Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jurek1612

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

O jurek1612

  • Urodziny 24.05.1985

Informacje osobiste

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Mój klub zainteresowań
    Budowa - wymiana doświadczeń

Dane osobowe

  • Miejscowość
    Kraków
  • Kod pocztowy
    30-293
  • Województwo
    małopolskie

Profil płatny

  • Kategoria
    usługi

jurek1612's Achievements

WITAJ, czytaj i pytaj... :)

WITAJ, czytaj i pytaj... :) (1/9)

10

Reputacja

  1. możesz podesłać zdjęcie jak wyglądają te rysy? są bardzo głębokie? jeżeli faktycznie podłoże jest podatne na zarysowania to chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie żywicy na całej powierzchni - do wyboru są transperntne jak i w całej kolorystyce RAL
  2. Nie znam pojęcia "beton wysadzany" i raczej takiego w polskich normach nie znajdziemy. To że zalewany jest w formach czy "foremnikach" z fakturą jak to niektórzy nazywają nie znaczy że w innych bardziej wyrafinowanych technologiach nie stosowana jest wibracja. Ważne żeby wyrób spełnił wymogi odpowiednich norm - nie ma znaczenia w jaki sposób jest on wykonywany. Dodatek włókien szklanych czy konstrukcyjnych polimerowych zwiększa nośność elementu co wpływa tylko na jego korzyść. To, że są sztuczne - tak jak wszystkie surowce stosowane w technologii betonu - no z wyjątkiem kruszywa (piasku czy grysu)
  3. Czym należy kierować się przy wyborze płyt elewacyjnych z betonu architektonicznego? Przede wszystkim liczy się dla nas efekt wizualny wykonanej ściany czy elewacji, dlatego należy zwrócić uwagę przy zakupie płyt żeby charakterystyczna dla nich porowatość - tzn rozstaw porów ich wielkość i ilość na powierzchni płyty była dla nas odpowiednia. Przy wykonywaniu większych powierzchni warto zwrócić uwagę żeby płyty nie były powtarzalne ponieważ wtedy stracimy efekt "naturalność". Często zdarza się, że producenci odlewają swoje płyty z zakupionych matryc co sprawia, że tak naprawę co któraś płyta jest taka sama i wtedy psuje to cały efekt. Warto zwrócić uwagę żeby pory były naturalne - nie wynikające z odbitej formy - wtedy mamy pewność że każda płyta jest niepowtarzalna i jedyna. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na kolor, na rynku najczęściej sprzedawane są płyty w naturalnym jasnoszarym kolorze, można też spotkać płyty wykonane z białego cementu czy tez barwione na ciemny antracyt. Jednak najważniejszą cechą jest zachowanie wymiarów liniowych a przede wszystkim płaskość! zapraszam do zapoznania się z oferta firmy http://www.lusbet.pl której produkty spełniają opisane przeze mnie wyżej parametry a więc niepowtarzalność każdego wyprodukowanego elementu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...