Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

silentgringo

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    5
  • Rejestracja

O silentgringo

  • Urodziny 03.05.1989

Informacje osobiste

  • Mój klub zainteresowań
    Budowa - wymiana doświadczeń

Dane osobowe

  • Miejscowość
    Warszawa
  • Województwo
    mazowieckie

Profil płatny

  • Kategoria
    usługi

silentgringo's Achievements

WITAJ, czytaj i pytaj... :)

WITAJ, czytaj i pytaj... :) (1/9)

10

Reputacja

  1. Wieczorem wrzucę zdjęcia wszystkich 3-ech kondygnacji. W chwili obecnej każda możliwość brana jest pod uwagę, jeśli jest jakiś pomysł z nadprożem to jestem bardzo ciekaw. Czy naprawdę aż tak złym rozwiązaniem będzie zrobienie łazienki po przeciwnej stronie jak kanalizacja na parterze (z rurą odpływową w suficie podwieszanym z zachowaniem spadków)? Kamienica ma 2 piętra (parter,piętro+wysokie poddasze), chodzi o to, że jakbym pion zrobił w tym miejscu co wlot kanalizacji na parterze, to na poddaszu rura wypadnie dokładnie w miejscu gdzie jest ściana od lukarny (to stare budownictwo i są tam takie cuda).
  2. Dziękuję za sugestię, w takim wypadku jeśli łazienka by była dokładnie nad łazienką na parterze, to w jaki sposób rozlokować pozostałe pomieszczenia, kuchnia, pokój, salon no i przede wszystkim jak ukształtować łazienkę? PS. Jak wstawić zdjęcie żeby miało rzeczywisty rozmiar?
  3. Witajcie, od jakiegoś czasu jestem posiadaczem części kamienicy. Kamienica dość stara, kryjąca mnóstwo niespodzianek. Nie ma ani kanalizacji, ani ogrzewania. Mieszkanie jest na 1 piętrze. Jestem w trakcie demolki i usuwania rozsypujących się elementów. Ścianka z czerwonym przekreśleniem została już demontowana. Problem pojawia się z umiejscowieniem łazienki. Na parterze, wlot kanalizacji znajduje się w miejscu gdzie jest niebieski okrąg. Pomarańczowym kwadratem planowe miejsce ustawienia kotła (na parterze) i stamtąd zrobienie pionów. Czy odległość grzejników od kotła (pod oknami) nie jest zbyt duża? Łazienkę na 1 piętrze planuję po przeciwnej stronie niż wlot na parterze, rura kanalizacyjna byłaby przeprowadzona wtedy pod sufitem na parterze. Czy taka lokalizacja ma sens? Może ktoś zechce rozrysować swoją propozycję? Powoli wyczerpują się pomysły jak to spiąć żeby było dobrze i niezbyt dużym nakładem pracy. Aranżacja również mile widziana.
  4. Zgadza się, tak zrobię. Tylko aktualnie kuję ściany żeby wszystko przygotować, dlatego pytam i liczę na odpowiedź.
  5. Witam serdecznie, w remontowanym mieszkaniu (bardzo starym) mam punkt, w którym znajdował się licznik elektryczny (bezpieczniki topikowe). Przygotowuję się do wymiany całej instalacji elektrycznej. Tu pojawiło się pytanie: 1. Rozdzielnica zostanie podłączona do licznika i stąd zostanie dystrybuowana energia na mieszkanie? 2. Czy zgłaszać do ZE wymianę licznika i zabudowanie go w rozdzielnicy?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...