Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ostryga

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

O ostryga

  • Urodziny 09.01.1989

Informacje osobiste

  • Mój klub zainteresowań
    Budowa - wymiana doświadczeń

Profil płatny

  • Kategoria
    usługi

ostryga's Achievements

WITAJ, czytaj i pytaj... :)

WITAJ, czytaj i pytaj... :) (1/9)

10

Reputacja

  1. Chodzi mi o to ,żeby dół był z szamotu ( do wysokości gdzie kończy się wkład kominkowy), góra obudowy zaś z płyt gk, gdyż góra obudowy będzie szersza niż dół .Rury z rozprowadzenia ciepła nie są idealnie nad kominkiem, tylko trochę przesunięte. Chcemy jednak oszczędzić powierzchnię podłogi, wiec będzie wnęka. Obawiam się, ze szamot jest ciężkim materiałem i nie dałoby się z niego wykonać takiej konstrukcji. Poza tym pokój , w którym jest kominek jest mały 16m2 i już jak się pali we wkładzie, który jest nieobudowany w pokoju jest gorąco i obawiam się przegrzania. Mamy mały domek szkieletowy i jest to nasze główne źródło ogrzewania, a z akumulacja kiepsko. Myślę więc, ze lepiej może tyle szamotu niż nic. Czy ma sens takie połączenie?
  2. To znaczy kontrolować, czy nie będzie się pojawiał grzyb na ścianie, czy popatrzeć do środka, czy nic się tam nie dzieje?
  3. Witam Od kilku dni mieszkam w domu szkieletowym i niestety mam problem. Poprzez źle zamontowany zawór w łazience na górze pociekła woda. Na dole pod łazienką jest kuchnia i tam na ścianie i części sufitu pojawiły się mokre plamy w miejscach łączenia płyt. Woda zaczęła skraplać się nad oknem. Bardzo proszę o pomoc, co zrobić w takiej sytuacji. Boję się, że wszystko to tam zamokło i trzeba będzie zdzierać płyty i skuwać płytki w łazience. Czy będzie to konieczne?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...