Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

xPUSSYDESTROYERx

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    11
  • Rejestracja

Informacje osobiste

  • Mój klub zainteresowań
    Budowa - wymiana doświadczeń

Profil płatny

  • Kategoria
    usługi

xPUSSYDESTROYERx's Achievements

 SYMPATYK FORUM (min. 10)

SYMPATYK FORUM (min. 10) (2/9)

10

Reputacja

  1. Witam serdecznie, Czy kombajny do odżelaziania/zmiękczania/oczysczania dobrze działają? Czy też lepiej kilka filtrów? W firmie zaproponowano mi za 6 tysięcy filtry do mojej wody. Na Allegro natomiast: http://allegro.pl/odzelaziacz-wody-filtr-na-caly-dom-rx-30-promocja-i5152808166.html http://allegro.pl/odzelaziacz-wody-blue-soft-1054gt-rx-i5146725484.html Mam za wysoki poziom żelaza, manganu i zbyt dużą twardość. Co wybrać? Pozdrawiam
  2. Tutaj rozplanowanie wygląda nieźle a dszacowany koszt, to jedyne 120 tysięcy. Przy najtańszych materiałach i pracy własnej, to faktycznie wykonalne. http://www.archeton.pl/projekt-domu-maluch_445_opisogolny Każdy będzie krytykował, bo to dziwna koncepcja na życie. Jak już chcesz być singlem, to wieś trochę nudna jest - miasto oferuje perspektywy rozrywki dla takiej osoby. Na wsi zawsze będziesz samotnym dziwakiem.
  3. A ja bym podszedł zdroworozsądkowo. Najpierw zobaczył ofertę rynku - może będzie coś w 95% zgadzającego się z wymaganiami. Kilka przeróbek i jest okay. A jak nie, to dopiero brać samemu. Dlaczego? Ponieważ już przy projekcie trzeba spędzić wiele godzin z osobą, która projektuje a na dodatek jest to dodatkowa odpowiedzialność - trzeba o wszystkim pomyśleć na etapie projektowania. Mało kto ma przy pierwszej budowie wystarczającą wiedzę. Pewnie i przy drugiej. A projekty użyte wielokrotnie są w większości nieźle przemyślane. Dodatkowo tak jak ja zrobiłem - można było sobie zajechać do miłego człowieka, który niedawno postawił taki dom. Przedstawił swoje problemy i koncepcje. Fajna sprawa.
  4. Na co komu te betonowe? Przecież to masakra cenowo i użytkowo. No chyba, że przez ostatnich kilka lat poprawili technologię i już nie ciekną i nie pękają. Tylko z tworzywa ala kajakowe - tanie, mocne. Co do oczyszczalni to wiele miejsc się nie da bo mokro albo studnia w promieniu kilkunastu metrów.
  5. A nie lepiej agrowłókninę pod spód dać? Nic nie rośnie a tanio i bezobsługowa. Sam tak zrobiłem - na razie dwa tygodnie i nic nie rośnie
  6. W każdym poście polecasz Wiśniowskiego - coś śmierdzi reklamą.
  7. Moja propozycja, to duże płyty położone luzem, które można raz w roku zdjąć, skosić i położyć z powrotem: http://cdn30.ogrod.smcloud.net/t/photos/t/8566/plyty_betonowe_743781.jpg Na obrazku z korą, ja będę kładł na trawie.
  8. A co pan sądzi o wykonaniu z płyt OSB-4? Ciężko je dostać bo wszędzie są OSB-3 ale wydaje mi się, że mogłyby się nadać?
  9. Cześć wszystkim, Zbudowałem ściankę sportową z bloczków cementowych - jest jednak brzydka i nierówna. Chcę ją otynkować - żaden inny materiał nie przychodzi mi do głowy. I teraz pytanie: Jaki tynk wytrzyma dużą ilość uderzeń piłką nożną, piłką do tenisa i piłeczką do squasha? Coś czego używają w halach sportowych- tylko odporne na warunki atmosferyczne - mrozy, deszcze, wiatr. Jakie są rozwiązania? Najlepiej rozsądne cenowo. Coś tynk silikonowy mi świta z tego, co na razie przeczytałem ale dalej nie jestem pewien. Jestem w posiadaniu dużej ilości tynku akrylowego - czy się nada? Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...