nie sprawdziłby się np pokojowy? Dodam ,że w domu jest sama podłogówka bez grzejników. Z góry dzięki za pomoc
  8. A ja byłbym wdzięczny za fajny namiar do elektryka,który wykona solidnie instalację wewnętrzną
  9. Witam serdecznie, Czy może ktoś polecić solidną i tanią ekipę budowlaną do budowy domku w stylu kanadyjskim?
  10. dzięki firewall za odpowiedź.W sumie to ta gaja lepiej nam podeszła.Jak pisałem to w temacie jestem zielony dlatego szukam taniej i solidnej firmy,która by się podjęła budowy/
  11. Witam serdecznie, Kamil z tej strony. Jestem tutaj nowy, więc witam szanownych użytkowników i proszę o wyrozumiałość. Oprócz tego,że jestem nowy,to jestem też "zielony" w temacie budownictwa. Ale do rzeczy. Z żoną planujemy podstawić mały domek w stylu kanadyjskim o powierzchni zabudowy 85,46 m2 oraz powierzchni użytkowej 67,59 m2. Nie jest to kolos czy willa,ale na nasze warunki w pełni wystarczający. Myślimy o takich 2 projektach - http://www.ebenista.boo.pl/strony_php/tanie_domy/projekt_z-15.php oraz http://extradom.pl/projekt-domu-gaja-drewniana-BSE1052 . Teraz pytanie. Czy lepiej taki domek postawić w stanie surowo zamkniętym i dobierać ekipy co może wyjdzie taniej, czy podstawić w stanie developerskim co jednak jest droższe. Dodam,że 1 projekt rozliczony został na 177 tys zł bez fundamentu z jednej z firm,nie wiem czy to dużo,czy mało jak za taki domek. Oczywiście dostałem spis szczegółowy wykonywanych prac. Może też ktoś z szanownych użytkowników może polecić solidną i tanią firmę która buduje takie domy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...