Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

michcioole

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

O michcioole

  • Urodziny 07.05.1989

Informacje osobiste

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Mój klub zainteresowań
    Budowa - wymiana doświadczeń

Dane osobowe

  • Miejscowość
    Gostynin
  • Kod pocztowy
    09-500
  • Województwo
    mazowieckie

Profil płatny

  • Kategoria
    usługi

michcioole's Achievements

WITAJ, czytaj i pytaj... :)

WITAJ, czytaj i pytaj... :) (1/9)

10

Reputacja

  1. Witam. Jaki klej do obłożenia kominka kamieniem naturalnym? Atlas Plus to zły wybór? Ścianki obkładane są zaizolowane wełną + alu 2,5cm + stelaż i płyta GKF.
  2. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Zadałem pytanie dotyczące kominków z szybami bez szprosa, ale mniejsza o to, skoro można przyczepić się do tego gdzie piszę? Przecież podwieszony temat z pytaniami i poradami dotyczący kominków się nie nadaje? Nie pozdrawiam. Zauważyłem, że na forum nijak ma się pomoc innych użytkowników. 90% postów nie jest związana z tematem... a szkoda. Ponawiam: Czy wszystkie kominki z 2 szybami bez szprosa w niższej półce cenowej mają problem z brudną szybą? Jak wypada w tym aspekcie Zibi z kratki, z tego co czytałem miał miał u kilku użytkowników niezłą opinię (kominek z jedną szybą). Pozdrawiam. Michał.
  3. Witam. Zacznę od tego, że przeczytałem cały wątek dotyczący kominka zibi. Mimo tego ze wątek miał 8 stron - informacji w nim jak na lekarstwo. Zamierzam kupić kominek z dolnej półki cenowej (2500-3500) z szybą bez szprosa. Wybór jeszcze nie zapadł - choć zastanawiam się właśnie nad Zibim z kratki. Czy w kominkach z tej półki cenowej, boczna szyba zawsze narażona jest na szybkie zabrudzenie sadzą itp. ?? Z tego co czytałem Zibi ze zwykłą szybą z podłączonym powietrzem z zewnątrz nie brudzi się szybko. Jak to jest z 2 szybami?
  4. Witam wszystkich. Remontuję dom ze swoją narzeczoną. Zbliżamy się do remontu salonu, w którym będzie wyburzona działówka i powstanie duży pokój dzienny z jadalnią. Na początku byliśmy nastawieni na jakieś panele podłogowe (AC4 lub 5 itp.) w przedziale powiedzmy 30-50zł /m2. Przeglądając asortyment sklepu Leroy Merlin natrafiliśmy na parkiet dębowy olejowany za 39zł / m2. klik. Gdzie jest haczyk? Czemu jest taki tani? Rozumiem, że dojdą koszta związane z montażem jak i wykończeniem tego parkietu. Jeśli chodzi o estetykę to naprawdę się nam podoba. A co to samego parkietu mam pytanie: Czy parkiet olejowany można po położeniu polakierować, (należałoby go cyklinować wcześniej?) czy jedyną możliwą formą wykończenia tego parkietu jest olejowanie? Czy mozna uzyskać efekt połysku dzięki olejowaniu? Czy istnienie potrzeba dylatacji parkietu na podłodze w przejściu między aktualnie istniejącymi 2 pokojami? Jak wspomniałem wcześniej zostanie wyburzona ścianka działowa, a strop podparty (niby tylko dzialówka) belką drewnianą lub dwuteownikiem. Pokój znajduje się na piętrze, niżej pod 1 częścią znajduje się nieogrzewany (przynajmniej narazie) garaż, pod 2 częścią ogrzewany pokój. Wymiary pokoju po wybiciu ściany to jakies 7,5m x 4,3m. Dziękuję za wyrozumiałość
×
×
  • Dodaj nową pozycję...