Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Janusz_30

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez Janusz_30

  1. Witam Przeglądając cały wątek na forum natrafiłem na kolor elewacji, który bardzo spodobał się mojej żonie. Czy ktoś z forumowiczów jest w stanie doradzić jaki to będzie kolor na elewacji? Czy to złamana biel czy jasny beż? Z góry dziękuję za pomoc.
  2. Witam Szukam opinii na temat płytek drewnopodobnych Barrique TRONCAIS MIELE. Jak jest z ich jakością i łódkowatością? Byliśmy wraz z żoną ostatnio w salonie w Tarnowie i sprzedawca poleciał akurat te płytki. Cena również atrakcyjna 80zł/m2 w Igat. Żonie bardzo się spodobała faktura tych płytek.
  3. Witam Chciałbym poradzić się w sprawie rozwiązania problemu nawiewu dla wentylacji grawitacyjnej w nowo-budowanym domu. Stan obecny - SSO, Dom w całości podpiwniczony. 2 kominy dymowe + kanały wentylacyjne wywiewne w: piwnica - kotłownia, spiżarka oraz piwnica, do pieca dodatkowo powietrze doprowadzone tzw. "zetką", parter - łazienka, w kuchni 2x (będzie kuchnia gazowa), salon z kominkiem; do kominka powietrze doprowadzone powietrze kanałem z zewnątrz.; piętro - łazienka, pralnia. Powietrze dla parteru i piętra do pomieszczeń czystych planuje doprowadzić piwnicą rurami zatopionymi w ścianach. Czerpnia świeżego powietrza np. 1x fi200 z północnej strony domu, następnie rozdzielacz i dystrybucja powietrza rurami np. typu PE-FLEX bądź zwykłymi PCV prostokątnymi zakończonymi nawiewnikiem ściennym przy oknach. Pytanie czy taki układ nawiewu dla wentylacji grawitacyjnej zda egzamin? W przyszłości być może układ zostanie rozbudowany o dodatkowy wentylator kanałowy w piwnicy i nagrzewnicę wodną. Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...