Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zajaszcze

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    5
  • Rejestracja

O zajaszcze

  • Urodziny 05.06.1991

Informacje osobiste

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Mój klub zainteresowań
    Budowa - wymiana doświadczeń

Dane osobowe

  • Miejscowość
    Gniezno
  • Kod pocztowy
    62-200
  • Województwo
    wielkopolskie

Profil płatny

  • Kategoria
    usługi

zajaszcze's Achievements

WITAJ, czytaj i pytaj... :)

WITAJ, czytaj i pytaj... :) (1/9)

10

Reputacja

  1. Witam. Mam takie pytanie w tej chwili czysto teoretyczne. Chciałbym obniżyć podłogę w domu o 30 cm, ale z tego co widzę izolacja pozioma nie pozwala mi na to. Natomiast w kotłowni mam obniżenie o około 50cm poniżej izolacji poziomej. Wilgoć nie wchodzi. Czy kto mógłby mnie nakierować na jakieś artykułu, lub informacje, nazwy, miejsca, żeby poczytać w w/w temacie? Pozdrawiam: Krzysztof
  2. Witam. Zacząłem remont balkonu. Balkon zerwany do zera, do płyty betonowej. Jestem na etapie gdzie mam założona papę. Jako, że mam 7cm do wysokości drzwi musiałbym zrezygnować z izolacji styropianem. I tu pojawia się pytanie czy mógłbym wykorzystać płyty budowlane "ULTRAMENT 2600x600x50 (mm). Warstwy standardowe. 1. Płyta konstrukcyjna 2. Warstwa spadowa 3. Papa 4. Folia budowlana 5. Wylewka betonowa 5cm zbrojona 6. Hydroizolacja z opierzeniem 7. Płytki Moja koncepcja 1. Płyta konstrukcyjna 2. Warstwa spadowa 3. Papa 4. Płyty ultrament 5cm 5. Hydroizolacja połączeń 6. Siatka z klejem 7. Hydroizolacja z opierzeniem 8. Płytki Pozdrawiam: Krzysztof (zajaszcze)
  3. Witam. Modernizuje kotłownie, muszę poprowadzić nowe rury do bojlera. Czy przewody karbowane nierdzewne (takie jak od kolektorów słonecznych DN16) sprawdzą się do ogrzewania wody z kotła? Mam tego 8m i zastanawiam się czy tego nie wykorzystać.  Pozdrawiam Krzysztof
  4. Witam serdecznie użytków. Czy rury pp-r z włóknem szklanym fi20 wystarczą aby zaopatrzyć cały dom w wodę? Dom piętrowy 200m^2. Pozdrawiam.
  5. Witam. Mam taki problem iż mam trzy przewody w kominie z czego jeden jest odprowadzający spaliny z kotła. Dwa są wentylacyjne (kotłownia, toaleta). Sytuacja zmusiła mnie do tego, że muszę frezować jeden przewód wentylacyjny i wstawić tam wkład kwasoodporny do kotła. Czy dozwolone jest wstawienie w środkowy przewód (21x14) dwóch kanałów wentylacyjnych prostych ocynkowanych 150x50 i zrobienie z tego wentylacji "mechanicznej". Znalazłem przepisy dotyczące przekrój kanałów wentylacyjnych w wentylacji grawitacyjnej, natomiast nie widzę śladu dotyczących mechanicznej. Są podane tylko wartości przepływu powietrza. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...